באסטד! איך רמאים נתפסו ביד אדומה | insightyv.com

באסטד! איך רמאים נתפסו ביד אדומה

באסטד! איך רמאים נתפסו ביד אדומה

כולנו שמענו סיפורים מזעזעים על רמאות שנתפסו. מקצועות מסוימים, כגון מטפלים, חוקרים פרטיים, עורכי דין משפחתיים שמעו סיפורים מעניינים למדי בנושא זה. נראה כי במוקדם או במאוחר אם אתה בוגד, אתה הולך להיתפס.  

קל יותר לתפוס עם טכנולוגיה מודרנית

למעשה, Regina DeMeo, עורכת דין של גירושין בוושינגטון, מסרה כי “איבדה את ספירת מספר הלקוחות שלי שנתפסו משום שהם משאירים את חשבונות הדוא”ל שלהם פתוחים, או שהלוגיסטים נשמרים במחשב משותף”. על מנת לומר כי “לתפוס בן זוג בוגד הפך קל יותר באופן משמעותי ב 5 השנים האחרונות בזכות הטכנולוגיה המודרנית.”

דוגמה טובה היה משותף על ידי ג ‘ולי Surry, מייסד שותף של fidelitydating.com ו helpafterinfidelity.com. “אני חי עם גבר במשך 9 שנים והוא התחתן עם אישה אחרת מאחורי הגב שלי”. היא נתקלה בתעודת הנישואין במחשב שלו. Surry אומר “היא מולו ישירות עם הראיות וביקש ממנו לעזוב מיד.”

סרטים ראויים לסיפורים

טים McSpadden היה בהשראת ליצור סרט על אנשים שנתפסו בוגד. דוגמה אחת מתוך סרטו, “אהבה a la carte”, מגיע מראיון אדם נשוי בשם פיל. “הוא אמר לי שלעולם לא יזמין תאריכים עם נשים נשואות אחרות בבית, רק בעבודה, שהיתה בפיניקס סיטי הול.” טים ממשיך ואומר ש”ביום אחד מחלקת ה- IT עשתה שדרוג בנקודה כאשר פיל חיפש ניאוף. איכשהו וירוס הקפיא את המודעה היכרויות אישי באתר היכרויות על גבי כל מסכי המחשב של עמיתיו לעבודה.

היתה סערה גדולה, כשכל עמיתיו לעבודה קראו את כל הפרטים האישיים האינטימיים, המלאים שלו. פיל הושפל בפומבי, הקריירה שלו נהרסה ונאלצה “להתפטר” באותו אחר צהריים “.   

לשכור חוקר Prive

בראד רובינסון, שותף בכיר בקבוצת המילניום, חברת חקירות פרטיות בדרום פלורידה, יש גם סיפור ראוי לסרט.

הוא מציין, “שכרנו אותנו על ידי אישה כדי לעקוב אחר בעלה, שאותו חשדה ברמאות. שניהם היו בשנות ה -40 לחייהם, אזרחים זקנים כלפי חוץ ופעלו בכנסייה המקומית שלהם “. רובינסון ממשיך,” ביום השני של המעקב, עקבנו אחר הבעל מהעבודה באמצע היום לכנסייה שלו שם ראינו בחשאי צילם אותו בתא הווידוי. ניסיון לצותת בדיסקרטיות על הודאתו לא הניב ערך רב מלבד ההצהרה שלו שהוא “מרגיש נורא” לגבי משהו “. ואז הוא קובע כי הלקוח בא עם תוכנית מבריקה לאחר דיווח זה לה. “היא התעמתה עם הכומר הקהילתי שלה, מעמידה פנים שהאיש הודה בפניה בבגידתו (הוא לא עשה זאת). הכומר כנראה לקח את הפיתיון, תוך כדי התייעצות עם האישה, למעשה אישר את החשדות שלה. 

לפעמים אתה לא צריך טכנולוגיה

דוקטורנטית מישל רוברטס לא נזקקה לטכנולוגיה כדי לגלות שהיא קורבן של בן זוג בוגד. רוברטס מדווחת שהיא אכלה ארוחת ערב בביתה עם משפחתה, כולל 15 קרובי משפחה, כשצלצול הדלת צילצל. היא מספרת מה קרה אחר כך. “אני פותחת את הדלת ורואה תינוק נשאר ליד הדלת שלי ואין איש בסביבה.

בעלי אז רץ החוצה וצעק ‘לאן היא הלכה, לאן היא הלכה?’ אני מסתכל על התינוק וזה נראה בדיוק כמו בעלי. הוא מודה שזה היה בנו … היה לו רומן ואני גיליתי את כל המשפחה שלי “.

רוב Cheaters להיתפס אחת משלוש דרכים

בלש פרטי לשעבר, רוג ‘ר וילארד כל הזמן יש שיחות על בני זוג בוגד בפועל שלו. יש לו תיאוריה משלו על איך בסופו של דבר הם נגלו. “רוב הרומאים נתפסים באחת משלוש דרכים, הם היו מטומטמים, שחצניים או שהם נתנו במודע רמזים מספיקים להיתפס. אין צורך להסביר טיפש. Cocky הוא בדרך כלל כאשר הם כבר או צריך ללכת לכיוון גירושין. לבסוף, מי שחשבו שזה לפלרטט חף מפשע, בהתחלה, זה הפך עד מהרה פיזית, ולאחר מכן, את האשמה והם לא ידעו איך לסיים את זה.

אז, רמאי שולח אותות או באופן לא מודע לעשות טעויות מכוונת. “וילארד היה אפילו לייעץ ללקוחות המבקשים לכלוך על בני זוגם כי” כל מה שאתה רוצה לדעת ייצא בעוד 6 חודשים, אז לשמור את הכסף שלך! “

אם אתה בן זוג בוגד או קורבן של בגידה, אתה עשוי לזהות חלק מהתרחישים במאמר זה. התנהגות זו אינה באה בדרך כלל משום מקום. ישירות כתובת כל הבעיות במערכת היחסים שלך לפני שיהיה מאוחר מדי. אל תהפוך עוד סיפור שמישהו מספר על איך נתפסים רמאים!

No Replies to "באסטד! איך רמאים נתפסו ביד אדומה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 3 =