גירושין מוגבלת: מה שאתה צריך לדעת

גירושין מוגבלת: מה שאתה צריך לדעת

גירושים מוגבלים מתרחשת כאשר הפרדת בני הזוג מפוקחת על ידי בית המשפט. במדינות שאינן מכירות בהפרדה משפטית, זוגות יכולים לעתור לבית המשפט ולקבל "גירושין מוגבלים" שלא מסיימים את הנישואין, אך מאפשרים לזוגות לחיות בנפרד, אך נשארים נשואים.

במהלך גירושין מוגבלים, בית המשפט יכול למסור צו המחלק בין נכסי הנישואין, ומפרט כיצד יטופלו סוגיות כגון משמורת ילדים, תמיכה בילדים ותמיכה זוגית בתקופת ההפרדה.

סוג זה של "גירושים" יכול גם להיות ידוע בשם הפרדה משפטית, גירושין מוסמך, גירושין חלק או גירושין מן המיטה ואת הלוח. במילים אחרות, זהו סוג של הפרדה בחיי הנישואין המוכרת על ידי בית המשפט, אך הנישואין נותרו על כנם.

להלן מספר סיבות מדוע זוגות יכולים לבחור גירושים מוגבלים:

  • סיבות דתיות: יש דתות האוסרות גירושין, אלא במקרים מסוימים. כאשר הנסיבות האלה לא נוכחים, אבל הנישואין לא עובדים כמה יכול לבחור סוג זה של גירושין כדי לקיים את האמונות הדתיות שלהם.
  • יתרונות שמירה: סיבה נפוצה היא היכולת לשמור על כיסוי בריאותי. כל עוד אתה עדיין נשוי על נייר / חוקי, אתה עדיין זכאי כיסוי תחת עבודה של בן הזוג הקשורים ביטוח בריאות. עם עלות גבוהה של ביטוח בריאות, כמה זוגות להציג את זה כפתרון לבעיה אחרת יקר מאוד.
  • הטבות מס: מאחר שהנישואין אינם מסתיימים בגירושים מוגבלים, בני הזוג יכולים עדיין להגיש תשואות מס הכנסה כ"נשואים "ולהגיש במשותף. זה עשוי לספק הטבות מס אחד או שני בני הזוג.
  • פיוס אפשרי: גירושין מוגבלים מעניקים לזוגות הזדמנות לחיות בנפרד, תוך כדי עבודה על בעיות הנישואין.

בן זוג אחד לא יכול להגיש בקשה גירושין מוגבל מבית המשפט. שני בני הזוג חייבים להסכים לגירושים מוגבלים ורוצים שהנישואים יישארו ללא שינוי. לדוגמה, אישה לא יכולה לעזוב את בעלה עבור גבר אחר ולבקש גירושין מוגבל.

במצב שכזה, יראו בתי המשפט את הנישואין שבורים ללא תקנה, ורק יעניקו "גירושין מוחלטים" אשר ישברו את הקשר המשפטי של הנישואין.

דוגמה מוגבלת מקרה גירושין

מארק הוא בן 40 שחווה משבר באמצע החיים. הוא מרגיש מוטרד בנישואיו ובטינה כלפי אשתו קריס. מארק לא רוצה לסיים את הנישואים שלו. הוא מכיר את הבלבול שלו ואינו רוצה לעשות כל שינוי משמעותי בחיים החלטות בעת תחושת מבוכה רגשית.

מארק דן במצב עם קריס. הוא אומר לה כי למרות שהוא אומלל בנישואין הוא לא רוצה לסיים את זה ולשים אותה ואת ילדיהם באמצעות גירושים אם יש אפשרות שהוא יעבוד דרך בעיות שלו רוצה לחזור הנישואין.

קריס, אם להישאר בבית עם אמא ללא הכנסה מבינה את מצב מסוכן גירושין ישים אותה ואת הילדים מסכים גירושין מוגבל. בעשותה כן היא מגינה על עצמה מבחינה כספית, ומאפשרת למרק מקום ולזמן שהוא צריך לעבוד את הבעיות שלו.

במקרה של מארק וקריס, גירושין מוגבלים הם לטובתם של כל המעורבים. הם יכולים להשתמש בבית המשפט כדי להתמודד עם נושאים כגון תמיכה בילדים, משמורת, ביקור ותחזוקה פיננסית בעת ובעונה אחת לעבוד יחד בתקווה לפתור את הבעיות הנישואין.

כיצד להשיג גירושין מוגבלת

בדיוק כמו עם גירושים מוחלטת, אלה המבקשים את בית המשפט עבור גירושין מוגבל חייב לעמוד בדרישות תושבות מדינותיהם, בטענה וכל חוק אחר שנקבע כחוק. מאז לא כל המדינות להכיר גירושין מוגבל תצטרך להתייעץ עם עורך דין גירושין על דרישות המדינה שלך להשגת גירושים מוגבלים או הפרדה משפטית.

העילות לקבלת גירושים מוגבלים עשויות לכלול אכזריות, התנהגות אלימה מופרזת, עריקה / נטישה והפרדה מרצון. וגם, בכמה מדינות, בתי המשפט יכולים להזמין את בני הזוג להשתתף בטיפול כדי לנסות לפתור בעיות הנישואין.

התהליך המשפטי שאתה עובר הוא הרבה כמו תהליך הגירושין. אתה חייב לקבל עורך דין, לעתור לבית המשפט ולבקש צו בית משפט על פי הסכם הפשרה אותך ואת בן הזוג שלך להסתדר.

לאחר גירושין מוגבל הוא העניק

למרות שאתה עדיין נשוי, אתה ייחשב בודד בעיני החוק, במידה מסוימת. זה אומר שאתה לא יכול להינשא עד הראשון קבלת גירושין מוחלט כי משפטית מסתיים הנישואין. אתה לא יכול לעסוק יחסי מין מבלי להיחשב נואף אשר, במקרים מסוימים, יכול לשמש עילה לגירושין.

במילים אחרות, גירושין מוגבלים מעניקים לך את היכולת לחיות בנפרד. זה לא נותן לך את היכולת לחיות כאילו אתה כבר לא נשוי. איך אתה מתנהג במהלך ההפרדה יכול ועושה תפקיד גדול איך בתי המשפט יהיה להתמודד עם בעיות אם אתה צריך בסופו של דבר קובץ עבור גירושין מוחלט.

No Replies to "גירושין מוגבלת: מה שאתה צריך לדעת"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    48 − = 41