כיצד לאכוף הסכם הפשרה גירושין | insightyv.com

כיצד לאכוף הסכם הפשרה גירושין

כיצד לאכוף הסכם הפשרה גירושין

אני זוכר שהייתי מרוצה לגמרי מהסכם הגישור הסופי שלי. הרגשתי שהייתי הוגנת והייתי בטוח שהסכמנו על התנאים ששנינו נוכל לעמוד בהם. דיברתי על הסכם עם שכנה מבוגרת יותר כאשר הוא אמר לי, “ההסכם הזה הוא רק הבטחה על פיסת נייר”. כלומר, אם מישהו בוחר להתגונן על הסדר שהוזמן על ידי בית המשפט, אז הסכם זה אומר מעט שום דבר.

גיליתי בדרך הקשה שהסכמי הגירושים נעשים שבורים, או כך חשב בעלי לשעבר. למדתי גם בדרך הקשה איזה צעדים יש לנקוט כדי לאכוף את ההסכם ולוודא שבטווח הארוך יש משמעות כלשהי.

הסכמי גירושין יכולים להיות בסיסיים למדי. הם יכולים לכסות תמיכה בילדים, ביקור, חלוקת החוב בנישואין או, הם יכולים לכסות הכל מן הזכות של סירוב ראשון למשמורת של חיית המחמד המשפחתית.

במלים אחרות, כשזה מגיע להסכמים האלה יכולים להיות כמה דברים שאפשר לדלג עליהם, או שיש לא מעט דברים שאפשר לדלג עליהם. אם אתה מקבל מזל אתה לעולם לא צריך לפנות אל מערכת המשפט המשפחתי לאכוף את ההסכם להסדר גירושין. אם אתה לא מקבל מזל מאמר זה מתאר את הצעדים תצטרך לנקוט כדי לאכוף את ההסכם.

 

התרסה על מזונות הילד מזונות:

 

אם האקס שלך הוא לא ציות עם הורה הורה על ידי בית המשפט או תמיכה זוגית תצטרך לשכור עורך דין גירושין להגיש עתירה לבוז.

ברגע זה נעשה שופט יכול “לכפות” את לשעבר לשלם על ידי garnishing את שכרם, או לשלוח אותם לכלא עד שהם מסכימים לבצע תשלומים רגילים.

בחלק מהמדינות, תוכל לדווח על אי תשלום של תמיכה בילדים למשרדי אכיפת הילד המקומי שלך. ישנם צעדים זה המשרד יכול לקחת כדי לאסוף את הילד תמיכה בשמך.

אם המדינה שלך מציעה את השירות הזה זה יחסוך לך את הכסף המשויך שיש להשתמש בתי המשפט כדי לאכוף את הסדר תמיכה הילד.

 

התרסה על צו ביקורי ילדים:

 

בדיוק כמו עם תמיכה לילד או תמיכה זוגית, אם שלך לשעבר הוא מסרב או מפריע לביקור איתך ילדים תצטרך לשכור עורך דין גירושים להגיש עתירה לבוז להסכם ההתנחלויות.

הפרעה של הביקור יכול להיות קשה להוכיח. חשוב לך לשמור תיעוד של כל ביקור מתוזמנת החמצת וכיצד אקס שלך חסם את היכולת שלך לראות את הילד שלך. במקרים אלה בדרך כלל בסופו של דבר בבית המשפט ואתה רוצה להיות מסוגל להוכיח את המקרה שלך. תיעוד הוא נכס בעל ערך בכך.

 

Defiance של תשלום החוב הנישואין:

 

בעיה זו מסובכת! אני ממליץ ללקוחות לשלם את החוב בנישואין או להסיר את שמו מהחובות בנישואין הם לא רוצים להיות אחראים לפני הגירושין הוא הגיש. אם זה לא אפשרי שופט יורה אחד מבני הזוג או שניהם לשלם חובות מסוימים לאחר גירושין הוא סופי.

מה קורה אם בן הזוג שלך מסרב לשלם את החוב כי הוא בשני השמות שלך? ניקוד האשראי שלך מושפע לרעה ואין לך זכות חזרה עם המוסד הפיננסי כי הם לא מכירים צו גירושין.

זה משהו שרוב עורכי הדין גירושין נכשלים כדי להפוך את הלקוחות שלהם מודעים. בבקשה לקחת את זה ברצינות, אם האקס שלך הוא הורה לשלם חוב כי הוא בשני השמות שלך לא, המוסד הפיננסי יבוא אחרי שאתה לאסוף את החוב.

אם אתה מוצא את עצמך מתמודד עם המצב הזה תצטרך לשכור עורך דין, לקחת את האקס שלך לבית המשפט ולקבל פסק דין נגדו / אותה עבור הסכום חייב את חברת האשראי. אם האקס שלך לא ישלם תמיכה הוא / היא יכולים להיות מוחזקים בבוז ואפילו נזרק לכלא. כשזה מגיע לשלם חובות אם כי, שופט לא יכול לזרוק מישהו בכלא על כישלון לעשות את מה שהם נצטוו לעשות.

יהיה עליך לקבל פסק דין אשר יאפשר לך לשים את השעבוד על כל נכס בבעלותך לשעבר וזה לא ערובה של אי פעם לראות את הכסף.

לכן אני מדגיש את החשיבות של כניסה לתהליך הגירושין עם חוב קטן ככל האפשר.

ההימור הטוב ביותר שלך הוא להגן על עצמך לפני כולם ניתנת הזדמנות להרוס את ניקוד האשראי שלך.

No Replies to "כיצד לאכוף הסכם הפשרה גירושין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 38 = 43