האם יש לשקול גירושין בנישואין נמוכים של סכסוכים?

האם יש לשקול גירושין בנישואין נמוכים של סכסוכים?

מדוע נישואין נמוכים נישואין טובים יותר מאשר גירושין

שואלים אותי לעתים קרובות, "מה בדיוק נישואין בסכסוך נמוך?" אני מניח שכן אני לדחוף את הרעיון כי נישואים סכסוך נמוך לא צריך ליפול טרף לגירושים, זה הזמן אני מגדיר, עבור אלה סקרן למה אני מתכוון על ידי "נישואים נמוך סכסוך."

הנישואים שלי היו נישואים נמוכים. רק לעתים נדירות התווכחנו, התייחסנו זה לזה בכבוד, ונהנינו מחברתו של זה.

היו בעיות בחיי הנישואין, אף אחד מאיתנו לא חי במצב מתמיד של אופוריה, אבל היינו מרוצים. כמה מומחים מתייחסים לזה כאל "נישואין טובים מספיק".

אני לא אכנס לפרטים על בעיות בחיי הנישואין אבל אני אומר שכל אחד מאיתנו סבל מצוקה רגשית ולא היו מצוידים במיומנויות היחסים הדרושים כדי למצוא פתרונות לבעיות. היעדר הכישורים הללו היה בסופו של דבר הפרת הנישואים שלנו.

הילדים שלנו היו בטוחים, בריאים ומאושרים. היו להם יחסים טובים עם שני ההורים, לא היו נתונים לוויכוחים ולאלימות במשפחה. אני יכול לומר בוודאות שאף אחד מהם לא חשב על האפשרות של הוריהם להתגרש.

היינו המשפחה הממוצעת שלך מהמעמד הבינוני. היו שם שתי מכוניות, בית יפה וחיי חברה פעילים. הבית שלנו היה מלא חברים ובני משפחה עבור מפגשים קבועים. צחקנו הרבה, דיברנו הרבה על הבעיות שלנו והתכוננו לעתידנו.

זה לא היה "לאכול, להתפלל, אהבה" ?? אבל זה היה הנישואין שבהם רוב הצרכים של שני בני הזוג נפגשו. זה היה משביע רצון אבל לא תמיד סיפוק. היו רגעים שבהם תהיתי איך יהיו החיים מחוץ לנישואים. האם אוכל לפגוש מישהו שמילא את כל צרכיי? לאקס שלי היו רגעים דומים, אני בטוח.

היו זמנים שבהם לא יכולתי לסבול את מראהו של בעלי אז, כשכל מה שעשה הרגיז אותי. ולעתים קרובות יותר, לא יכולתי לדמיין את חיי בלעדיו. אני בטוחה שגם לו היו רגעים כאלה. לא היינו אוהבי עיניים זרועי כוכבים. היינו בעל ואישה שגידלנו משפחה ושמחה גדולה בתוצאות כל העבודה הקשה.

אבל הנישואים שלנו לא עשו את זה. כמו הרבה נישואים נמוכים היום, נפלו קורבן לגירושים; כדי לצאת בדרך הקלה למרות העובדה כי מה שהיה לנו היה מקובל לחלוטין ומאושר, רוב הזמן, איחוד.

הסיבה שאני מעודד לקוחות וחברים בנישואים של סכסוכים נמוכים, אשר שוקלים גירושים כדי לנסות לעבד אותם, היא עבור הילדים. בדוק את הנתונים הסטטיסטיים להלן ותבינו שלוש סיבות חשובות מאוד זוגות בנישואים נמוכים סכסוך צריך להימנע גירושים.

1. כ -55% -60% מהגירושין מתרחשים בנישואין נמוכים. גירושים בנישואין אלה, בניסויים נמוכים, פוגעים מאוד בילדים, אומר הסוציולוג פול אמטו מאוניברסיטת פן סטייט, משום שהילדים המופתעים לא היו מודעים למחלוקת.

2. גירושין של סכסוכים נמוכים מטרידים מאוד את הילדים. בפעם הראשונה שהם מגלים משהו לא בסדר הוא כשהם באים הביתה למצוא אבא עבר.

ד"ר פול אמטו, פרופסור לסוציולוגיה, דמוגרפיה ומשפחה באוניברסיטת פן סטייט, אומר כי "האירוניה היא שגירושין אלה מתרחשים בנישואים שבהם יש איזושהי פיוס, איזו תוצאה חיובית אפשרית אם הייתה התערבות ראויה".

3. מחקר שערך ד"ר אמטו מצא שתי קטגוריות של ילדים הנמצאים בסיכון גבוה ביותר לבעיות פסיכולוגיות עתידיות: אלה שגדלו עם הורים שנשואים נשואים אך נשארים סותרים ועוינים, ואלה שההורים שלהם נמצאים בנישואין נמוכים ובגירושים בכל מקרה.

אני מוצא את הסטאט האחרון של רוב העניין. תחשוב על זה, ילד שחי עם הורים שנישואיהם היו סכסוך נמוך אבל התגרשו גדל להיות ברמה זהה של בעיות פסיכולוגיות כמו ילדים שחיו בסביבה עוינת, כועס שבו ההורים לא התגרשו.

במילים אחרות, אם אתה מתגרש כי אתה "משועמם, אומלל או מרוצה", ?? או מכל סיבה אחרת מלבד התעללות ביתית או ניאוף סדרתי אתה עושה נזק רב לילדים שלך כמו ילדים שגדלו במשפחות מתנגשות הרבה יותר.

אני לא יכול לחשוב על סיבה טובה יותר להגדיר את הנישואים שלך כמו עימות נמוך או סכסוך גבוה ולעבוד על הצלת אותו לפני שהתגרשו מאשר ההשלכות השליליות האפשריות של גירושין על הילד שלך / ילדים.

"מספיק טוב, ולא המודל האגדי, שהוא אכזבה גדולה, היא דרך סבירה לדמיין את חיי הנישואים", אומרת לואן קול וסטון, דוקטורט, סקס ומנהל יחסי מין של WebMD.

אני כבר גרושה במשך 12 שנים ועשיתי לא מעט מלאי אישי מאז הגירושים. אני יכול להסתכל אחורה עכשיו ולהבין כי לשנינו היה מושג רומנטי על ציפיות גבוהות של נישואים. חיפשנו את "האגדה" ואת הנישואין כדי לגרום לנו אושר.

למדתי שהאושר לא בא מבחוץ. מערכת יחסים או נישואין לא יעשו אותנו מאושרים. אנו מביאים אושר ליחסים ולנישואין, לא להיפך.

אז, אם אתה מוצא את עצמך אומלל הנישואין שלך נמוך נישואים אולי זה לא הנישואין כי היא הבעיה, אבל את הציפיות של הנישואין.

No Replies to "האם יש לשקול גירושין בנישואין נמוכים של סכסוכים?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    73 − 69 =