מה כדאי לדעת על הגעה וסגירה של הסכם משמורת פרטית

מה כדאי לדעת על הגעה וסגירה של הסכם משמורת פרטית

לפעמים, לפני שהמשפט של משמורת ילדים מגיע להופעה בבית המשפט, הצדדים המעורבים עשויים להגיע להסכם משמורת ולכן הם מעוניינים לסגור את עניין המשמורת. הנה כמה מידע על איך אפשר לסגור ביעילות מקרה משמורת:

שאלה: איך אתה סוגר מקרה משמורת?

  • אם מקרה המשמורת שלך נמצא בגישור, התקשר למגשר והסבר שהגיע להסדר, והמגשר יסייע לך בכתיבת הסכם הורות.
  • אם במקרה המשמורת שלך הוא בבית משפט ואתה להיות מיוצג על ידי עורך דין, להתקשר לעורך הדין שלך ולייעץ הורה אחר של הילד שלך להתקשר עו"ד שלו גם כן. עורכי הדין יסייעו לכם בהגשת בקשה לסגירת מקרה המשמורת. הם עשויים גם להציג את תוכנית ההורות שלך לבית המשפט.

שאלה: האם הסכם משמורת פרטית יכול להיות מחייב מבחינה משפטית?

כן. במקרים קודמים לבית המשפט הגשתי לעתים קרובות תצהיר. התנאי מפרט את ההסכם לגבי משמורת וביקור אצל שני ההורים ומוגש לבית המשפט. שני ההורים היו באים למשרדי ומסבירים את הסדר המשמורת והסדרי הביקור שלהם, והצדדים התעקשו על הגשת משהו לבית המשפט כרשומה רשמית של הסדרם. שופט יחתום על ההזמנה, ויביא אותה לאכיפה.

שאלה: איזו מפלגה יכולה לסגור מקרה משמורת?

הצד היחיד שיכול לסגור תיק משמורת הוא הצד שהגיש במקור את עתירת המשמורת.

אם שני ההורים הגיעו להסכם, ההורה שהגיש את התיק צריך לדבר עם בית המשפט על סגירת התיק.

שאלה: מה אם אחד הצדדים לא דבק בהסכם?

לעתים קרובות, על מנת להסתדר עם הורה משותף, הורה אחר עשוי להסכים להסדר משמורת ילדים מתאים לכאורה, אבל מה אם אחד ההורים לא יחיה עד הסוף של העסקה?

לאחר מכן תצטרך לעבד את המקרה שלך, הכולל קבלת ייעוץ חדש ולשלם דמי בית משפט חדשים, ולכן עדיף להיות בטוח כי שיתוף ההורה יעברו את ההסכם שלך.

קשה לקבוע האם לסגור מקרה של משמורת ילדים או לא. הורים, שוקלים לסגור תיק, צריך קודם להתייעץ עם עורך דין מוסמך במדינה שלהם, אשר יסייעו לך לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור הנסיבות הספציפיות שלך.

No Replies to "מה כדאי לדעת על הגעה וסגירה של הסכם משמורת פרטית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 4 = 1