איך להתנהג במהלך ההפרדה המשפטית

איך להתנהג במהלך ההפרדה המשפטית

בדומה לגירושים, הפרדה משפטית היא על סיום חיים אחד והחלפה אחרת, קבלת מרכז איזון חדש והפיכתה לעבודה רוחנית, רגשית ומעשית.

אם ההפרדה המשפטית שלך מובילה לגירושין או לפיוס אתה רוצה להתנהג במהלך ההפרדה באופן זה אומר להפיק את המרב מה שאתה מנסה לעשות.

ההפרדה משפטית נותן לך את המרחב שאתה צריך לפתור בעיות בחיי הנישואין, להשלים עם הרגשות שלך ולהתחיל מחדש, או בנישואין שלך או לבד.

איך אתה מתנהג במהלך הפרדה משפטית תקבע כמה אתה מצליח בכל מה המניעים שלך להפרדה. להלן רשימה של התנהגויות כי יהיה גם עובד לטובתך או לעבוד נגדך:

3 התנהגויות הפועלות נגדך במהלך הפרדה משפטית

1. להיות מטומטם: אל תעסוק בהתנהגויות שיזיקו לבן הזוג או לילדיך. לדוגמה, אין להשמיץ את בן / בת זוגך על ידי דיון בנושאים אישיים עם חברים ובני משפחה. לא משנה מה הבעיות הנישואים שלך לקח שניים כדי לגרום להם.

השתמש ההפרדה שלך פעם כדי לשקף את החלק שלך בבעיות בחיי הנישואין ולא כנקודת זמן האצבעות והאשמה. אם יש לך ילדים והם חיים בנפרד מהם לשים מאמץ נוסף כדי לראות אותם באופן קבוע שוקל הצרכים הרגשיים שלהם. כולנו בסופו של דבר לשלם על התנהגויות שפוגעות באחרים כל כך, להיזהר כי ההתנהגות שלך רע יחזור אליך.

2. לא הגדרת גבולות על הקשר שלך עם בן הזוג שלך: חשוב על ההשלכות המשפטיות והרגשיות של קיום יחסי מין עם בן / בת זוגך.

אם אתה חי במדינה הדורשת הפרדה חוקית במשך פרק זמן מסוים לפני שאתה יכול להגיש בקשה לגירושים, קיום יחסי מין עם בן הזוג שלך יכול להחזיר אותך באופן חוקי. זה יגרום לך להתחיל את תקופת ההפרדה מעל מההתחלה. בנוסף, אם אתה עדיין מחובר רגשית לבן הזוג שלך סקס יכול לתת לך תקווה כוזבת של פיוס.

3. עיסוק ביחסים חדשים: הפרדה משפטית אינה גירושין. זו לא הזדמנות לצאת ולהיות מעורבים במערכת יחסים חדשה. זוהי ההזדמנות לרפא, משקפים את החלק שלך בבעיות בחיי הנישואין וללמוד איך לחיות כהורה יחיד אם יש לך ילדים. לפני שהיית מעורב במערכת יחסים חדשה אתה צריך גם לשקול מה זה אומר חוקי במהלך המשא ומתן גירושים.

3 התנהגויות זה עובד לטובתך במהלך ההפרדה המשפטית

1. להיות אזרחית וכבוד לבן הזוג שלך: שמור את הקווים של תקשורת עם בן הזוג שלך פתוח. אם אתה כועס להתמודד עם הכעס שלך באופן שיאפשר לך להישאר אזרחית וכבוד כלפי בן הזוג שלך. היכולת לתקשר ולהתייחס זה לזה בכבוד פירושו פחות מתח בשבילך, בן הזוג שלך ואת הילדים שלך.

2. לְתַחְזֵק קשר הדוק עם ילדיכם: אם יש לך ילדים להקים תוכנית הורות המאפשרת להם זמן עם כל הורה. הפרדה וגירושין צריכים לשבש את חיי ילדך ככל האפשר. שוחח עם ילדך מדי יום, להישאר מעורב בבית הספר ופעילויות אחרות, לשמור על לוח זמנים קבוע ביקור ולהפוך את הילדים בראש סדר העדיפויות שלך. אם אתה סובל רגשית אל תאפשר לו לדמם על הקשר שלך עם הילדים שלך.

3. פעל עם כל ההבטחות שנעשו בהסכם ההפרדה המשפטי שלך. אתה מחויב מבחינה משפטית ומוסרית לקיים את הסכם ההפרדה. לא עושה זאת פירושו בסופו של דבר בבית המשפט ואולי ניכור הילדים שלך בגלל התנהגות רעה שלך.

לדוגמה, אם אתה מסכים לעזור לשלם הוצאות של ילד שנמצא בלהקה בבית הספר אבל לא פעל דרך כאשר מגיע הזמן לגרום לילד זה צריך לעזוב את הלהקה, לא להיות מופתע כאשר הילד שלך כועס איתך.

עקוב אחר כל התחייבויות התמיכה, לוחות הזמנים לביקור, ונושאים אחרים שנקבעו בהסכם שלך. אם אתה לא תמצא את עצמך במצב אחד למטה אם אתה הולך לבית המשפט גירושים. שופט לא ייראה בחביבות על מי שלא עמד בדרישות שנקבעו בהסכם הפרדה משפטי.

No Replies to "איך להתנהג במהלך ההפרדה המשפטית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 2 =