צריך לירות עורך דין גירושין שלך? הנה איך

צריך לירות עורך דין גירושין שלך? הנה איך

עורך דין גירושין עובד בשבילך, זה רק הגיוני שאם אתה לא מרוצה עם העבודה המסופקת על ידי עורך דין כי אתה יכול לנתק את יחסי העבודה שלך עם עורך דין.

כאשר יורה עורך דין גירושין אתה לא נוח לעבוד עם אתה לא יכול פשוט לעבור על אחר אף. מאז עורך הדין שלך הוא על הרשומה עם בתי המשפט בתור עורך דין גירושין על הרשומה עבור הליך משפטי מסוים שלך, תצטרך לוודא שאתה לוקח את הצעדים הנכונים לפני ההתקשרות עם עורך דין אחר.

עצות ירי עורך דין גירושין שלך

להלן הצעדים שעליך לנקוט בעת ירי עורך דין.

 1. לבקש ולשלם את הצעת החוק הסופית שלך לעורך דין. הרצון שלך לא לעבוד יותר עם עורך הדין אינו מוותר עליך מאחריות לכל כספים החייבים את עורך הדין. הקפד לשלם את החשבון הסופי ולבקש קבלה המציינת שהחשבון שלך שולם במלואו.
 2. להודיע ​​לעורך הדין שלך, בכתב כי אתה מפסיק את הקשר שלך עם אותו / שלה יהיה שכירת עורך דין חדש. מכתבך לעורך הדין צריך לפרט את הסיבות להפסקת יחסי העבודה. זה צריך להיעשות בצורה אזרחית, עסקית.
 3. התקשר אל פקיד בית המשפט שלך ושאל אם עליך להודיע ​​לבית המשפט על כך שעורך הדין לא ייצג אותך עוד בגירושין הנוכחיים שלך. זה חשוב מאוד! אתה יכול לגור במחוז הדורש הודעה על שינוי של עורך דין, אתה לא יכול. זה האינטרס שלך כדי לוודא שאתה נותן את בית המשפט הודעה נכונה. זה יכול להיעשות רק על ידי קורא ולמצוא מה בית המשפט רואה הודעה נכונה.
 1. לשכור עורך דין חדש. לאחר שכירת עורך דין חדש לוודא שהוא / היא לוקחת את כל הצעדים שבתי המשפט מצפים ממנו. שאל את עורך הדין החדש מי אחראי לקבל את הקבצים שלך לשעבר עו"ד. שאל את עורך הדין החדש אם הוא / היא צריכה להגיש ניירת עם בתי המשפט ולתת הודעה כי הם עכשיו עו"ד של הרשומה שלך במקרה.
 1. יש עורך דין חדש שלך ליצור קשר עם עורך הדין של בן הזוג שלך ולהפוך מבוא כמו עורך דין חדש שלך גירושים.

מה לא לעשות כאשר הירי עורך דין גירושין שלך

הימנע אלה פעולות בעת ירי גירושין שלך עורך דין.

 1. לא לאבד את מגניב עם עורך הדין שלך. אם אתה לא מרוצה עם השירות המסופק, לעבור על עורך דין חדש בלי להבהיר את עורך הדין הישן.
 2. כאשר ראיינים עורכי דין חדשים לא מדברים שלילי של עורך הדין הישן שלך. עורכי דין גירושין לעתים קרובות לעבוד יחד בבית המשפט מערכת המשפט. מה שאתה אומר על אחד, יחזור השני. עורכי הדין מודאגים יותר בקשר שלהם זה לזה מאשר היחסים שלהם איתך. לא לשים עורך דין חדש במצב של צורך לבחור מי להיות נאמן, אתה או עורך הדין הישן שלך.
 3. כאשר אתה מדבר עם אנשי בית המשפט, לא מדברים שלילי של עורך הדין הישן שלך. אם יש לך בעיות עם עורך הדין הישן שלך לקחת את זה עם לשכת עורכי הדין שלך. אתה לא רוצה להיות מוכר בשם הלקוח מהגיהינום מי אומר לכל מי יהיה לשמוע כמה רע היה עורך הדין הישן שלך. זה ישקף יותר שלילי ממך מאשר עורך הדין הישן שלך.

No Replies to "צריך לירות עורך דין גירושין שלך? הנה איך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  1 + 1 =