נישואין: טוב לגברים, רע לנשים?

נישואין: טוב לגברים, רע לנשים?

נשים מגיעות לגירושין בשיעור גבוה יותר מאשר גברים, כי, בואו נודה בכך, הנישואים נוטים יותר להשפיע לרעה על נשים מאשר גברים.

כחלק ממחקר "קשרים באמריקה" מצאו חוקרים ממכון אוסטין כי נשים הביעו יותר אומללות וחוסר שביעות רצון ממערכת היחסים שלהן מאשר גברים. האישה היא לעתים קרובות יותר מאשר האדם שרוצה לסיים את הנישואים. על פי הסקר, 55% מהנשים רצו שהנישואים שלהם יסתיימו יותר מבעליהן.

רק 29% מהגברים רצו להתגרש יותר מנשותיהם.

מה זה על נישואין זה גורם לנשים כאלה חוסר שביעות רצון?

1. נישואין עושה מספר על הערכה עצמית של נשים. בייחוד אותן נשים שבוחרות לוותר על קריירה ולהיות אמהות נשארות בבית. כאשר אתה הופך תלוי כלכלית על הבעל העצמי הסתמכות עצמית ביטחון זבובים מהחלון. נשים מצבים כאלה מתחילים לראות את בעליהן כתקוותם היחידה לעתיד טוב וכאדם שאין לו מה להציע.

הנשים האלה מאבדות את הדימוי שלהן ומחליפות אותו בתמונה של אם ואישה שתפקידם לדאוג לאחרים ולדאוג להם לפני שהם דואגים לעצמם. הם הציבו מטרות גבוהות על יכולתם כאמהות, עקרות בית ונשות טובות. מטרות שקשה להשיג וכאשר מתמודדים עם לא להיות מסוגל לעמוד ביעדים אלה חווים חשיבה שלילית על עצמם ועל היכולות שלהם.

הלוואי שהיה לי דולר לכל אם שהייה בבית, שאני יודעת שהיא מרגישה שהיא מתמוטטת בעבודה שהיא עושה.

2. נשים כבר לא הקפטן של הספינה שלהם. בואו נודה בזה, גברים מרוויחים נשים ואם אישה נשואה לגבר שמרוויח אותה, הוא ירגיש שיש לו יותר כוח על החלטות בנישואין שנעשו.

קריירה נשים עם ילדים, אפילו ביום זה גיל, לעשות את רוב הילד גידול ועבודות הבית. זוהי האישה שמחזיקה את הבית פועל בצורה חלקה למרות העובדה כי יש לה גם עבודה במשרה מלאה. כאשר נשים יש זמן פנוי הם מתמקדים מה צריך להיות מטופל בבית.

כאשר גברים יש זמן פנוי הם מתמקדים במציאת פעילויות פנאי לעסוק.
נשים נקראות "נדנדות" כאשר הן מבקשות עזרה מבעלה ומגלות שעושה את כל עצמן קל יותר מאשר לסבול את זעמו של בעל שמרגיש כי "עבודת נשים".

3. נשים מצפות יותר מדי מנישואים. ציפיות אלה, כאשר לא נפגשו, משאירות נשים מתוסכלות ומתרעמות. לדברי אליזבת גילברט, נשים רוצות אינטימיות ואוטונומיה, ביטחון וגירוי, עידוד וחידוש, נעימות ורגשות. גילברט מבין שזה לא אפשרי, אבל היא מנסה לשכנע את עצמה ואת הקוראים שלה שהיא מצאה פרצה. היא מספרת לעצמה סיפור מוכר, כי נישואיה יהיו שונים. והיא, כמובן, נכונה - הנישואים של כולם שונים. אבל הנישואים של כולם הם פשרה.

ומי, לדעתך, הפוגע ביותר בחיי הנישואין? נשים! נשים להיכנס לנישואין מצפה יותר מדי בסופו של דבר להסתפק מעט מדי!

4. נשים נוטות יותר לעלות במשקל לאחר הנישואין. ד"ר אנט ג 'יי דובסון, פרופסור biostatistics באוניברסיטת קווינסלנד באוסטרליה אומר, "להתחתן או לנוע עם שותף יש תינוק הם אירועים שמעוררים אפילו עלייה במשקל."

הנה נתון מעניין, עלייה במשקל של 10 שנים עבור אישה ממוצע 140 פאונד היה 20 פאונד אם היה לה תינוק ובעל, 15 אם היה לה בעל אבל לא תינוק. השורה התחתונה, נשים נשואות להיות chunky. ישנן סיבות רבות לנשים במשקל לאחר הנישואין.

 • הריון וחוסר היכולת לרדת במשקל התינוק.
 • שימוש במזון כנוחות כדי לכסות אי שביעות רצון.
 • לוקח את הרגלי האכילה של בעל.
 • לשים את ההעדפות של המשפחה למזון מעל הבחירות שלהם בריא.
 • פונים אל המזון כדי לנחם בגלל הכאב של בעיות בחיי הנישואין.

  תהא אשר תהא הסיבה, אישה נשואה לגוף מלא היא הנורמה המהווה אינדיקציה לכך שנשים אינן מטפלות בעצמן לאחר הנישואין.

  5. לפני חיי הנישואין מעניין, כיף מתגמל. לא כל כך הרבה אחרי הנישואים. לאחר זוגות הנישואין נוטים להיכנס לשגרה, כי מקדם את הבריאות של הנישואין ולא את בריאותם של הצדדים הנישואין. דאגות כספיות, האמונה כי זוגות צריכים לעשות הכל ביחד, שיש ילדים, קונים בית, כל אלה הם דברים שיכולים להפוך את החיים פחות מעניין, מתגמלת ומהנה.

  הנישואין קשים, בדרכים שאף אחד לא מדבר עליהם כשאתם עסוקים זה בזה ומצפים "לחיות באושר ועושר". אני לא מנסה להרתיע נשים מלהתחתן או לעודד את אלה הנשואים לגירושין. זה, עם זאת, האינטרס של האישה או לדעת מה הנישואין לפני שהוא נכנס לזה או, ללמוד איך למצוא אושר פעם אחת היא אמרה, "אני עושה."

  No Replies to "נישואין: טוב לגברים, רע לנשים?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   75 − 67 =