האם לבעלך יש ‘רגל אחת מחוץ לדלת’?

האם לבעלך יש 'רגל אחת מחוץ לדלת'?

כמעט 80% מכלל הגירושים הם חד-צדדיים, כלומר, בעל יכול לבקש ולקבל גירושין ללא קשר לרצונותיה של האישה. מתוך הגירושין החד-צדדיים האלה הייתי מעז לומר כי רוב הנשים מזועזעות כאשר בעליהן מגיעים אליהם עם הידיעה שהם רוצים גירושים.

זה קל להיות שאננים או להניח כי הכל טוב בנישואין כאשר במציאות בעלך מסתיר את הרגשות האמיתיים שלו.

להלן חלק של הודעה על פורום התמיכה גירושין כי המניע אותי לשים את המאמר ביחד.

"אני לא רוצה לעבוד על הנישואים שלי. אני רוצה לצאת. לא יותר, לא פחות. כפי שאמרתי אני מרגיש לכוד ויש לי רק שתי אפשרויות קיימא. להישאר נישואים מאושרים בעיקר בידיעה כי אני 100% חרטה לא נהנה הנוער שלי במלואם או לעזוב עכשיו להסתכן למצוא את הדשא הוא לא תמיד ירוק יותר. אני חוצה את הימים שלי עכשיו עם הרגשה חולה בבטן כשאני מנסה להעמיד פנים כאילו שום דבר לא בסדר. אנחנו צופים בטלוויזיה וצוחקים יחד, אבל אני יושב שם ויודע את הרגשות האמיתיים שלי בזמן שהיא לא חכמה יותר ".

פוסט זה הוא על ידי אדם צעיר מעמיד פנים כי כל טוב במקום לחלוק את דאגותיו ולתת לאשתו את ההזדמנות או לעבוד על הצלת הנישואין או להכין את עצמה לאפשרות של גירושין.

האם אתה מניח הנחות על הנישואים שלך ועל רגשות של הבעל כי הם לא נכון?

האם אתה בטוח 100% בעלך מחויבת לנישואין כמוך? שום דבר, במיוחד כאשר מדובר בנישואין צריך להיות מובן מאליו. אתה צריך "לבדוק" מעת לעת, לקחת מלאי של מיני רק כדי להיות בטוח שאתה ובעלך נמצאים באותו דף.

אני מציע כי לפחות 4 פעמים בשנה אתה ובעלך יש דיון על מצב הנישואין וכל בעיות או בעיות שעלולות להיות לשים את הנישואים בסכנה.

בין אלה דיונים עצות להלן יעזור לך לשמור על מערכת יחסים בריאה עם בעלך אשר יחזק את הנישואין ולשמור את שניכם מחוץ לבית המשפט גירושין.

להיות נדיב וסוג:

שמעתי לעתים קרובות אנשים אומרים כי הנישואין היא הצעה 50/50. אבל זה לא. כמה ימים אתה תיתן / להתפשר יותר ממה שהוא עושה, כמה ימים הוא יהיה. הטריק לנישואין מאושרים הוא לא לשמור על הניקוד. הדרך האמיתית לאושר היא הנכונות לתת מעצמך. אם אתה מוכן לתת בחופשיות ובאהבה לבעלך מה שאתה נותן יוחזרו אליך.

לוותר על נדנוד:

לכולנו יש סדר יום משלנו ועובדים בקצב שלנו. אם יש לך בקשה והוא לא מקבל את זה נעשה במה שאתה מרגיש הוא מסגרת זמן מתאים הוא לא יהיה אי פעם לעשות את זה אם אתה לנדנד, לנדנד, לנדנד. אחת הדרכים הבטוחות לכך שבעל ירגיש שהוא נשוי לפרייק שליטה הוא לסכן אותו כאשר הוא לא יעבור עם בקשה.

אם אתה מתקשה לגרום לו לעשות משהו שאתה יכול להציע כדי לעזור לו, לעשות את זה פרוייקט שאתה יכול לעשות ביחד. אתה יכול להגיד לו פעם אחת, לשים תזכורת על המראה בחדר האמבטיה ואם זה לא מקבל לעשות לשכור מישהו לבוא ולעשות את זה. ההוצאה קצת כסף הרבה יותר טוב עבור הנישואין מאשר להזכיר לו שוב ושוב כי הוא נכשל לעקוב אחר דרך.

למד את סגולות הסליחה:

בעבודתי כמחנך נישואין שמתי לב למשהו שהוא במיוחד לנשות. הם מאחסנים מידע, מחזיקים בו ואינם מרפים מעבירות קטנות. לדוגמה, אישה אחת שוב ושוב העלה את העובדה כי בעלה היה עובד מאוחר או כשהיה בבית היה כל הזמן בטלפון הנייד שלו.

זה היה בעל, שבאותו זמן התחיל עסק משלו. הוא השקיע הרבה זמן ואנרגיה בבניית עסק שיתמוך במשפחתו. עשר שנים לאחר מכן אשתו עדיין כעסה וכעסה על הזמן שבילה ממשפחתו.

כולנו מטעות, כולנו עושים טעויות. להיות מוכן לאיפור ולהמשיך הלאה. אם אתה לא מוכן לסלוח תוכל לבנות קיר בינך לבין בעלך. קיר שיכול להפוך בסופו של דבר מכשול לך נישואים מוצלחים.

שבץ אותו עם הערכה:

גברים הם יצורים שבריריים. הם צריכים זמן רב הערכה שלך הערצה. כאשר הוא יוצא מגדרו לעשות משהו טוב, להחזיר אותו עם הכרת תודה והערצה. היה לי חבר שבעלה ינקה לה את המטבח. אני זוכר שהייתי ערב אחד בביתם בזמן שניקה את הכלים אחרי הארוחה.

היא נכנסה ונזפה בו על שלא ניגבה את הדלפק. המבט שעל פניו היה מעורר רחמים. הוא היה כל כך בטוח שהוא עוזר לה, עושה משהו שמשמעותו פחות מתח עבורה. נדיבותו זכתה לביקורת. אני יודע שזה נשמע כמו דבר קטן אבל דברים קטנים מסתכמים ויכולים בסופו של דבר גירושים. לכן, כאשר הוא עושה משהו טוב, אם הוא עושה את זה נכון או לא, לגמול לו עם הערכה ואהבה.

קח גאווה המראה שלך:

אף גבר לא רוצה להיראות עם אישה רשלנית על זרועותיו. להרגיש טוב עם עצמך כאשר אתה עוזב את הבית והוא ירגיש טוב על להיראות איתך. זהו נושא רגיש עבור חלק מהנשים. אבל אם אתה נותן לעצמך ללכת אחרי הנישואין, להפסיק ללבוש איפור, לשים לב הלבוש שלך ולהרוויח 100 פאונד אתה יכול לצפות מבעלך לאבד עניין.

אם אתה מצפה מבעלך לדאוג לעצמו ואת המראה שלו יש לו זכות על אותן ציפיות מכם. הוא היה הראשון נמשך המראה שלך, לשמור על המראה שלך ואתה תשמור אותו נמשך.

שמור אותו מאושר במיטה:

זה הגדול; אל תתנו לו להתרחק ממך. אם אתה מאבד עניין במין הוא בסופו של דבר לאבד עניין בך לחלוטין. אם אתה מאבד עניין במין להסביר לו איך אתה מרגיש ולעבוד על פתרון הבעיה. זוהי האחריות שלך לשמור על תיאבון מיני בריא. אינטימיות מינית שומרת על בעלך קשורה אליך. אם הוא לא מאושר בחדר השינה, הקשר הזה מתחיל למות.

אל תעכב סקס כדי להענישו על טעויות או עלוקות. אם הליבידו שלך טיפות לראות רופא כדי לוודא כי רמות ההורמון שלך לא צריך קצת tweaking. אם אתם עסוקים בגידול ילדים ומחזיקים את המצודה בזמן שהוא עובד, הניחו מאמץ נוסף לגלף את הזמן לנוח ולהירגע, כך שאתה לא עייף מדי "לדבוק" לבעלך.

אין דבר הרסני יותר מאשר גירושים לא רצויים. אם אתה שם לב לדינמיקה בנישואין שלך לשים מאמץ לתוך הפגישה הצרכים הרגשיים שלו אתה לוקח צעדים פרואקטיבי כי ישמור אותך מחוץ לבית המשפט גירושין.

No Replies to "האם לבעלך יש 'רגל אחת מחוץ לדלת'?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    12 + = 16