האם תוכל לצאת לדרך ללא עוררין?

האם תוכל לצאת לדרך ללא עוררין?

אם שני בני הזוג יסכימו שהנישואין יסתיימו ויגיעו להסכמה מספקת הדדית בנוגע להסדר הגירושין הסופי, יש לך גירושים ללא עוררין.

למרות מה שאתה שומע מכמה, הגירושים לא תמיד מתנגשים מאוד והכעס מתמלא.

זה לא תמיד להיאבק בזה מול שופט, או להשתמש בילדים ככאלו להעניש אחד את השני. יש זוגות שיכולים לעבוד ביחד כאשר זה קורה לך "גירושין ללא עוררין.

בגרות וקבלה שאם בן הזוג שלך רוצה גירושים, אתה לא יכול לשלוט בו / לה להתקדם עם גירושים, לשחק תפקיד גדול גירושין uncontested.

שני הצדדים יכולים לבוא יחד, כבוגרים ולא להשתמש במערכת המשפטית כדי להחריף כל סכסוך נישואין מעבר לנישואין עצמם.

כאשר אמנדה וניק עבר את הגירושין שלהם, אמנדה נשבר לב. היא רצתה שמשפחתה תישאר שלמה, אבל היא גם ידעה שהעיסוק בגירושין גבוהים עלול לגרום לה כאב גרוע יותר ולהשפיע על ילדיהם בצורה שלילית.

אמנדה בחרה להסתכל מעבר לצרכיה כדי לקדם את הצרכים של כל המעורבים.

היא גם הבינה כי, למרות ניק כבר לא רוצה להיות נשוי לה, יחד הם היו מצוידים יותר כדי ליישב את בעיותיהם מאשר שופט בית המשפט גירושים.

היא לא רצתה ששופט יחליט על ילדיהם, או מי יקבל את החזקה. היא רצתה שההחלטות האלה יישארו בידי האנשים שהשקיעו בה ביותר ובעלה ובעלה.

האם גירושין שלך יהיה לערער?

זה יכול להיות. אם אתה בן הזוג שלך יכול להגיע להסכמה על נושאים כגון משמורת ילדים ותמיכה, חלוקת רכוש נשואים תמיכה זוגית אתה יכול ליישב את הגירושים שלך מחוץ לבית המשפט.

יהיה עליך להתייעץ עם גירושין, עו"ד. זה האינטרס של כל צד לשמור על גירושין משלהם כדי לבדוק כל ההסכמים ולוודא כי האינטרס של הלקוח שלהם מוגן.

כאשר הצדדים לשכור עורכי הדין שלהם, הם צריכים להסביר לעורך הדין כי הם רוצים גירושין שלהם להיות ללא עוררין. כי הם לא שכירת עורך דין רק בסופו של דבר בבית המשפט גירושין.

לאחר שהצדדים הגיעו להסכמה על הנושאים הנ"ל, היו עורכי הדין שלהם לבחון את ההסכם עורכי הדין יגיש את הניירת הסופית עם בתי המשפט. מדינות מסוימות דורשות דיון סופי שבו שני בני הזוג חייבים להיות נוכחים. חלק לא, וזה פשוט כמו מחכה צו גירושין הסופי שלך להיות בדואר לך.

זכור כי, גירושין uncontested הוא לא בהכרח תהליך קל. גירושין מעוררת רגשות שליליים אפילו במיטבה. למשא ומתן ולמחלוקות בעת המשא ומתן על הסדר גירושין יכולה להיות השפעה רגשית חזקה על שני בני הזוג. עבור גירושין uncontested לקרות, אתה צריך להיות מסוגל לשים אותם רגשות שליליים על מבער האחורי להתמודד עם העסק בהישג יד.

אם אתה לא יכול, אתה תהיה בסופו של דבר מול שופט, בבית המשפט גירושים. תוכלו להוציא סכומים גדולים של כסף על שכר טרחה חודשי חודשים על נושאים שאתה אמור להיות מסוגל לפתור בעצמך. פעם שמעתי אישה אומרת, "אני אתן לשופט להחליט." היא חשבה שתקבל את כל מה שרצתה, ואחר-כך כמה.

היא התרחקה משם הרבה פחות מכפי שחשבה שהיא הוגנת בגלל סירובה לשאת ולתת ולהסתפק במה שהיה הוגן לכל המעורבים.

גירושים ללא עוררין היו מרוויחים אותה מאוד, אבל היא הרשתה לכעסה ולרגשותיה השליליים להניע את החלטתה ולהסתיים בחרטה ובפחות כסף בבנק.

No Replies to "האם תוכל לצאת לדרך ללא עוררין?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =