“האישה האחרת” חולקת את רגשותיה

קאתי היקרה,

אני באמת נעלב על ידי המאמר שלך ואת התיאור של "אישה אחרת" בפרשת נשואים. האישה האחרת, למען האמת, היא אשה נהדרת ואוהבת. היא נתפסת במשולש אהבה בלי לדעת.

פגשתי בחור, טומי שאמר שהוא ואשתו נסחפו זה מזה, וזה קורה ... הם גרו בחדרים נפרדים. אני לא יכול להבין את זה, הייתי נשוי במשך 30 שנה ואת ניצוצות אף פעם לא עזב, עכשיו אני אלמנה.

טומי ופטרישיה נשארו יחד מסיבות כלכליות, לא אהבה, לא אינטימיות. וכך ידע טומי את כל הדברים הנכונים לעשות ולומר, והיה לנו רומן עולמי במשך כמעט שנה. ואז ראתה פטרישיה חיוך על פניו וטומי היה מאושר, עכשיו היא רוצה ייעוץ נישואין, אין אינטימיות, אבל ייעוץ.

כן, אשת הגביע כך לדבר, למה היא צריכה לצאת לעולם ולעבוד? לוותר על אורח החיים שלה. טוב, היא ידעה איך לשים את האשמה עליו, וזה עבד. טומי רוצה לתת לנישואים שלו עוד הזדמנות אחת, אבל אני צריך לעמוד לידו ואם הם לא יכולים לתקן את מה שבור, אשר ייקח שנים רבות של טיפול, הוא יחזור אלי.

וואו, חשתי את הלב שלי נקרע מתוך החזה שלי ודרוך על. האישה האחרת, אני לא נערה זוהרת, מזכירה משפטית טיפוסית עם לב איטלקי חם ואוהב, שעושה הכל בשביל מישהו.

ובכן, פטרישיה וטומי יכולים להמשיך בחיים האומללים שלהם למען כסף וילדים, כאשר הם היו צריכים למצוא את ההחלטה להיות מאושרת.

זה בסדר, אלוהים יעזור לי לעבור את זה ולטומי, טוב, האשמה שהוא פגע בגברת האיטלקית הנחמדה הזאת, תרדוף אותו לנצח.

אז בבקשה לא להפוך את האישה האחרת מתוך להיות DIVA, אנחנו לא. W הם אנשים נחמדים שנשאבים למצוץ מדי ..... תודה לאל אני לא הפך Mrs.Cavanaugh מספר 3.

הטוב ביותר,

דונה

שלום דונה,

המכתב שלך מלא הכחשה חיובית אבל לא הרבה מציאות. אתה מסתובב את הסיפור שלך בצורה שמקלה עליך להמשיך לקבל תצוגה חיובית של עצמך כאדם. זה בסדר; כולנו עושים מה שאנחנו צריכים לעשות כדי להצדיק התנהגות רעה.

אם לא אכפת לך אני רוצה להצביע על כמה דברים לך.

 1. אתה לא תפסו במשולש אהבה בלי לדעת. ידעת שהוא נשוי כשהיחסים מתחילים. קנית את הסיפור שלו שהוא ואשתו נסחפו זה מזה כדי שלא יצטרכו להודות בפני עצמך שיש אדם שלישי במשוואה, אדם שעלול להיפגע מאוד שהיא תגלה שבעלה בוגד בך.
 2. איזה אדם לא יהיה מאושר עם אישה בבית ואשה בצד? טומי חי את החלום, קיבל את העוגה ואכל גם אותה. אני מטיל ספק בחיוך שאשתו ראתה קשר כלשהו לקשר שלו איתך וליותר מזה עם מזלו הטוב. הוא ישן עם שתי נשים בעת ובעונה אחת ובמחשבותיו התחמק מזה. לגברים כמוהו יש נטייה לחייך לאוזן!
 3. אילו הייתי פטרישיה, לא הייתי רוצה אינטימיות עם בעל שזה עתה רימה אותי. אתה אומר שאתה נשוי במשך 30 שנה, היית מוכן לשכב עם בעלך אחרי שגילה שהוא רימה? פטרישיה היא כנראה חכמה מספיק כדי לדעת כי הנישואים שלה רק לשרוד את בגידתו אם הם מחפשים ייעוץ בחיי הנישואין. אמונתה בו נהרסה; בתקווה ייעוץ יעזור להחזיר אמון ואז אינטימיות בנישואיהם.
 1. פטרישה לא צריכה לוותר על אורח החיים שלה מפני שטומי רימה. הוא כנראה בסדר עם אורח החיים שלה לא עובד או שהוא לא היה לספק אורח חיים כזה בשבילה. מה חשבת שיקרה? חשבת שהוא יעזוב אותה ותוכל להתחיל לחיות את אורח חייה?
 2. טומי רוצה לעבוד על הנישואים שלו, כי הנישואים שלו הוא יותר חשוב לו מאשר היחסים שלו איתך. אם טומי לא ירצה את נישואיו הוא ייעלם. גירושין קל להגיע בימים אלה טומי לא נשמע כמו סוג של אדם אשר נשאר עבור הכסף והילדים. הוא לא נשאר עם אשתו הראשונה, למה הוא צריך להישאר השני שלו אלא אם כן הוא נשאר בדיוק מה שהוא רוצה לעשות?
 3. כמובן שטומי רוצה שתעמוד לידו. טומי עדיין רוצה את הטוב משני העולמות, אישה בבית ואישה אחרת בצד. הרצון שלו להסתובב בזמן שהוא עובד על הנישואים שלו צריך להגיד לך בדיוק מי טומי. עם זאת, אתה מתעקש להאשים את פטרישה, מאשים אותה באשמה אותו ואת מניפולציה המצב לטובתה.
 1. אני בטוח שיש לך לב חם ואוהב. אני גם בטוח שאתה נאיבי ונפל על קסמו של אדם מתחתיך. אתה משחרר את הערכים והאמונות שלך וקונה לתוך השקרים שלו כי נמשכת אליו. אולי היית בודדה ונזקקת. מי יודע למה עשית טעות. זה לא רק בסופו של דבר פוגע בך אבל גם אשתו של טומי.
 2. דונה, אנשים לא בוחרים באומללות על אושר. כאשר טומי עמד בפני בחירה הוא בחר מה שידע, בסופו של דבר יעשה אותו מאושר. הוא בחר לעבוד על נישואיו ועל יחסיו עם אשתו.
 3. טומי לעולם לא ירגיש אשמה על שפגע בך. הוא רואה בך שותף לעיסוקו, לא כקורבן של שקריו ורמאותו. טומי ידע שהרומן שלו יפגע באשתו אם תגלה ואתה שותף שלו לפשע. אשתו היא שותפתו לחיים; כמה גברים כמו טומי אי פעם לעזוב את בן זוגם לחיים עבור השותף שלהם בפשע. טומי יעבוד על הנישואים שלו, לא לדאוג כמה אתה פוגע.

דונה, אני מציירת את האשה האחרת כמו שאני רואה אותה. חלקם אנוכיים; כמה מהם נרקיסיסטים וללכת אחרי מה שהם רוצים ללא קשר למי זה כואב. ואז יש כאלה שנזקקים ומאפשרים להם לשים אותם בדרך של נזק.

ללא שם: לא משנה מי אתה, יש לך מזל שלא הפכו מספר שלוש בחייו של טומי. זה נשמע כאילו הוא מתקשה להיות נאמן ואתה היית על סוף קבלת הבגידה שלו בדיוק כמו מספרים אחד ושניים היו.

סלחי לעצמך לפרוץ לנישואין של אישה אחרת. להפסיק להאשים אותה על משהו טומי עשה ולהמשיך הלאה עם החיים שלך. וגם, בעתיד, לא להתערב עם גבר נשוי לא משנה כמה נורא הוא אומר לך הנישואים שלו. אם אתה עושה, כדי להיות בטוח לקבל את הצד של אשתו של הסיפור לפני לשים כל אמונה במה שיש לו לומר.

No Replies to ""האישה האחרת" חולקת את רגשותיה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  93 − = 83