גירושין זרים: איך אתה יודע אם זה חוקי?

גירושין זרים: איך אתה יודע אם זה חוקי?

 

האם גירושין זרים שלך תקף?

 

זהו מידע כללי בלבד. כל מקרה שונה, ויש להתייחס לשאלות הנוגעות לפרשנות של חוקי המדינה והחוקים הזרים של ארצות הברית עם עורך דין בתחום השיפוט שלך.

נ 'מדינת ישראל ואח' נ 'מדינת ישראל ואח' נ 'מדינת ישראל ואח'

נישואין וגירושין נחשבים בדרך כלל עניינים שמורים למדינות ולא לממשלה הפדרלית. אין הסכם בין ארצות הברית לבין כל מדינה על אכיפת פסקי דין, כולל הכרה בגירושים זרים.

הכרה המבוססת על אחדות:

צו גירושין שהונפק במדינה זרה בדרך כלל מוכר במדינה בארצות הברית על בסיס של שיתוף בתנאי שני הצדדים הגירושין קיבלו הודעה נאותה, כלומר שירות של התהליך, בדרך כלל, בתנאי אחד הצדדים היה משכן באומה הזרה בזמן הגירושין. על פי העיקרון של הגירושין, גירושין שהתקבלו במדינה אחרת בנסיבות המתוארות לעיל מקבל "אמונה מלאה אשראי" בכל מדינות אחרות ומדינות להכרה גירושים. אף על פי שניתן לתת אמון מלא ואשראי לצד אחד (צד אחד לפעולת הגירושין נעדר) צו גירושים, מדינות בדרך כלל מחשיבות את הבסיס השיפוטי שעליו הוקם הצו הזר וניתן לעכב את האמונה והאשראי המלאים, אם לא היו מרוצים לגבי מקום המגורים בארץ הזרה. בתי משפט המדינה רבים אשר דנו בשאלה של גירושין זרים שבו שני הצדדים להשתתף בהליכי גירושין אבל לא מקבל מקום מגורים יש בעקבות הדעה כי גירושים כאלה לא חוקיים.

הרשות המוסמכת לקבוע תוקף של גירושין זרים בארצות הברית:

שאלות לגבי תוקפן של גירושין זרים במדינות מסוימות בארצות הברית יש להפנות למשרד היועץ המשפטי לממשלה של מדינתך. ייתכן שיהיה צורך לשמור על שירותיו של עורך דין פרטי אם משרד היועץ המשפטי לממשלה לא ייתן סיוע כזה לאזרחים פרטיים.

לספק עורך דין עם עותקים של תעודות נישואין זרים, צווי גירושין עותקים של חוקים זרים לגבי גירושים, אשר עשוי להיות זמין של עורך דין זר אשר טיפלו גירושין.

גירויים מתגרדים:

זר "נודד" גירושין נופל לתוך ארבע קטגוריות בסיסיות.

 • אקס פרטה גירושין, על בסיס נוכחותו הפיזית של העותר באומה הזרה, בהודעה או בשירות בונה לנאשם הנעדר.
 • דוּ צְדָדִי גירושים, על בסיס נוכחותם הפיזית של שני הצדדים באומה המתגרשת, או נוכחותו הפיזית של העותר והופעתו ה"ראווה "של הנאשם באמצעות עורך דין.
 • בָּטֵל גירושין, כאשר גירושין צד אחד מתקבל ללא הודעה, בפועל או בונה, הנאשם נעדר. בתי המשפט אינם מזהים או מאכפים סוג זה של גירושין.
 • הכרה מעשית גירושין, שבהם ניתן להכריז על הכרה מעשית בצווים כאלה בגלל השתקות, לחות, ידיים טמאה, או דוקטרינות שוויוניות דומות, שבהן ניתן לתקוף את המפלגה שתוקפת את הגזירה בפועל מהבטחת פסק דין של פגם. תחומי שיפוט רבים יאסרו על בן הזוג שהסכים לגירושין לתקוף אותו מאוחר יותר תחת עיקרון של הוגנות בשם "השתק". לפיכך, ניתן למנוע מפלגה לתקוף צו גירושים זרים אם התקפה כזו תהיה בלתי שוויונית בנסיבות העניין.

  רישום גירושין זרים ותפקידם של שגרירויות ארה"ב וקונסוליות בחו"ל:

  אין כל הוראות על פי חוק או תקנה בארה"ב לרישום צווי גירושין זרים בשגרירויות או בקונסוליות של ארה"ב בחו"ל.

  דיני המדינה המאוחדים ורישום הגירושין:

  חוק אחיד על נישואין וגירושין (1970, 1973), 9A יוניף. חוקים. אן. 461 (תוספת 1965) תקף באריזונה, קולורדו, ג'ורג'יה, אילינוי, קנטקי, מינסוטה, מונטנה וושינגטון. סעיף 314 (ג) לחוק אחיד על נישואין וגירושין קובע נוהל עבור פקיד בית המשפט שבו צו הגירושין הוא הוציא לרשום את הצו במקום שבו הנישואין עצמם נרשמה במקור. חוק גירושין אחיד, 9 יוניף. הלכות אן. 644 (1979), מכחישה במפורש את ההכרה בצו גירושין שהושג בסמכות שיפוט אחרת, כאשר שני בני הזוג היו משוכנים במדינה הביתית.

  חוק גירושין אחיד הכרה בתוקף בקליפורניה, נברסקה, ניו המפשייר, צפון דקוטה, רוד איילנד, דרום קרוליינה וויסקונסין.

  תעודות נישואים זרות:

  בהיעדר הנפקת "תעודת עד לנישואין", ניתן לקבל עותקים של תעודות נישואין זרות ישירות מהרשם האזרחי בארץ הזרה שבה אירעו הנישואין. צור קשר עם השגרירות או הקונסוליה של המדינה הזרה בארצות הברית לקבלת הדרכה כיצד להשיג עותקים של מסמכים ציבוריים זרים.

  עידוד הגירושין הזרים:

  השג עותק מוסמך של צו גירושים זרים מבית המשפט במדינה זרה שבה הוצא צו הגירושין. אז יש את המסמך מאומת לשימוש בארצות הברית. לבסוף, לקבל תרגום מוסמך באנגלית של צו הגירושים (המתרגם מבצע תעודה בפני נוטריון ציבורי בארצות הברית). כאשר מבקשים עותקים של מסמכים ציבוריים זרים כגון רשומות נישואין או גירושים, רצוי לכתוב לרשויות הזרות בשפה של המדינה הזרה. צרף עותקים של מסמכים רלוונטיים ואת כל העמלות הנדרשות בצורה של צו כסף בינלאומי.

  No Replies to "גירושין זרים: איך אתה יודע אם זה חוקי?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   − 1 = 2