האם בונד של משמורת ילדים יכול להפוך את ילדיך לבטוחים יותר? – insightyv.com

האם בונד של משמורת ילדים יכול להפוך את ילדיך לבטוחים יותר?

בתי המשפט מודעים היטב לסיכונים הכרוכים בהענקת משמורת פיזית יחידה. במקרים נדירים, הורים שאיבדו משמורת ילדים בבית המשפט סרבו מאוחר יותר להחזיר את ילדיהם או אפילו ברחו מהארץ – ולכן התפתח המושג “אגרת משמורת ילדים”. עם זאת, זה לא משמש לעתים קרובות לא צריך להיות הציג בכל מקרה. למד מתי לבקש משמורת ילדים האג”ח וכיצד ליזום את התהליך עם טיפים אלה:

מהו בונד משמורת ילדים?

במקרים קיצוניים, הורים אשר מאבדים את הקרב בבית המשפט יש הפרה בכוונה את הסכם משמורת הילד, ובמקרים מסוימים, אפילו ברחה מהארץ בניסיון לתמרן את המערכת. אמנם מקרים אלה עשויים להיות “נדיר” מבחינה טכנית, לאור מיליוני המקרים שנקבעו על ידי בתי המשפט בכל שנה, אבל זה קצת נחמה כאשר אתה מודאג הבטיחות של הילדים שלך. אגרת הילד משמורת מספק תמריץ נוסף על האקס שלך להישאר עם הסכם משמורת הילד – אחד חסון פיננסיים.

איך הילד בונדס עבודה בונדס?

ההורה הנדרש לשלם את האג”ח חייב למסור את הכסף, או חלק בטחונות שקבע השופט, לבית המשפט. ואז, במקרה שההורה מפר את צו המשמורת של הילד, הוא או היא מוותרים על הכסף. הרעיון הוא כי הסיכון של הפסד כספי יניע את ההורה לקיים את צו משמורת הילד.

מתי לבקש ילד בונד משמורת

בית המשפט רשאי לדרוש איגרת משמורת לילד אם ההורה המדובר הוא סיכון טיסה ידוע. עם זאת, אתה יכול גם לבקש משמורת הילד האג”ח אם יש לך סיבה להאמין לשעבר שלך יפר את הסדר משמורת הילד בדרך כלשהי. בפרט, אתה צריך להמשיך הקשר אם אתה חושד הילדים שלך נמצאים בסיכון לחטיפת הורים.

אגרת משמורת ילדים יוצרת תמריץ כספי לאקס שלך לא להפר את תנאי הסכם המשמורת, וזה יכול לעזור למזער סיכון טיסה או חששות לגבי פוטנציאל חטיפה.

סיבות אחרות לבקש בונד הילד משמורת

  • רילוקיישן – הורה שאינו יכול לעבור, יכול לבקש קשר עבור הורה שעבר כדי להבטיח שההורה יעקוב אחר צו המשמורת או הגירושין ולא יברח עם הילד.
  • טיולים בינלאומיים – אג”ח שימושיות כאשר הורה מחליט לנסוע ברחבי העולם עם הילדים. לדוגמה, נניח שהאקס שלך לוקח את הילדים לבקר את המשפחה במדינה אחרת. אתה יכול לבקש משמורת הילד האג”ח כדי להבטיח שהוא או היא מחזירה את הילדים כמתוכנן (הקטנת הסיכון עיכובים ודאגות).
  • חופשות קצרות – ניתן גם לבקש אגרת משמורת ילדים לחופשות קצרות. אמנם זה נפוץ פחות, זה אופציה אם אתה מאמין אקס שלך לא יכול לחזור מחופשה עם הילדים שלך. 

תפקידו של השופט בטיפול באג”ח של משמורת ילדים

השופט יקבע את סכום המשמורת של הילד, על סמך מידת האפשרות שההורה יברח עם הילד.

איך להשיג משמורת ילדים בונד

אם אתה שוקל להגיש בקשה משמורת הילד האג”ח, להתחיל לדבר על הבעיה עם עורך הדין שלך.

ואז להגיע לחברות ביטוח במדינה שלך שיכולים לכתוב כזה כיסוי. חברות הביטוח בדרך כלל לשקול את הגורמים הבאים:

  • אם הנסיעה נועדה להיות בינלאומי או מקומי
  • משמורת ילדים והסדרי גירושין בין שני הצדדים
  • נסיבות פיננסיות סביב הבקשה 

אג”ח משמורת ילדים הם דרך לבית המשפט ואת ההורה כדי להבטיח חטיפה הילד לא מתרחשת. בעוד אפשרות חוקית זו קיימת, בתי המשפט מעדיפים בדרך כלל להורים ליצור תכנית הורות אפקטיבית ולדבוק בה, ללא צורך בקשר משמורת ילדים. עם זאת, הורים שיש להם חששות אמיתיים על בטיחות הילדים שלהם צריך לשקול לבקש משמורת הילד האג”ח כמו שכבה נוספת של אבטחה.

בעריכת ג’ניפר וולף

No Replies to "האם בונד של משמורת ילדים יכול להפוך את ילדיך לבטוחים יותר?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.