מה לעשות כאשר אתה לא יכול להרשות לעצמי לשלם לילד תמיכה

מה לעשות כאשר אתה לא יכול להרשות לעצמי לשלם לילד תמיכה

על בסיס קבוע, אני שומע מהורים שאינם יכולים להרשות לעצמם לשלם לילד תמיכה. וזה לא רק אבות. עבור כל מי יכול לקרוא את זה בהנחה כי התווית "deadbeat" חל רק על אבות ... אני יכול להגיד לך שיש הרבה אמהות שחובבות בחזרה תמיכה הילד, גם. (למידע נוסף, לקרוא 6 מיתוסים על הורים Deadbeat.) 

לאחרונה קיבלתי את האימייל הזה מאמא מודאגת, שאינה מסוגלת לשלם באופן קבוע את תמיכת הילדים שהיא חייבת.

הנה מה שהיה לה לומר:

כשגרושתי ואני התגרשו, הורה לי בית המשפט לשלם לילד ילד. עם זאת, יש לי עוד שלושה ילדים בבית מתוך מערכת יחסים אחרת, ואחד בקולג '. כולם תלויים בי גם ליציבות וליציבות הפיננסית. אבל בגלל שאני חי מחוץ למדינה, השופט הורה לי לשלם את המקסימום בלי לתת שום מחשבה לילדי האחרים.

וזה לא הכל ... אני כרגע נכים ואין לי הכנסה. בינתיים, תשלומי תשלום הילד עדיין בשל כל חודש, גם אם אני לא מסוגל לעבוד. מה אני אמור לעשות? איך אני עושה את זה עם מעט או ללא כספים? אני חוששת שהם ייקחו ממני את זכויות הנהיגה שלי או אפילו יכניסו אותי לכלא. זה באמת מפחיד להיות במצב הזה. ואני אוהב את הילדים שלי! אני אשלם את הכסף כל חודש אם אוכל. אני מתגעגעת אליו מאוד!

חתם,

אנג'לה W.

למרבה הצער, אנג'לה אינה לבד בהיותה אביה החייבת כסף לילד שהיא לא מסוגלת לשלם.

על פי נתוני מפקד האוכלוסין של ארה"ב, 7,256,000 הורים קסטודיאליים קיבלו תמיכה ב -2003. עם זאת, רק 3,290,000 (או 45.3%) קיבלו את מלוא הסכום.

במקרים רבים, כמו של אנג'לה, ההורה המשלם חווה שינוי לגיטימי בנסיבות המביא לחוסר יכולת לבצע תשלומים במלואם או בזמן.

אם זה קורה לך, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לפנות למשרד של אכיפת הילד תמיכה שהוציאה את הסדר תמיכה הילד. תן להם לדעת מה השתנה, ולבקש שינוי בילדים תמיכה.

אתה כנראה צריך להשלים טופס משפטי המציין בדיוק מה השתנה, ולספק מידע על ההכנסה שלך ואת החיסכון הנוכחי. אם נקבע כי אתה לגיטימי לא יכול לשלם תמיכה הילד במלואו בשלב זה, סביר להניח שהם לעבוד על תוכנית תשלום איתך. מנקודת המבט של המדינה, הם היו מקבלים הרבה פחות מאשר הסכום המקורי מאשר לקבל שום דבר בכלל. 

אם תוענק לך שינוי והנסיבות שלך ישתנו, תידרש לחדש את התשלומים בזמן ובמלא. 

בינתיים, דבר עם האקס שלך בגלוי על המצב, כך שהסיבות לאי תשלום, או פחות מתשלום מלא, ברורות. אמנם בהחלט לא "נדרש", הסבר כנה של מה השתנה יכול ללכת דרך ארוכה לקראת צמצום המתחים.

הפניות:
גראל, טימותי ס '"אמהות ואבות משמורת וילדיהם תמיכה: 2003." דוחות תמיכה בילדים. יולי 2006. הלשכה לסטטיסטיקה של ארה"ב. 15 בנובמבר 2006 [http://www.census.gov/prod/2006pubs/p60-230.pdf].

No Replies to "מה לעשות כאשר אתה לא יכול להרשות לעצמי לשלם לילד תמיכה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 8