השפעת התביעה גירושין שלך יהיה על המסים שלך

השפעת התביעה גירושין שלך יהיה על המסים שלך

אם לא התייחס כראוי להסדר גירושין הסופי שלך יכול להיות בעל השפעה יקרה על רווחי הון מס הכנסה.

מס רווחי הון

רווחי הון מתייחסים לשווי השוק ההוגן של נכס בניכוי העלות. לדוגמה, אם שילמת 100,000 $ עבור בית וזה עכשיו שווה $ 135,000 יהיה לך רווח הון של 35,000 $. זה חל על נכסים אחרים כגון קרנות נאמנות, קרנות השקעה וכל נכס אחר שאתה חולק כי יש ערך מוערך.

זה מאוד חשוב כי רכוש שתקבל בהסדר גירושין שלך אין רווח הון גדול יותר מאשר בן הזוג לשעבר שלך. כאשר פיצול רכוש לא שולל לחשוב כי רכוש שווה ערך הוא לטובתך. אתה צריך את הנכס ניתח כדי לקבוע את כמות רווחי הון על הנכס. זה ימנע ממך מסתיים עם חבות המס לבוא זמן מס הכנסה.

לדוגמה, אתה יכול להיות מוצע חשבון השקעה בשווי $ 150,000 אבל בסיס העלות היא רק 50,000 $. כלומר, יש רווח של 100,000 $ כי אתה חייב לשלם על מינימום לטווח ארוך מס רווחי הון. ייתכן שיהיו גם רווחים לטווח קצר, המוטלים על המס השולי שלך, שיכול להיות גבוה כמו שלושים וחמישה אחוזים.

בשנת 1997 הקטינה הממשלה הפדרלית את נטל המס על בית המגורים. אתה רשאי 250,000 $ הון אי הכללה לכל בן זוג אם אתה גר בבית שלך לפחות 2 של 5 השנים האחרונות.

אם הבית הוא להיות נמכר ויש רווח משמעותי בשווי (מעל $ 250,000), כדאי לשקול למכור לפני הגירושין לנצל את הפטור מלא 500,000 $.

מס הכנסה

בעיקר, מזונות תשלומים ומעמד הגשת מושפעים מההתיישבות שלך גירושין. דמי המזונות שהתקבלו חייבים במס כ הכנסה רגילה, ולכן תשלום של 60,000 $ שהתקבל הוא למעשה שווה 42,000 $ לאחר מסים כאשר לוקחים בחשבון מדינה שולית 30% ואת סוגר המס הפדרלית.

מצד שני, המשלם מזונות / תמיכה זוגית מקבל ניכוי מס. אז אותו תשלום 60,000 $ למעשה עולה משלם המסים $ 42,000 בהנחה שהם נמצאים סוגר מס זהה.

הגשת הבקשה היא החלטה חשובה, תוכל לעשות לאחר גירושין. אם היית עדיין נשוי ב 12/31 של שנת המס, יש לך את האפשרות של הגשת תשואה משותפת עם בן הזוג לשעבר שלך. אם אתה יכול לעשות זאת ללא התנגשות, אתה צריך לשקול אפשרות זו, כי זה יכול לחסוך מסים ניכרים עבור שני בני הזוג.

אם היית גרושה לאחר 12/31 ואתה זכאי, הגשת כראש משק הבית לעומת יחיד יכול גם לחסוך מס דולר. מסלול הפעולה הטוב ביותר שלך הוא להתייעץ עם מקצוען מס, לפני, במהלך ולאחר תהליך הגירושין.

מס הכנסה ופטור ילדים

אלא אם צוין אחרת, הפטור לילד ילך להורה המשמורן או, ההורה שהילד מבלה איתו יותר מכול. אם זה לא נאמר בבירור את גזר הדין הסופי של גירושין כי זה צריך להיות מטופל בצורה שונה, ההורה הלא custodial יהיה צורך טופס 8332 חתמו לפני שיוכלו לטעון ילד על המסים שלהם.

No Replies to "השפעת התביעה גירושין שלך יהיה על המסים שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 1 =