קבל תשובות לשאלות נפוצות על ערעור בית המשפט לערעורים

קבל תשובות לשאלות נפוצות על ערעור בית המשפט לערעורים

במסגרת הליך הגירושין, ערעור הוא בדיקה של בית משפט גבוה יותר של בית משפט נמוך יותר לקבוע אם בית המשפט קמא עשה טעות משפטית. ערעור אינו משפט חדש או הזדמנות להציג ראיות חדשות. הראיה היחידה שבית המשפט לערעורים יבחן אם יחליט אם נעשתה טעות היא:

  • כל הקלטות שמע של הדיון או המשפט בבית המשפט התחתון.
  • פריטים שהוצגו כראיה בדיון או במשפט בבית המשפט קמא.
  • מסמכי בית המשפט הנמוכים ביחס למשפט או לדיון.
  • ערעורים שהוגשו על ידי עורכי הדין.

מהו ערער ומשיב?

כאשר הליך הערעור מתחיל הנאשם או אדם מושך נקרא המערער או העותר. הצד המתנגד או המגיב ידוע בשם המשיב.

כאשר אתה יכול להגיש ערעור גירושין?

כאשר ערעור יש להגיש תלוי בסוג של מקרה אתה מושך. מאז גירושין הוא הליך בית המשפט האזרחי, רוב המדינות יש 30 יום המועד האחרון להגיש הודעה על ערעור. לאחר הודעה לערער הוא הגיש את כמות הזמן פרקליט שלך יש להגיש את התיקונים ולהגיב לתגובות של עו"ד מנוגדת יהיה תלוי חוקי המדינה שלך.

האם אתה צריך לתת הודעה להתנגדות היועץ?

על עורך דין מנוגד להגיש עותק של כל מסמך שהוגש במהלך הליך העררים. זה כולל את הניירת כי מתחיל את הערעור, כל התיקים, הצעות, תצהירים והצווים המוצעים ניירות אופוזיציה.

עליך לכלול תעודת שירות המציינת כיצד ומתי נתת לעורך הדין המנוגד עותק של כל מסמך. רוב הטפסים יש תעודת שירות הממוקם בתחתית הדף, שבו אתה יכול למלא. זה הכרחי כי הוכחת השירות יסופקו וכל קבלות הדואר נשמרים צריך להתנגד עו"ד למנוע הודעה.

כמה זמן נמשך תהליך העררים?

חלק מהזמן הנדרש הוא מובנה לתוך התהליך. לדוגמה, כתב בית המשפט ואת פקיד בית המשפט ניתנים, זמן להכין תמלילים לאסוף ולהעביר את הרשומה לבית המשפט לערעורים. יש גם תקופות קבועות להגשת תקצירים. לאחר ערעור מוכן, הוא מוקצה למחלקה לתמורה בהקדם האפשרי.

לאחר השיקול, המחלקה מחלקת את רוב ההחלטות בתוך 90 יום. החלטות מסוימות לוקחות זמן רב יותר. לפעמים זה לוקח יותר זמן במקרים מורכבים או כאשר שופטי בית המשפט לערעורים אינם תמימי דעים לדעתם.

אני צריך עורך דין?

עורך דין לא נדרש אבל זה יהיה האינטרס שלך לשכור אחד. אתה צריך לפחות יש עורך דין להתייעץ עם במהלך התהליך אם אתה עושה את זה לבד. צוות בית המשפט יוכל לענות על כל שאלה פרוצדורלית שיש לך לגבי המסמכים הנכונים ומתי להגיש אך, הם אינם רשאים לתת ייעוץ משפטי.

האם יודיעו לי על מצב הערעור שלי?

אם אתם מייצגים את עצמכם, אתם תקבלו עדכונים שוטפים ממשרדו של פקיד בית המשפט לערעורים. אם עורך דין מייצג אותך, עורך הדין שלך יקבל הודעה והוא יודיע לך על הסטטוס.

ברוב המדינות יש אתרים להגדיר כך שתוכל לחפש את הסטטוס של הערעור שלך.

תינתן לך מספר מקרה שבו אתה יכול להשתמש כדי לבצע חיפושים ולהמשיך לעקוב אחר המקרה שלך במקרה של ערעורים. כאשר תתקבל החלטה בעניינך, ישלח המזכיר העתקים של ההחלטה לכל עורכי הדין בתיק וכל הצדדים שאינם מיוצגים על ידי עורך דין.

אני יכול לבקש שהמשיב ישלם את דמי התביעה שלי?

כן, יהיה עליך לכלול את בקשתך בתמצית שלך. המדינה למה אתה מרגיש שמגיע לך לקבל את שכר טרחת עורך דין ומה חוק בית המשפט אתה מרגיש מסמיך את החזרת דמי. אין צורך לציין את סכום העמלות. זה יכול להיעשות לאחר קבלת החלטה ויש לך הוכחה כמה תהליך ערעורים יעלה לך.

המדינה שלך תהיה חוקים הקמת תקופה שבה ניתן להגיש ערעור.

זה הכרחי כי אתה בעיון לקרוא את הצו הסופי של גירושין לפני החתימה על זה. חפש טעויות בניסוח ובשפה, טעויות בכמויות כספיות להתעקש שזה מתוקן אם אתה מוצא כל. בדרך כלל הערעור אינו נחשב אלא אם כן יש נסיבות מיוחדות ומשכנעות.

הדברים נחשבים לפסיקות של שופט שאינו עומד בחוקי המדינה, אם יש אי שוויון מכריע בצו או אם הונאה או התנהגות בלתי הולמת ניתן להוכיח. אז, לקרוא את צו על דברים כאלה ולהיות מודעים לכמות הזמן שיש לך להגיש ערעור.

No Replies to "קבל תשובות לשאלות נפוצות על ערעור בית המשפט לערעורים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 15 = 23