מדוע רוב הגירושין הם יזמו על ידי נשים

מדוע רוב הגירושין הם יזמו על ידי נשים

 

נשים קובץ גירושין כי בעלים אינם שמים לב

 

נשים יוזמות שני שלישים של גירושין ועוד הרבה יותר של הפרדות, על פי מחקר ארצי מייצג של האגודה האמריקנית של אנשים בדימוס. מחקר זה מבוסס על סקרים של למעלה מ -1,000 גברים ונשים בגילאים 40 עד 79.

הסיבה הנפוצה ביותר שהנשים נתנו לגירושים היתה התעללות מילולית והזנחה רגשית.

בזמן הגירושים, רבים בעלים אומרים שאין להם מושג נשותיהם היו אומללים בהתחשב גירושים. 

לדברי AARP, גברים הם "תפסו מחוץ למשמר" כאשר אישה מבקשת גירושים. בהיותי אשה, בידיעת נשים כמוני, אנו מדברות על דאגותינו הזוגיות. אנו פותרים בעיות, מתקשרים וכאשר מדובר בנישואים שלנו, אנו נוטים להיות מודאגים יותר ממצב היחסים מאשר לגברים.

נשים הן בתקשורת שמדברות על אי שביעות הרצון שלהן מהנישואים עם בעליהן. גברים הם מפיצים שממזרים את האומללות של אשתו ואת התקווה להתעלם מהבעיה תגרום לה להיעלם. אין פלא שרוב הגברים אומרים כי הם היו "עיוורים צדדית" על ידי הרצון של הנער שלהם לגירושין. 

נשים בדרך כלל הן הראשונות המציעות טיפול זוגי. אנו קונים ספרים לעזרה עצמית על נישואין ועל מערכות יחסים כדי לנסות ולשפר את הדברים. יש לנו נטייה לא רק להביע את דאגותינו לגבי הנישואין לבן זוג אלא גם לדבר עם חברים.

במילים אחרות, לפנינו נשים מוותרות על נישואים, אנחנו לא משאירים שום אבן unturned כאשר מדובר בניסיון לפתור את הבעיות הנישואין.

הסיבה הגירושים יותר מוגשות על ידי נשים היא כי נשים אינן יכולות לפתור בעיות בחיי הנישואין לבד. בסופו של דבר, מגיע זמן שבו אישה צריכה לקבל החלטה.

להישאר נישואים גרועים עם בעל אשר מבטל את דאגותיה או, שואבת את עצמה באמצעות גירושין ועובר על, בתקווה, יחסים עתידיים שווים יותר. 

להלן דוגמאות מדוע נשים להגיש בקשה גירושין ממספר נשים אני מאמן לאורך השנים:

1. "היה לי חשוב רק כשהוא רצה במין, לא היה לו שום עניין בי כאדם, לא התעניין בקריירה שלי, לא התעניין בי כאם, הוא חזר הביתה מהעבודה היומי, התלונן על היום שלו, השולחן ואחרי הארוחה ישבו על הספה וצפיתי בטלוויזיה, ומצד אחר, אחרי יום עבודה מלא, שטפתי את הילדים, השכבתי אותם במיטה וניקתרתי אחרי הארוחה, אם יפתח איתי שיחה, היה בעת ובעונה אחת יוזם יחסי מין ".

2. "הוא חוזר הביתה מהעבודה, אוכל, מדליק את הטלוויזיה ואת האזורים החוצה, אני מנקה את המטבח, רוחץ את הילדים, מקפל את הכביסה ואז הוא מתרגז כשאני עייף מדי בשביל סקס.היוו צופה בספורט בשבת בזמן שאני לעשות תוכניות עם הילדים, יום ראשון הוא משחק גולף בזמן שהילדים ואני עושים משהו ביחד, אני תוהה למה הוא אפילו התחתן כי הוא לא עושה שום מאמץ להיות חלק מהמשפחה שלנו ".

3. "מעולם לא שמעתי אותו אומר שהוא מצטער, הוא משחק גולף כל יום ראשון, צופה בכדורגל בשבת אבל כשאני אומר לו שזה כואב שהוא לא רוצה לבלות עם המשפחה הוא אומר לי שאני רגיש מדי.

אבא שלי נפטר לפני שנתיים, היה לו אומץ לבקש שלא נקבע את ההלוויה באותו יום של טורניר הגולף שלו. כשעשינו, הוא השליך התקף. והוא חושב שאני רגיש מדי! מספיק זה מספיק. "

4. "אני מברך אותו בכל ערב, שואל איך עבר היום, אני מקשיב, מזדהה ומראה דאגה למה שהוא עובר בעבודה, אנחנו נשואים כבר 13 שנה ויש לנו 3 ילדים, אני עובד כפקיד קבלה, לטפל בכל צרכי הילד ועבודת הבית שלו, והוא מעולם לא שאל אותי עד כמה הלך היום שלי, הוא מעולם לא היה בהוראה ללמד הורים, מינוי של רופא או פעילות מחוץ לבית, אם זה אומר שהוא לוקח את הזמן לעבודה אבל הוא מרגיש שתפקידי חסר חשיבות ואינו רואה שום בעיה עם הזמן החסר בעבודה, הוא אוהב את המשכורת שאני מביא..

שאלתי אותו לפני כמה ימים מה היו שמות המורה של הילדים שלנו, לא היה לו מושג ".

5. "הוא צריך ללטף אותו, אם הוא מנקה את המטבח הוא מסתובב כאילו הוא עשה לי טובה אדירה, אם לא ארכין ונשק את רגליו הוא נעשה מתגונן, אומר לי שאני לא מעריך אותו. לעבוד, לטפל בילדים, בבית, לכסח את הדשא בסופי שבוע, ואם המכונית נשטפת אני עושה את זה, משום מה הוא לא מרגיש צורך להשתלט עלי על כל מה שאני עושה, אני אצטרך לעשות הכול בעצמי, למה אני נושאת על עצמי עומס נוסף שמתנהג כמו ילד מפונק".

6. "הוא שינה את הרגע שבו התחתנו, אין לנו חברים, אנחנו כבר לא יוצאים לארוחת ערב או סתם לוקחים סרט של יום ראשון אחר הצהריים, נראה שהוא יוצא מדרכו לא לבלות איתי שום דבר חוץ ממין. לדבר איתו על הרגשה מוזנחת הוא מופתע לחלוטין, פשוט לא מבין ואומר לי שאני מצפה יותר מדי מבעל להיות ילדותי, הוא אפילו אמר לי פעם שיש נשים רבות שם בחוץ שהיו שמחים להיות שלו אני רק הגשתי לגירושין אז אחת מאותן נשים תקבל את ההזדמנות שלה עכשיו! "

מדוע נשים מתגרשות לגברים? הדוגמאות הנ"ל אומרות הכול. נשים רוצות בעל שיוכל לבטוח בו, מי שמעוניין בהן ובצרכיו. הם רוצים בעל שמתחשב ברגשותיהם. הם רוצים להתחתן עם גבר אשר עושה מאמץ רב לתוך הנישואין ואת היחסים כפי שהם עושים.

הם לא רוצים בעל שלוקח אותם כמובן מאליו או אומר להם את הציפיות שלהם גבוהים מדי. במיוחד כאשר כל מה שהם מבקשים הוא בעל אשר השקיעה רגשית במערכת היחסים.

אולי פחות אנשים "ייתפסו" על ידי גירושים אם הם בילו זמן רב יותר להקשיב ולשמוע את נשותיהם במקום לראות את צרכיה ודאגותיה כבלתי סבירים ודורשים.

No Replies to "מדוע רוב הגירושין הם יזמו על ידי נשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    86 − 80 =