אני כל הזמן חושב על גירושין ולא יודע לאן לפנות | insightyv.com

אני כל הזמן חושב על גירושין ולא יודע לאן לפנות

אני כל הזמן חושב על גירושין ולא יודע לאן לפנות

 

אני כל הזמן חושב על גירושין ולא יודע לאן לפנות 

 

Reader שאלה:

אני בת 28 ונשואה כבר שנתיים. לאשתי ולי יש בנות תאומות בנות קצת יותר משנה. לאחרונה, אני מוצא את עצמי חושב לעזוב כל הזמן. אני מרגיש לכוד וכמו שאמות אם לא אצא מהנישואים האלה.

אשתי היא אדם טוב. היא אמא טובה, וכשאנחנו התחתנו חשבתי שהיא מושלמת, הבחורה שחיכיתי לה כל חיי.

עכשיו אני מרגיש כועס ומתוסכל. היא מסרבת לעבוד כי היא רוצה להישאר בבית עם הבנות. זה פשוט נראה שהחיים הפכו אותו דבר יום אחר יום. אני עובד, הולך הביתה ומקשיב לאשתי מדברת על הבנות שלנו, על המיקרוגל השבור או על כל דבר אחר.

אני רוצה להיות חופשי! כל מה שאני יכול לחשוב עליו הוא להיות חופשי מהאחריות. חי לבד בלי כל הדאגה שאשתי מביאה. האם זה שלב או שאני צריך לפעול על הרגשות שלי להתחיל את החיים?

ג’רד

תשובה:

ג ‘ארד, לפני שאתה מתנהג על הרגשות שלך לעשות קצת לחשוב על איך החיים יהיו כמו אחרי גירושין. וכן, מה עלול לגרום הרגשות השליליים שיש לך.

ראשית, מדוע לא נדבר על עובדות קשות וקרות? גירושין לא אומר חופש מן האחריות שכבר יש לך. גירושין פירושו לחיות במקום נפרד מאשתך וילדיך. ברגע שאתה גירושין אתה עדיין תהיה אחראית מבחינה כלכלית עבור הבנות שלך.

בית המשפט יורה לך לשלם לילד תמיכה.

חיים בנפרד פירושו הוצאה של תושב שני. האם אתה יכול להרשות לעצמך לשלם שכר דירה, חשמל, כבל, מים וכל זה מגיע עם החיים שלך לבד בתוספת תמיכה הילד? זכור גם כי יהיו לך הרשאות ביקור עם הבנות שלך. זה אומר לשכור או לקנות תושב השני כי הוא גדול מספיק עבור חדר השינה עבורם.

ברגע שאתה גרוש אשתך יחזור לעבודה במשרה מלאה. אם היא עובדת הבנות ילכו מעון. אם הבנות נמצאים במעונות יום אתה תהיה הורה לבית המשפט לשלם ½ של מעונות יום שלהם. אתה יכול להתערב שיש שני ילדים במעונות היום הוא לא זול!

אבל עוד לפני שתגיע רחוק כל כך, אתה חייב להתגרש. אתה צריך עורך דין גירושין אשר מתכוון לשלם שכר טרחת עורך דין. אשתך תצטרך עורך דין גירושין משלה ומאז היא לא עובדת אתה יכול להיות הורה לשלם את שכר טרחת עו”ד שלה. הגירושים הממוצע עלות 15,000 $. אם אתה מרגיש לכוד עכשיו לחכות עד שאתה לוקח על עצמו את האחריות הפיננסית של אב גרוש.

עכשיו, על הרגשות השליליים האלה שיש לך. בשנתיים האחרונות, עברתם כמה שינויים משמעותיים בחיים. נישואין ותאומים זה הרבה בשביל מישהו להתמודד, במיוחד בתקופה כה קצרה! יכול להיות שאתה לא יודע איך להתמודד עם השינויים האלה?

אני חושב שיש לך בעיה אבל אין לך את הכישורים הדרושים כדי לפתור את הבעיה. ללא הכישורים האלה, אני לא מתפלא שהמחשבה הראשונה שלך היא של גירושים. אתה לוקח על עצמו הרבה אחריות בתוך פרק זמן קצר. אתה המום ויש סיכוי טוב שאתה סובל מדיכאון או בעיות עם חרדה.

או, רק מתקשה להתמודד עם הלחץ היומי של התאומים, עובד להיות newwed. 

במקום לחשוב על גירושין, אתה לא צריך לחשוב על ייעוץ זוגי או ייעוץ אישי? אם אתה לא מרגיש נכון לגבי הנישואים שלך, במיוחד מאז התאומים הגיעו, לקבל יועץ ולנסות למצוא פתרונות לבעיות הנישואין.

לדבר עם אשתך, לספר לה איך אתה מרגיש ולבקש ממנה ללכת איתך לטיפול. האחריות שיש לך עכשיו היא כלום לעומת האחריות תהיה לך אם אתה מתגרש.

No Replies to "אני כל הזמן חושב על גירושין ולא יודע לאן לפנות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    32 + = 34