שלב אחר שלב עצות עבור אלה בהתחשב גירושין

הורים telling daughter of their divorce.

פין או'הרה / חזון דיגיטלי / Getty Images

הצעד הראשון הוא רגשי. זה הצעד שכולנו צריכים לקחת כאשר מגיעים להחלטה להתגרש. הדבר הראשון שאתה צריך לשאול את עצמך הוא האם אתה באמת רוצה להתגרש. לאחר מכן, עליך לוודא שעשית את כל מה שאתה יכול כדי לנסות לפתור את הבעיות הנישואין שלך להציל את הקשר עם בן הזוג שלך.

אני מאוד מאמין שאם יש לך ילדים אתה מוסרית מחויבת לעשות כל שביכולתך כדי להציל את הנישואים שלך. גירושין היא לא החלטה לעשות בקלילות, זה לא החלטה שאתה עושה כאשר מרגיש לחוץ מדי וזה לא החלטה לעשות אם אתה מתמודד עם דיכאון. ייעוץ לב שלי לכל מי שחושב על גירושין הוא הראשון לחפש זוגות ייעוץ, לדבר עם הכמורה שלך, לדבר עם בן הזוג שלך על הבעיות כפי שאתה רואה אותם ולהיות מוכן לעבוד בהצלת הנישואין שלך לפני הליכה מן הנישואין.

אנחנו חיים בחברה לזרוק משם. הפכנו לאנשים שעזבו כאשר הולך קשה. אלא אם כן אתה סובל התעללות או בגידה טורית המחויבות שעשית לבן הזוג שלך הנישואין צריך להיות הדבר החשוב ביותר בחיים שלך. זה צריך להיות הדבר שאתה עובד הכי קשה לשמור.

02
של 09

האם אתה או לא אתה שוכרים עו"ד?

לְהִתְגַרֵשׁ Lawyer Advice

באדיבות Cultura RM / מטלי / Getty תמונות

אם, לאחר עבודה כדי להציל את הנישואים אתה מחליט גירושים היא הדרך ללכת, תצטרך להחליט אם לשכור עורך דין או גירושין. רוב הגירושים מסובכים בשל הצורך לטפל בסוגיות כגון משמורת ילדים, תמיכה בילדים, חלוקת רכוש ותמיכה זוגית. מסיבות אלה אני מציע לכל מי שיש לו את האמצעים הכספיים לשכור עורך דין כדי שיוכלו להיות בטוחים כי זכויותיהם המשפטיות מוגנות..

אם אתה לא יכול להרשות לעצמו עורך דין, אתה יכול ללכת לבית המשפט כמו Pro se litigant ולקבל את הגירושין ללא עורך דין. אם תחליט ללכת Pro Se פנה לפקיד המקומי שלך ולבקש כל מידע כגון רשימת בדיקה ונהלים להגשת העתירה המקורית לגירושים. בין אם אתה לשכור עורך דין או לייצג את עצמך, אתה צריך ללמוד להכיר את חוקי הגירושין של המדינה שלך.

03
של 09

איסוף מסמכים

קוֹבֶץ for Pro Se Divorce

גיבור תמונות / Creative

לאחר שהגעת להחלטה להתגרש עליך להתחיל לאסוף תיעוד כי יהיה צורך במהלך תהליך הגירושין. בין אם אתה משתמש עורך דין או ללכת מסלול Pro Se, להלן רשימה של כל המסמכים שאתה צריך:

 

 • כתובות מלאות, מספרי טלפון ומספרי ביטוח לאומי של שני בני הזוג.
 • שמות מלאים, תאריכי לידה, מספרי ביטוח לאומי, וכתובות של כל ילדי הנישואין, ובתי הספר שלהם ואת הציונים.
 • תאריך ומחוז הנישואין.
 • מידע על נישואין קודמים של כל אחד מבני הזוג, כולל עותק מאושר של צו הגירושין.
 • עותק של חוזים מקומיים (למשל הסכם מראש).
 • מידע על כל הליכים משפטיים קודמים בין בני הזוג או כל אחד מהילדים (כגון צווי מניעה, צווי אלימות במשפחה).
 • תאריכים ופרטים על כל הפרדות קודמות, ניסיונות לפיוס או ייעוץ לנישואין.

מידע פיננסי:

 

 • ההכנסה הקודמת שלך לשלוש שנים של מס הכנסה, וכל הנתונים הקשורים ממס הכנסה.
 • מידע על ההכנסה הנוכחית שלך, עותקים של תשלומי שכר, רשומות פיננסיות עבור כל עסק אתה או בן הזוג שלך הבעלים.
 • רשימה של נכסים והתחייבויות מהותיים של שני בני הזוג.
 • העתקים של כל בקשה לקבלת אשראי, כגון בקשות למשכנתאות אשר לעתים קרובות מכילים שפע של מידע מועיל.
 • עותקים של מספרי חשבונות בנק והצהרות, משותפים או נפרדים, הכוללים בדיקה וחיסכון.

הקפד לשמור את המקור של כל המסמכים ולתת עותקים עורך דין שלך. אתה צריך תמיד, ברשותך עותק או המקורי של כל מסמך שאתה נותן לעורך הדין שלך.

04
של 09

הסכם ההפרדה

מה is a legal separation?

באדיבות מקור תמונה דרך

ברגע שאתה ובני הזוג שלך נפרדים אתה רוצה להכין הסכם הפרדה. מדינות מסוימות מכירות בהפרדה משפטית, חלקן לא. אם המדינה שלך מכירה בהפרדה משפטית, עורך הדין או פקיד בית המשפט שלך יוכלו לייעץ לך ולעזור לך להקים הסכם. אם המדינה שלך לא מזהה הפרדה משפטית, אתה רוצה עורך הדין שלך להגיש עתירה למתן צו ביניים.

צו ביניים מבית המשפט מגדיר מכסה נושאים כגון תמיכה בילדים, משמורת, ביקור ומי משלם מה ומתי. הסכם ההפרדה המשפטי והוראת השעה נקבעו כדי להגן על כל הצדדים לגירושין בין הזמן שבו אתה מפריד לבין הגירושים הופך סופי.

יש להזהיר כי צו ביניים או הסכם הפרדה יכול ורוב הזמן להשפיע על הסכם הגירושין הסופי. במלים אחרות, אין להסכים לשום דבר בהסכם ההפרדה או בהסכם הביניים, אלא אם כן אתם מרגישים שאתם יכולים לחיות אתו לאחר שהגירושין הם סופיים.

אם, במהלך שלב המשא ומתן של הגירושים שלך אתה ובן הזוג שלך בסופו של דבר בבית המשפט שופט סביר להשתמש בהסכם ההפרדה שלך כקו מנחה בעת קבלת החלטתו על ההסכם הסופי שלך. לכן, ודא כי אתה הסכם ההפרדה או הסכם הביניים הם קרוב ככל האפשר למה שאתה מקווה ללכת משם פעם אחת גירושין הוא סופי.

05
של 09

הגשת הבקשה המקורית לגירושין

מִקצוֹעָן Se Petition for Divorce

קורטני קיטינג / Creative RF / Getty תמונות

בדרך כלל העתירה המקורית של גירושין מוגשת לפני הסכם ההפרדה הוא הכין. הכל תלוי באיזו מדינה אתה קובץ וכי חוקי המדינה להליך אזרחי. אם הגשת העתירה שלך באה לפני או אחרי שזה יקרה בסופו של דבר יש דברים שאתה צריך לדעת על איך זה הוגש ומה הוא מכיל.

כאשר אתה מגיש את העתירה המקורית, גירושין הפעולה מתחילה פעם זימון מוגש על בן / בת זוגך. תלוי מה המדינה שאתה גר בבן הזוג שלך יהיה מספר מסוים של ימים להגיב זימון לגירושים. ברגע שיש תגובה, הכדור מתחיל להתגלגל.

העתירה המקורית שתגיש תציין בקצרה את הטענה שעליה מבקשים את הגירושים ואת תמצית קצרה של מה שאתה מחפש בגירושים (הבית, המכוניות, משמורת משותפת, תמיכה בילדים וכן הלאה). אם אתה Pro ליטיגנט הגשת הגשת עתירה מקורית ללא סיוע משפטי זה הכרחי כי כל הרגשות להישמר מתוך המסמך. העתירה היא בהחלט על הטענה ועל מה אתה רוצה ללכת עם. השופט אשר יקרא את העתירה אינו מעוניין איך אתה מרגיש לגבי גירושים או מה עוונות אתה מרגיש בן הזוג שלך עשה. שמור את זה קצר עד לנקודה!

06
של 09

ניווט בתהליך גירושין

לְהִתְגַרֵשׁ Discovery Process

תמונה מקור / Creative Creative Commons

לאחר העתירה המקורית לגירושין הוא הגיש לפני שאתה הולך לבית המשפט, תצטרך לעשות את דרכך בתהליך הגילוי. אנא הבינו כי תגלית מתרחשת רק אם הגירושין הוא במחלוקת או שאתה ובני הזוג שלך אינם מסוגלים לבוא לפגישה של המוח במהלך המשא ומתן ההתנחלויות. כתבתי מאמר המסביר את שלב אחר שלב תהליך של גילוי. במאמר זה תמצאו הסבר indepth של מה שמצפים ממך ועורך הדין שלך.

אני רוצה להוסיף כאן כי אם אתה לא יכול להתייחס זה לזה בכבוד ויושר אין זמן טוב יותר מאשר להתחיל במהלך תהליך הגילוי. זה השלב של הגירושין שלך כי יעלה לך ביותר מבחינה כלכלית ורגשית. אז, כדי לחסוך כסף ואת הלחץ שנוצר על ידי קרב ארוך נמשך החוצה להראות את כל שלמות אתה יכול בשלב זה של תהליך הגירושין.

07
של 09

חלוקת נכס בנישואין

מחלקים Marital Property

אדם גאולט / Creative

לאחר מסירת הוכחת הכנסה, הוכחה של חוב הוכחה של כל בבעלות ו רכשה במהלך הנישואין תתחיל את תהליך חלוקת רכוש. כפי שאתה כבר יודע את הנכס מסווג כמו גם בנישואין או שאינם בנישואין רכוש. כיצד רכוש מחולק תלוי במדינה שבה אתה מתגורר. רוב המדינות מחלקות את הנכס באופן שוויוני, אבל כי הם כמה מדינות כי הם רכוש הקהילה.

הדברים נלקחים בחשבון האם הנכס היה מתקבל לפני הנישואין או במהלך הנישואין והאם הנכס ניתנה כנחלה או מתנה לאחד מבני הזוג. אם תמיכה זוגית או חלוקת הטבות הפרישה היא בעיה אתה גם צריך לקחת בחשבון את פוטנציאל הרווחים העתידיים של כל בן זוג, כל השלכות מס וכמובן אם היה או לא הסכם preenuptial.

08
של 09

בית המשפט לגירושין

גירושין-משפט-צדק

באדיבות ברוס איירס דרך Getty Images

האם תוכל להתפשר או האם אתה בסופו של דבר בבית המשפט גירושין? הסיבה היחידה לכך שזוג מתגרש מגיע לבית המשפט לגירושין, הוא שאחד או אחר מסרב לנהל משא ומתן, להיות גמיש ולהגיע להסכמה עם האחר. תשעים וחמישה אחוזים מכלל הגירושין הם התיישבו מחוץ לבית המשפט. זהו נתון מעודד אבל זה צריך להיות ידוע כי 5% אחרים הם אלה אשר שומרים על מערכת המשפט המשפחתי עובד לאורך זמן.

זה 5% כי נוטים לחזור לבית המשפט שוב ​​ושוב. לפעמים על נושאים קלים שיכולים להיפתר אם שני הצדדים יבחרו להגיב על המצב באופן רציונלי. זה היה הניסיון שלי כאשר עובדים עם לקוחות כי הבעיה הבסיסית עם אנשים אשר חוזרים ללא הרף לבית המשפט הוא הצורך להגיע אפילו עם בן זוגם לשעבר.

יש גם בן הזוג שמסרב ללכת על הסכם בניסיון לחזור לבן הזוג לשעבר שלהם או בן הזוג אשר מעכב את הילד לבקר בניסיון לחזור על בן הזוג לשעבר. הם משתמשים במערכת בתי המשפט לענייני משפחה כדי שלא יצטרכו להתמודד זה עם זה ולהימנע מקבלת אחריות על התפקיד שהם משחקים בסכסוך המתמשך עם בן זוגם לשעבר.

במילים אחרות, הם שומרים על מערכת משפטית שנסוגה בגלל שיש להם בעיות רגשיות שצריך לטפל בהן. אז הנה כמה עצות ממני, אם שלך לשעבר דוחף את הכפתורים רגשית, להביא אותך למרפאה של המטפל, לא במשרד עו"ד.

09
של 09

העברה אחרי גירושין

שַׂמֵחַ After Divorce

באדיבות Cultura דרך Getty תמונות

לבסוף, אבל החשוב ביותר הוא מעשה של העברת לאחר הגירושין שלך. אם אתה מוצא שאתה צריך לעבוד דרך כל השלבים האלה הם רק כמה, אתה בסופו של דבר צריך לשים את הנישואים שלך מאחוריך ולעבור לחיים חדשים.

כמה מוצלח אתה תהיה תלויה כמה טוב היית מסוגל להתמודד עם הלחץ שנוצר על ידי גירושין שלך. איך אתה להתמודד עם כל סכסוך וכעס, הרגשת לפני, במהלך ואחרי הגירושין שלך משחק תפקיד ענק בחיים שאתה חי אחרי גירושין שלך הוא סופי.

חלק מהנושאים שעומדים בפניכם כאדם יחיד / הורה לומדים להרוויח כסף, אולי חוזרים לכוח העבודה לאחר היעדרות ממושכת או ריפוי הכאב של גירושין לא רצויים. לא משנה מה הבעיות לבוא במהלך ההפרדה ו גירושין נע על ולשים את הכל מאחוריך תלוי בגישה שלך וכמה עבודה אתה מוכן לעשות כשמדובר לבנות מחדש את החיים שלך.

No Replies to "שלב אחר שלב עצות עבור אלה בהתחשב גירושין"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 15 = 25