נישואין שניים: האם אתה צריך או לא?

נישואין שניים: האם אתה צריך או לא?

אז, פגשת מישהו, התאהבת, ואתה מוכן להתחתן שוב. או, נכון? האם הרצון שלך להינשא שוב יהיה מורכב יותר?

"אהבה" אינה הגורם המניע היחיד בכל הנוגע להינשא, במיוחד בפעם השנייה או אפילו השלישית. הבנת המניעים האמיתיים שלך לרצות להתחתן יכול לעזור לך לקבוע כמה מוצלח הנישואין יהיה.

4 סיבות רעות להינשא מחדש

זה הגיוני שאם תתחתן מהסיבות הנכונות, יהיה לך סיכוי גבוה יותר לנישואין מוצלחים.

הנה ארבע סיבות רעות להינשא שוב.

בְּדִידוּת

יש אנשים שלא יכולים להיות לבד, הם לא אוהבים את החברה שלהם ולהיות ללא קשר. הם לא מרגישים שלמים אם הם לא חלק מזוג. הבעיה עם מתן בדידות כדי להניע אותך להינשא שוב היא זו, אם כי הנישואין השני הוא נישואים גרועים, אתה תהיה בודד יותר מאשר היית לפני נשוי. 

זו מערכת יחסים נהדרת שמרחיקה את האדם מלהרגיש בודדה, לא נישואים.

צרכים פיננסיים

הצורך הכספי יכול להיות מניע גדול עבור חלק להינשא שוב. במיוחד אמהות חד-הוריות כמו ידידי הנאבקות לתמוך ולטפל בילדים. אבל ללא קשר למין שלך, לא להתחתן עם מישהו כי זה יהיה להקל על הלחץ הפיננסי או לסייע בקריירה הארגונית. זה דבר רקוב לעשות למישהו שאולי באמת אוהב אותך. 

משיכה מינית

תאווה היא לא אהבה. יש הבדל עצום בין השניים, וממתינה לקיים יחסי מין עד הנישואין מסיבות דתיות או מוסריות אין סיבה למהר לנישואין אחרים.

משיכה מינית יכולה לעוור אותך לתכונות אישיות שליליות בפרטנר ובעיות שליליות. חכה עד התאווה מת למטה ואת משקפיים ורדים לרדת לפני שתתחייב לבלות את חייך עם מישהו שאתה רוצה לקיים יחסי מין עם. 

לחץ מצדדים ומשפחה

עברת גירושים מגעילים.

החברים והמשפחה שלך צפו בדאגה לשלומך. הם רוצים לראות אותך מאושרת ומצמידים אותה שוב. אל תתפלאו אם הם מתחילים לדבר על נישואים בסימן הראשון של להיות במערכת יחסים נהדרת.

העובדה כי בני משפחה וחברים לוחצים לך להתחתן שוב היא יותר על הקלה על אי הנוחות שלהם על המחשבה שאתה לבד מאשר על מציאת אושר בנישואין בריאים. אל תתנו לאחרים לקבל את ההחלטה בשבילך!

4 סיבות טובות להתחתן שוב

הנה ארבע סיבות טובות להינשא מחדש.

אתה מוכן מבחינה רגשית

אתה יודע מי אתה, ואתה אוהב את מי שאתה. יש לך תחושה חדה של עצמי ואת היכולת להבחין כאשר אתה מחוברת עצמך למישהו לא מכבד את זה בך. יש לך את המשאבים הפנימיים הנדרשים כדי לעבוד באמצעות בעיות בחיי הנישואין. פעמים קשות בלתי נמנעות בנישואין ניתן לטפל ו לטפל כי אתה בן הזוג החדש שלך הם מתפקדים מאוד, אנשים אוטונומיים שאינם נרתעים מן הקונפליקט.

אין לך מטען שנותר מהנישואים הקודמים שלך. כשזה מגיע לבן הזוג לשעבר שלך אתה יכול להיות מערכת יחסים אזרחית שיתוף ההורה בצורה בריאה. אין כאב בלתי פתור, כעס שנותר ואתה למדו שיעורים חשובים לקחת את הנישואים השני שלך מן הקודמת שלך.

 

ללא שם: יש לך מוּשׁקָע זמן במערכת היחסים

מחקר מבית הספר לפסיכולוגיה מקצועית באוניברסיטת פסיפיק גילה כי קיים מתאם חזק בין אורך תקופת היכרויות להצלחה בנישואין. המחקר הראה כי זוגות אשר מתוארכים במשך יותר משנתיים הבקיעו באופן עקבי על שביעות הרצון בחיי הנישואין, בעוד שזוגות שהתארכו לתקופות קצרות יותר של זמן הבקיעו בטווח רחב מאוד גבוה מאוד עד נמוך מאוד.

ככל שאתה תאריך, יותר טוב להכיר אחד את השני אשר יהיה שווה יותר סיפוק הנישואין. שוב, השכל הישר יותר!

אתה נמצא ביחסים יציבים מבחינה רגשית

אם מערכת היחסים שלך מסומן על ידי סכסוך, מהומה, רמאות, כל הזמן לשבור ולקבל בחזרה יחד אין לך את היציבות לשמור על מערכת יחסים בריאה במהלך הנישואין.

אם אתה גם אמין, אמין ועקבי האהבה שלך ודאגה זה לזה הזמן להכות את השינוי!

שניכם מחזיקים ערכים ואמונות דומים

זוגות נשואים באושר יש הרבה במשותף. בעקבות דעות דומות בנושאים החשובים לשניכם הוא הדבק שמחזיק זוג ביחד. בעקבות אמונות הליבה, ערכים, ואתיקה דומה קשורה להצלחה בנישואין, והוא קשור פחות אי יציבות בחיי הנישואין וגירושין.

אם אתה לא על אותו דף לגבי בעיות כגון כמה ילדים יש, איך לבזבז את נכסי הנישואין, או כמה צריכת אלכוהול היא יותר מדי, זה כנראה רעיון טוב להתרחק המזבח.

כפי שאתה שוקל אם אתה מוכן להתחתן שוב, לקחת זמן לשקול את כל הסיבות הרעות וטוב לעיל. הזמן שאתה מבלה ולוודא כי הנישואין, עכשיו, מתאים לך יכול לחסוך לך הרבה כאב רגשי בעתיד.

No Replies to "נישואין שניים: האם אתה צריך או לא?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 15 = 16