עזרה לנכדים כאשר הוריהם גירושין

עזרה לנכדים כאשר הוריהם גירושין

הילד שלך, ההורה של הנכדים שלך, מתגרש. אתה כבר עבר הרבה נדנדות האבל והרגשות. עכשיו הגיע הזמן לחשוב בבירור על הפעולות שלך, כי הם עשויים להשפיע על הקשר שלך עם הילד והנכדים שלך בעתיד.

הישאר מחובר עם הילד הבוגר שלך

העבודה הראשונה שלך היא לוודא כי הקשר הורה-ילד שורד את המשבר הזה.

יש לקוות, היית נוהג לטפח את הקשר שלך עם הילד הבוגר שלך, אבל צעדים פשוטים לא מספיק בשלב זה. הילד שלך עובר הרבה מתח וצער. הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא פשוט לספק אוזן קשבת. הילד שלך לא באמת רוצה פתרונות. חוץ מזה, הזמן לתקן דברים עבר. הוא או היא רוצה מוצא עבור האבל והכאב שלו.

למותר לציין כי אין לסבול כל התנהגות פוגעת, רגשית או אחרת, אבל אתה צריך להיות סבלני, גם אם זה ארבעים פעם שמעת את אותה הסבל של סבל. אם מגיע זמן שבו הילד שלך מבקש עצה, תן את זה, אבל להיות בטוח שיש לך עבר מעבר לכעס ונקמנות, וכי אתה נותן ייעוץ כי הוא הגיוני מחושב.

הימנע לוקח בצדדים ככל האפשר

זה לא התפקיד שלך להקצות את האשמה. רק האנשים בנישואים יודעים את האמת על מה שהוביל לפירוק.

ובכל זאת, בשלב מסוים הילד שלך בטח ישאל, "האם אני טועה לעשות את זה?" או "האם היא לא טועה לעשות את זה?" כאשר שאלות כאלה נשאלות, עדיף להימנע מלהגיב. אם זה לא עובד, אתה יכול לתת את דעתך, אבל למתן את התגובה שלך ככל האפשר.

אולי אתה מרגיש כעס על בן הזוג של הילד שלך על מה שאתה מאמין להיות התנהגות פוגעת.

ובכל זאת, טיפוח של שנאה אינה מועילה, לא לך ולא לילדך. נסו לעזור לילדכם להגיע מעבר להקצאת האשמה ככל האפשר ולעבור לשלב הבא.

זה גם אפשרי כי אתה מזדהה עם לשעבר של הילד שלך מרגיש כי הרבה של האשמה נופל על הילד שלך. זה בסדר להרגיש כך, אבל נסו לא לתת לזה להראות. הילד שלך יראה את זה כבגידה רצינית, ולא ניתן לדעת אם השיפוט שלך מדויק.

היזהר על הקשר שלך עם אקס של הילד שלך

להישאר קרוב לנכדים שלך יהיה קל יותר אם עדיין יש לך מערכת יחסים עם לשעבר של הילד שלך, במיוחד אם לשעבר הולך להיות הקסטודיאן העיקרי. אתה חייב, עם זאת, להמשיך לשים את הרגשות של הילד הבוגר שלך הראשון. אם הילד שלך רוצה שתמנע מגע עם לשעבר, אתה צריך לנסות לכבד את המשאלות האלה.

אם היית קרוב לכלתך או לחתנו, זה טבעי להרגיש שכול. ככל שהזמן עובר, כמה הורים גרושים להשיג יחסים ידידותיים יותר. אם זה מוכיח להיות נכון של הילד שלך לשעבר, ייתכן שתוכל ליצור מחדש רמה מסוימת של קשר, אם כי ברוב המקרים מחדש הקמת מערכת יחסים קרובה מאוד לא סביר.

אל תשתמש בנכדים

הנכדים שלך זקוקים לך לספק נוכחות מנחמת בחייהם, והם חכמים יותר ממה שאתה עשוי לחשוב. אם אתה מנסה להשתמש בהם בכל דרך שהיא, לא משנה כמה עדין אתה חושב שאתה או איך ראוי המניעים שלך, הם יוכלו להבין את זה. ואז הם יראו כי כבר לא אכפת לך מהם אלא כאמצעי לקץ.

כמו כן, לא רע או אחד ההורים של הילדים. זה כולל סלאמס רעוע סרקזם כי אתה חושב שהילדים לא להרים על. זכור, הם חכמים יותר ממה שאתה חושב. כמובן, אתה לא צריך לנסות לעורר כל סוג של מידע מן הילדים. שאל את הצדדים המעורבים ישירות אם אתה חייב לדעת.

לספק את הנכדים עם סביבה מתח נמוך

אם הנכדים שלך היו מבקרים בבית שלך, שואפים להמשיך את הביקורים האלה ולנסות להפוך את הביקורים ברמה נמוכה.

אל תעלו את הגירושין, אלא אם כן ילמדו. אם הם מביאים את זה, לנסות להגביל את עצמך להביע אהדה, להרגיע את הילדים כי הגירושים לא היה שלהם אשם ולהבטיח להם שהם אהובים. משחק חיצוני פעיל הוא משכך מתח גדול לילדים.

להיות דיפלומטי עם הסבים האחרים

אולי במהלך נישואיו של ילדך, פיתחת קשרים עם הצד של המשפחה לשעבר. אולי נעשית קרובה לסבים אחרים או לבני משפחה אחרים. אם כך, אתה עומד בפני אובדן של מערכות יחסים נוספות, ויש לך סיבה עוד יותר להיות עצוב.

אם אתה גר ליד בני המשפחה של לשעבר, אתה עשוי להיתקל בהם במצבים חברתיים או בעת קניות או סידורים. באופן כללי, עדיף להיות לבבי אך לא מוגבל. אם דנים בגירושין או בעניינים אישיים אחרים איתם, הנה מה שיקרה. הם יגידו לילד שלהם מה שאמרת, הילד שלהם יספר לילד שלך, ואתה תהיה בצרות עם הילד שלך, במיוחד אם החומר או הרוח של מה שאמרת הוא דיווח פחות מדויק. שוב, כמו המתחים מגניב, ייתכן שתוכל ליצור מחדש יחסי ידידות עם המשפחה של לשעבר.

להיות חכם על מדיה חברתית

למרות כמה זוגות מודרניים להשתמש בתקשורת חברתית להודיע ​​כי הם פיצול, זה לא החדשות שלך לתת. לעולם אל תחשוף שום דבר על חייו האישיים של ילד או נכד על מדיה חברתית, אלא אם כן המעשה כבר עשה זאת. גם במקרה זה, להיות מאוד, זהיר מאוד. למעשה, בכל פעם כי בן משפחה עובר משבר אישי הוא זמן טוב כדי להפחית את נוכחות המדיה החברתית שלך. אתה תמיד יכול הודעות חברים ובני משפחה ישירות.

לעשות החלטות חכמות על חגיגות

בדרך כלל, שני הצדדים של המשפחה לבוא יחד עבור ימי ההולדת של הילדים ואירועים מיוחדים אחרים. לאחר גירושים, משפחות רבות לבטל מנהג זה לטובת חגיגות נפרדות. ילדים לא צפויים להיות נסער על חגיגות נפרדות, לעתים קרובות שיש את הפילוסופיה כי שני הצדדים טובים יותר מאשר אחד.

אירועים הכוללים קהילות גדולות יותר, כגון מחזות בית וטקסים דתיים, כמובן לא ניתן לביים מספר פעמים כדי לענות על הצרכים של המשפחה השבורה. בהזדמנויות אלה, יש לשמור על נימוס בכל מחיר. אם מישהו מבני המשפחה הופך לריב, עדיף לעזוב את האירוע מיד במקום להרוס את האירוע עבור הילד.

להיות חיובי על העתיד

בדיוק כמו הסבים צריך לא overpraise, הם צריכים גם להימנע מלהיות יותר מדי סימפטיה. לאחר תקופת האבל הראשונית, הילד והנכדים צריכים להסתגל לשינויים בחייהם. יחסם של הסבים צריך להיות שהגיע הזמן להתחיל לבנות מחדש את חייהם במקום להתעכב על העבר. סבא וסבתא צריכים להאמין המסר כדי שזה יהיה יעיל. זה אומר שאתה חייב להימנע מחשיבה שלילית - "הסיכויים שלהם לאושר נעלמו" - ולהתחיל לחשוב באופן חיובי - "הם חזקים. הם יישארו בחיים." אז תנו להתנהגותכם לשקף את ההכרה הזאת. עמדות חיוביות הן חזקות ומידבקות, ועל ידי להיות חיובי אתה יכול להיות נכס אמיתי מודל לחיקוי עבור הילד והנכדים שלך.

סבים רבים לאבד קשר עם הנכדים שלהם לאחר גירושין. זה יכול לקרות לך? למד על הגנה על זכויות הביקור שלך על ידי תיעוד הקשר שלך עם הנכדים שלך.

No Replies to "עזרה לנכדים כאשר הוריהם גירושין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    94 − = 84