בגידות ורמאות: מה צריך להיות פרטיות?

בגידות ורמאות: מה צריך להיות פרטיות?

האם צורך פתאומי פרטיות אינדיקציה של רומן?

 

אם הדברים ששניכם נהגתם לשתף בגלוי פתאום הופכים להיות פרטיים, כי משהו כנראה עולה, וזה יכול להיות רומן. בן הזוג שלך עשוי להתחיל בהגנה על פעילות המחשב. הטלפון הסלולרי וחשבונות כרטיס האשראי עשויים להיות מוסתרים. אם אתה שואל למה או לנסות למצוא מידע שהיה פעם ידע משותף בין שניכם, אתה תהיה מואשם בחטטנות או מנסה לשלוט על בן הזוג שלך.

סימן אזהרה גדול!

בן זוג המעורב בפרשה יתחיל בדרך כלל לשמור סודות, סודות שהוא שיתף אתכם פעם. אם אתה שולח פרחים לאישה אחרת או לקנות מתנות עבור האדם האחר, אתה כבר לא רוצה את בן הזוג שלך לקרוא את כרטיס האשראי הצהרה בסוף החודש.

האם בן הזוג שלך פתאום עוזב את החדר כאשר הטלפון הנייד שלו מצלצל? תמיד הייתם בטוחים לשיחות טלפון, אבל עכשיו אתם תוהים מה נאמרים ולמי?

אולי בן הזוג שלך נהג לעזוב את הטלפון הסלולרי שלו שוכב מסביב, אבל עכשיו הוא התחיל לשמור אותו על אותם בכל עת. בן זוג שיש לו רומן יעשה את זה כדי לשמור על אשתו / הבעל מ בודק כל שיחות נכנסות או יוצאות. אם בן הזוג שלך פתאום להיות מגן של הטלפון הנייד שלו, יש לך סיבה לתהות למה.

 

להלן 6 התנהגויות שעשויות להצביע על בן הזוג שלך יש רומן

 

1. בן הזוג הפתוח שפעם שיתף את יומם איתך פתאום מתחיל לחזור הביתה מאוחר מהעבודה אבל לא משתף איתך היכן הוא / היא.

2. היית מקבל את פניך במקום העבודה שלו, אבל עכשיו הם עושים תירוצים כדי להרחיק אותך.

3. אתה מטפס במכונית יום אחד ומגלה כי תא הכפפות נעול בן הזוג שלך מסרב לאפשר לך לפתוח את זה.

4. בן הזוג שלך פתאום נעל את דלת חדר האמבטיה כאשר הוא / היא מעולם לא עשה את זה לפני.

האם הם הודעות SMS שותף רומן?

5. בן הזוג שלך יש פגישות או טיולים עם חברים הוא מעורפל על מה חברים ואיפה הוא / היא הולכת.

6. בן הזוג שלך אומר לך שאתה להיות פולשנית וכי הוא / היא יש זכות לפרטיות. פרטיות הם מעולם לא נראה צורך קודם.

אף אחד לא מכיר את בן הזוג שלך יותר טוב ממך. אם הם הפכו להיות חשאיים ונראה כי הם זקוקים לפרטיות רבה יותר מהרגיל, אתה צריך להיות מודאג. זה סימן מובהק שיש בעיה בנישואין. נסה לתקשר את החששות שלך עם בן הזוג שלך בצורה לא הגנתית.

הפעולות הנ"ל יכול להצביע על רומן אבל הם יכולים גם להיות אינדיקציה של בעיות אחרות. אולי בן הזוג שלך נתקל בבעיות בעבודה הוא / היא לא נוח לדבר על. אולי הוא / היא מרגיש נסוגה מן היחסים ולא יודע איך לתקשר איתך איך הוא / היא מרגישה.

לא לקפוץ למסקנות על רומן, אבל אם אתה רואה את כל ההתנהגויות לעיל בבן הזוג שלך לשים לב ולנסות להגיע לתחתית מה גורם להתנהגויות.

No Replies to "בגידות ורמאות: מה צריך להיות פרטיות?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 3