עצות למשא ומתן על גירושין משלך

עצות למשא ומתן על גירושין משלך

אם אתה ובני הזוג שלך מסוגלים לתקשר ולשתף פעולה, אפשר לנהל משא ומתן על הסדר גירושין משלך ללא עזרת עורך דין או מגשר.

עצות למשא ומתן על גירושין משלך

משא ומתן על התנחלות גירושין שלך יחסוך כסף לשמור על מתח נפשי הקשורים לגירושין ליטיגציה.

זוהי עבודה קשה במשא ומתן על גירושין. אתה חייב להיות מוכן לפעול כמו מבוגרים, אשר יכול להיות קשה לעשות אם יש עוינות ורגשות כאב.

כדי שהמשא ומתן יעבוד, אתה ובן זוגך חייבים להיות מסוגלים לדבר בלי להתווכח, להיות כנים ופתוחים זה עם זה ומוכנים לתת וגם לקחת.

עליך לזכור כי המשא ומתן הוא על הנושאים המשפטיים הכרוכים בסיום הנישואין שלך. אין להם שום קשר לסוגיות הרגשיות. להשאיר את הרגשות שלך ליד הדלת או המאמצים שלך במשא ומתן יהיה חסר תועלת.

כדי לנהל משא ומתן על גירושין ההתנחלות שלך אתה חייב לעשות את הדברים האלה 5:

 1. להיות אזרחי זה לזה.
 2. להשאיר את הסיבות הגירושין מתוך המשא ומתן. אל תשתמש במשא ומתן כתירוץ כדי לחדש את בעיות הנישואין.
 3. להיות מוכן לתת לבן הזוג שלך לדבר ללא הפרעה. להיות סבלני, ללמוד מיומנויות הקשבה טובה ובסופו של דבר תוכל להביע את הרצונות שלך גם.
 4. אל תהפוך הגנתי. אם בן הזוג שלך אומר משהו שאתה חושב הוא בלתי סביר לא למתוח ביקורת. רק בגלל שהם מבקשים משהו לא אומר שאתה צריך להסכים לתת את זה. אתה צריך להסכים לא להסכים ולהשאיר מילים קשות מתוך המשא ומתן.
 1. להיות מוכן להתפשר. חשוב לדעת כי לא תקבל את כל מה שאתה רוצה מתוך המשא ומתן. משא ומתן לא ילך לשום מקום אם אתה לא יכול להיות הגיוני לגבי מה שאתה חושב הוא "בצדק" שלך. אף אחד לא מסתלק מהגירושין עם כל מה שהם חושבים שהם צריכים לקבל. המטרה היא להגיע להסדר הוגן בשני הצדדים.

  תוכנית אסטרטגיה משא ומתן

  לפני תחילת תהליך המשא ומתן בפועל אתה ובן הזוג שלך צריכים להחליט מתי והיכן לנהל משא ומתן. אתה צריך גם להכין רשימה של הנושאים להיות משא ומתן ואיזה מידע ומסמכים תצטרך שניהם להביא למשא ומתן. תהיה לך הצלחה רבה יותר אם תפגשו בשטח נייטרלי.

  פגישות התכנון האסטרטגי והמשא ומתן צריכות להתקיים במקום שלא יביא זיכרונות ישנים או הסחות דעת ממטרת המשא ומתן. אנא אל תסכימו לדון בנושאים חשובים כאלה בסביבה שאתם יודעים שיגרמו לכם אי נוחות.

  אם אתה לא יכול להבין את המשא ומתן עם בן / בת הזוג שלך בבית שני אתה נהג לחלוק, ואז למצוא מקום אחר לנהל משא ומתן.

  להפוך את התהליך יעיל ויעיל:

  אתה צריך תוכנית פעולה בעת משא ומתן על גירושין ההתנחלות. ביצעת רשימה של הנושאים שברצונך לנהל משא ומתן. עכשיו תצטרך להחליט אילו בעיות יידונו הראשון. קח כל בעיה אחת בכל פעם, להגדיר מגבלת זמן למשא ומתן על הנושא ולאחר מכן לעבור על הנושא הבא כדי לדון. לדוגמה:

  אם אתה מדבר על משמורת ילדים, אתה צריך לשתף את כל הצרכים שלך ואת הרצונות ככל מה שטוב ביותר עבור הילדים שלך מה אתה מרגיש הכי טוב ככל היחסים שלך עם הילדים שלך.

  אתה צריך גם לקחת בחשבון מצב משמורת כי הוא הטוב ביותר עבור הילדים.

  כל בן זוג צריך להקשיב, ללא הפרעה בעוד השני מדבר. אם, לאחר שיתוף המחשבות שלך בנושא הנדון אתה בא להסכם, לתעד אותו, לחתום על אותו ולעבור לגיליון הבא. אם אתה לא יכול להגיע להסכם אז טבלה את הבעיה ולחזור אליה במועד מאוחר יותר.

  אל תהפוך מתוסכל אם כל הבעיות לא נפתרו בפגישה אחת. זה יהיה די יוצא דופן שזה יקרה. במהלך הפגישה הראשונה שלך, לרשום הערות, כך תוכלו לדעת מה צריך להיות מטופל לפני בפגישה הבאה שלך. אם אתה מוצא כי יש בעיות אתה לא יכול להגיע להסכם על ייתכן שתרצה לחפש עזרה מבחוץ.

  אם אתה מרגיש שאתה צריך משקיף חסר משוא פנים על המשא ומתן, לשקול מטפל או חבר הכמורה.

  אם הרגשות להגיע בדרך של משא ומתן או יהיה יקר ולהשאיר את שניכם על המסלול.

  לאחר כל הנושאים כבר דנו ואתה הגיע להסכם, לקחת את ההסכם לעורכי הדין שלך כדי לקבל את זה נערך למעלה והגישו עם בתי המשפט.

  אם אחרי כמה פגישות שתגיעו להחלטה שלא ניתן לנהל משא ומתן, אין לחוש שום בושה בהפסקת המשא ומתן. אם יש לך לשמור על גישה אזרחית, ניסו להתפשר ו היו כנים ופתוחים עם הרגשות שלך וכל סוגיות משפטיות לגבי חלוקת רכוש עשית את המיטב. הצעד הבא שלך יהיה עבור כל אחד מכם לשכור עורך דין ולהתחיל את תהליך הגירושין.

  No Replies to "עצות למשא ומתן על גירושין משלך"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   86 − 80 =