איך לשרוד את הילד הבוגר של גירושין

איך לשרוד את הילד הבוגר של גירושין

בני אדם כמו סיפורים. מארשה טמקל רוכמת את כוחו של הסיפור כדי להתמודד עם נושא קשה גירושין של ילדך. פסיכולוג שכותב עבור קהל פופולרי, Temlock יש את הכישרון של הקוראים מרתקים. היא מתחילה לתאר זוג בדיוני, נורה וגארי, מקבל את שיחת הטלפון כי ההורים חרדים: הבן שלהם מתגרש. כותרת "מה לצפות - מה אתה יכול לעשות", הספר של Temlock מספק עצה יקר דפי עבודה עבור אלה מוצאים את עצמם בנורה של גארי.

חלק ראשון: קבלת ההחלטה

כאשר אתה לומד כי הילד הבוגר שלך מתכנן להתגרש, הוא או היא כבר לחיות עם המצב במשך זמן מה. אתה יכול להיות עיוור על ידי החדשות. Temlock קובע כי זה חיוני כי במצוקה שלך אתה לא אומר או לעשות את הדבר הלא נכון, משהו שיכול לעשות נזק קבוע למערכת היחסים הורה-ילד. הנה דוגמא של העצה הספציפית שלה:

 • תמוך בילדך. לעשות זאת מיד באופן חד משמעי.
 • אל תחפש סיבות. אולי אתה יודע, או שאתה יודע שאתה יודע, את הסיבות לקושי הנישואין. אתה אולי לא יודע או צריך לדעת את כל הסיפור.
 • לא לדפוק את החוק. זוגות מסוימים מתיישבים. במקרה כזה, הביקורת שלך יכולה לחזור לרדוף אותך.
 • אל תנסה לתקן את זה. זה לא הבעיה שלך לתקן. אין להתעקש על ייעוץ או לשלם עבור נסיגה יקר עבור בני הזוג. הבינו כי בני הזוג לא יכול להיות מעוניין לתקן את הדברים.

  במקום זאת, אוזן מוכן אהבה ללא תנאי צריך לקבל את שלך ואת הילד שלך בימים קשים אלה.

  סבים וסבתות למרחקים ארוכים, שכבר יש להם נטייה קשה מבחינה רגשית, ימצאו את התקופה הזאת קשה יותר, משום שהם אינם מסוגלים לשפוט בעצמם איך ילדיהם ונכדיהם מתמודדים עם הגירושים.

  ילדים בוגרים רבים לא רוצים להתמודד עם ההורים המבקרים בשלב זה, כך ההורים לא בהכרח צריך לתכנן ביקור מיידי.

  סעיף זה מציע גם ייעוץ על סיוע לילדים מבחינה כלכלית ועל טיפול בבקשת הילד לעבור הביתה.

  חלק 2: התמודדות עם שינוי

  החלק השני של הספר נועד לסייע להורים כמציאות של הגירושין כיורים פנימה כמו הילד נכנס לשלב השני של עובר גירושין, ההורים להתמודד עם אתגרים חדשים. Temlock הולך לעומק יותר בנושא של לקיחת הצדדים, מזהיר כי נייטרליות בלתי אפשרית. הורים ימצאו עצמם מנסים לנהל משא ומתן על נתיב מסובך. הם צריכים לתמוך בילד שלהם בלי לעשות שום דבר שיגרום למערכת יחסים עם החותנים שלהם בלתי אפשרי.

  הורים שעשויים להיות הרוסים מבחינה רגשית על ידי החדשות על גירושים חייבים גם לראות את ההחלמה שלהם, נקיטת צעדים כגון הגבלת הקורבנות, קביעת סדרי עדיפויות, לוקח לעצמם זמן, וקבלת ייעוץ במידת הצורך.

  חלק 3: חיזוק אג"ח משפחתיות

  החלק השלישי של הספר של טמקלוק עוסק באופן ספציפי כיצד הסבים יכולים לעזור לנכדים דרך הגירושין. סבא וסבתא עשויים להיות מופרעים לראות את הנכדים שלהם כועס ו מתנהג.

  הם צריכים להבין כי הנכדים שלהם עשוי לקחת יותר זמן מאשר מבוגרים כדי לעבד את מה שקורה להם. כמו כן, פחד נטישה היא לעתים קרובות חלק מתערובת עם ילדים.

  בעיה נוספת כי כמה סבים צריך להתמודד עם מתבקש לעזור יותר עם הנכדים. הם עשויים להתבקש לספק טיפול בילדים או אפילו כדי לספק בית עבור הנכדים שלהם. סבא וסבתא עשויים להסכים מיד, להוט לספק תמיכה. לפעמים סבים אלה מוצאים שהם, כמו טמקלוק ביטויים אותו, "מתוך הליגה שלהם." אם הסבים והנכדים לא היו קרובים לפני הגירושין או אם הילד הורעל נגד הסבים מצד שני של המשפחה, סבא וסבתא עלולים למצוא את עצמם במצב בלתי נסבל. במקרה כזה, זה בסדר לסגת ממחויבות.

  בדרך כלל, גם הסבים וגם הנכדים ייהנו מקרבה מוגברת בזמן המצוקה שלהם.

  סעיף זה עוסק גם במה שקורה אם ילדכם נישא בשנית. ייתכן וסבים צריכים להתמודד עם הנכדים, ונכדיהם עשויים להפוך לנכדים של מישהו אחר. יחסים משפחתיים הופכים פתאום הרבה יותר מורכבים כמו סבים להתמודד עם להיות חלק ממשפחה מעורבב.

  בשורה התחתונה

  המשימה של טמבלוק הופכת קשה יותר, כפי שהיא מתארת ​​את התקופה שלאחר מכן, פשוט בגלל וריאציות במשפחות אומר כי המצב של כולם כמעט יהיה שונה. כמה סבים ימצאו עצמם חולקים בית עם הנכדים שלהם; אחרים ינותקו ממגע עם נכדיהם. משפחות מסוימות ישמרו על יחסים לבביים עם האקסים שלהם; אחרים ימצאו עצמם נתונים לאיומים ואף לאלימות. Temlock עושה מאמץ כדי להקיף מצבים משפחתיים שונים, אבל זה משימה מרתיעה למדי.

  מיד לאחר כל פרק, Temlock מספק תרגילי חוברת אשר נועדו לסייע לסבים לעבוד באמצעות בעיות סביב הגירושין. השאלות מעוררות מחשבה. הם יעזרו במיוחד בהגדרת קבוצת תמיכה, כאשר הם יוכלו לעורר דיונים מעניינים.

  בסוף הספר מופיעים שני נספחים מועילים. הראשון מטפל בהיבטים משפטיים ופיננסיים של גירושים. השני הוא ביבליוגרפיה של אתרים הקשורים.

  מאפיין נוסף של הספר הוא אפילוג של נורה, האמא הבדיויה שעמה טמקלוק החלה את ספרה. מתברר, נורה וגארי לשרוד גירושים של הבן שלהם. בעזרת הספר הזה, יותר סבים יכול להיות מסוגל לטעון את הטענה.

  No Replies to "איך לשרוד את הילד הבוגר של גירושין"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   40 − = 31