איך לשים את הפחד מאחוריך וליהנות הכרויות אחרי גירושין

איך לשים את הפחד מאחוריך וליהנות הכרויות אחרי גירושין

כאשר האבק מתיישב ואת החיים שלך חוזר לקדמותו לאחר גירושין, תמצא את עצמך בודד, ובסופו של דבר, סביר להניח שיש מחשבות על היכרויות. אתה עלול להחמיץ את החברות כי שותף מציע, וכולנו יודעים כי פיתוח מערכת יחסים חדשה פירושו תצטרך להתחיל היכרויות.

נסה לקפוץ בחזרה עם שתי הרגליים, ואתה עלול למצוא כי היכרויות הוא לא כמו "רכיבה על אופניים." אם זה היה קצת מאז יש לך תאריך אתה הולך צריך לכוונן את אלה מיומנויות היכרויות הישן קצת.

דייטים לאחר גירושין יכול להיות חוויה מרתיעה עבור אנשים מסוימים. 

איך לשים את הפחד מאחוריך וליהנות הכרויות אחרי גירושין

הנה טיפים על איך לעזור לך לחזור אל המשחק היכרויות וליהנות חופש newfound שלך.

השאירו את פרטי הגירושין בבית

שום דבר לא יותר לא מושך מאשר לקשקש עוד ועוד על הבעיות במערכת היחסים שלך בעבר כי לא התמודדת עם רגשות שליליים. הנושא של הגירושין שלך הוא חייב לעלות וכאשר הוא עושה את זה קצר ומיקוד את תשומת הלב שלך על התאריך שלך ואת הזמן טוב באותו הרגע. אתה יכול להיות פתוח וכנה עם התאריך שלך בלי לשפוך את האומץ שלך או לאפשר את הקשר האחרון שלך להגדיר את היחסים היכרויות.

תהיה עצמך

להירגע ולתת האמיתי לך לזרוח. דייטינג הוא על היכרות עם אדם אחר. לברר אם אדם זה יש תכונות שאנחנו אוהבים והאם או לא אכפת לנו תאריך השני. זכור כי התאריך שלך הוא כנראה חרדה גם ורוצה לעשות רושם טוב.

להיות עצמך ולעודד את התאריך שלך לעשות את אותו הדבר. חיוך וליהנות הרגע הוא מדבק ולפני שאתה יודע את זה, שניכם יהיה בנוח עם המצב.

זכור, זה תאריך, לא מושב טיפול

אם עברתם גירושים, במיוחד אחרי נישואים ארוכי טווח, אז בטח הייתם בטיפול.

אולי למדת בטיפול שחוסר הביטחון שלך ביחסים נובע מכך שלמדת להימנע מסכסוך כילד, ואמך היא נרקיסיסטית. זה יכול להיות כל מעניין אותך אבל להיות סמוך ובטוח; התאריך שלך יחשוב רק אם אתה משתף מידע רב מדי. שמור את זה בינך ובין המטפל שלך.

הצג עניין בתאריך שלך

שים לב לתאריך שלך, להכיר את האדם שאתה אוכל עם ארוחת ערב. שאל שאלות והקשב בעניין אמיתי. אין דבר מחמיא יותר לאדם אחר מאשר לדעת מה יש להם לומר. ככל שתשאל יותר שאלות, כך ירכוש יותר ידע אשר יסייע בקביעת האם לא יהיה תאריך נוסף.

לא מקבל יותר מדי מהר מדי

תאריך למען היכרויות. תנו לעצמכם את ההזדמנות להכיר אנשים חדשים וליהנות קצת לפני שאתם מחפשים את הקשר החמור הבא שלכם. זה ימנע ממך לקפוץ מתוך המחבת לתוך האש!

אם תמיד יש רק תאריך מסוים "סוג", זו ההזדמנות שלך לתת את כל "סוגים" הזדמנות. אל תיכנסי את עצמך עם הכללים שהוטלו על גובה, משקל או מקצוע. להכיר סוגים רבים ואתה עשוי למצוא אותך נהנה הרחבת האופקים שלך.

 

אתה בוחר כיצד תאריך סיום

איך תאריך מסתיים תלוי בך. אם לנשק בסוף התאריך או לשאול את התאריך לישון מעל לגמרי את השיחה שלך. לעשות מה מרגיש מתאים לך ואת התאריך. בסוף התאריך אם כל מה שאתה רוצה זה לדגל למטה מונית הראש הביתה אז אתה חופשי לעשות את הבחירה. עם זאת הוא מסתיים, זכור להיות מנומס בסוף הלילה. כולנו אנושיים וראויים לכבוד, לא משנה כמה יגיע היום.

המפתח מוצלח שלאחר גירושין היכרויות היא ליהנות עם זה. אתה צריך לשחרר את העבר ולתת לעצמך רשות להיות מאושר עם החיים כפי שהוא ואת עצמך. אתה אדם מושך, ראוי שמגיע תשומת הלב והכיף. צא החוצה וליהנות! 

No Replies to "איך לשים את הפחד מאחוריך וליהנות הכרויות אחרי גירושין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    57 + = 60