רוצה גירושין? כמה זה הולך לעלות לך?

רוצה גירושין? כמה זה הולך לעלות לך?

העלות הממוצעת של גירושין בארצות הברית היא 15,000 $. החדשות הטובות הן כי עלות הגירושין יכול להיות מנוהל בדיוק כמו שאתה מנהל תקציב משק הבית. זה נאמר אם יש לך נכסים רוצה להגן על הנכסים האלה הדאגה הראשונה שלך לא צריך להיות מתגרשים בזול ככל האפשר. כשמדובר מקבל גט, ייתכן שיהיה עליך להוציא כסף כדי לחסוך כסף אם יש לך הרבה נכסים כדי להגן.

בעקבות גירושין "זולים" עשויה להיות לטווח קצר לטווח ארוך ההשלכות. כאשר משא ומתן על חלוקת רכוש, הטבות פרישה או סוגיית תמיכה זוגית זה ישלם לשלם ... אם אתה יודע למה אני מתכוון.

כמה עלויות הגירושין שלך תלוי במסלול שאתה לוקח כאשר מקבל גירושין.

אורך הנישואין שלך ואת המורכבות של הנכסים המשותפים שלך ישחק תפקיד כמה גירושין שלך יעלה. ככל שאתה כבר יחד, יותר נכסים וחובות יש לך, כך גדל הסיכוי שתוציא סכום גדול של כסף מנסה להשיג גירושין.

להלן ארבע הדרכים העיקריות להשגת גירושים:

1. בית המשפט לגירושים:

אם אתה ובני זוגך אינם מסוגלים לתווך לבוא להסכם על נושאים כגון חלוקת רכוש, משמורת ילדים או תמיכה זוגית הצעד הבא שלך יהיה בית המשפט גירושין. זה כאשר זה נהיה יקר. תוכלו גם לשכור עורכי דין ומומחים אחרים כדי לתמוך בך בבית המשפט.

יהיו דמי בית המשפט דמי הגשת לשלם. אתה תשלם לעורך הדין שלך לפי שעה ואת העלות של זה תלוי באיזה שטח של המדינה אתה גר.

אם יש לך מזל תוכלו לשכור עורכי דין מוכנים לעבוד יחד כדי להגיע להסדר מוסכם. אם אתה לא תהיה קורבן של עורכי דין adversarial אשר לגרור את הגירושים וכאשר זה קורה עלויות להיות מופרז.

2. גישור:

גישור גירושין הוא חלופה יעילה התדיינות משפטית לפתרון סכסוכים שעולים כמו שני גירושים. מתווך, הפועל כצד שלישי ללא משוא פנים, מסייע לזוגות לעבוד באמצעות סוגיות הגירושים שלהם כדי להגיע להסדר מוסכם הדדית.

ברוב המדינות, הגישור הוא תהליך מרצון המאפשר לזוגות לשמור על השליטה בגירושין שלהם מבלי להעסיק עורכי דין ולהגיע לבית המשפט לגירושין. העלות היחידה הקשורה לגירושין בתיווך היא העלות של המתווך, דמי ששולמו על ידי עורך דין לסקור את ההסכם ואת דמי הגשת עם בית המשפט.

עבור גישור כדי להצליח זה לוקח שני הצדדים מוכנים לנהל משא ומתן על כל היבט של הגירושין שלהם ההתנחלות.

3. עשה זאת בעצמך / Pro Se ליטיגציה:

Pro de גירושין התדיינות משפטית אתה מייצג את עצמך במקרה גירושים, ללא עורך דין. הנהלים שעליך לבצע הם זהים אם אתה מיוצג על ידי עורך דין, אלא אתה תהיה אחראי על מילוי והגשת כל הטפסים המשפטיים. העלויות היחידות הקשורות Pro ליטיגציה ליטיג הם הגשת דמי ועלויות המשפט צריך ללכת לבית המשפט גירושים לייצג את עצמך.

כדי להיות מוצלח Pro זמן se litigant יהיה צורך להוציא על לימוד חוקי הגירושין של המדינה שלך.

כמו כן, עליך להכיר את בית המשפט המקומי המשפחתי הכללים של הליך בית המשפט לענייני משפחה. קבלת גירושין ללא עורך דין היא הרבה עבודה, אבל אם אתה לא יכול להרשות לעצמו עורך דין היא האפשרות הטובה ביותר שלך.

4. שיתוף פעולה גירושין:

ב גירושין שיתופית, יהיו שני עורכי דין, שני מאמנים שיתופיים, מומחה פיננסי גירושין ואם יש לך ילדים מומחה ילדים. למרות גירושין שיתופית יכול להיות יקר, בטווח הארוך זה הרבה פחות יקר מאשר ארוך, מתמשכת גירושין ליטיגציה. במהלך תהליך שיתוף פעולה, אתה משלם לכל מומחה שלהם שיעור לשעה משלו אבל אין עמלות משפט או דמי תיוק המשויכים לתהליך.

עלות הגירושים שלך יהיה תלוי איזה מהשיטות הנ"ל אתה בוחר. הגישור הוא, ללא ספק, הדרך הזולה ביותר לנווט את תהליך הגירושין.

מתווך גירושין יחייב מ 100 $ לשעה עד 100 $ לשעה. אם שני בני הזוג יהיו משא ומתן ולעבוד יחד על תנאי הגירושין, מתווך טוב יכול לקבל את העבודה שלו בתוך כמה שעות.

השווה את זה אלפי דולרים אתה תבלה בבית המשפט גירושים או עם צוות גירושין שיתופי, ואת הגישור הוא הפתרון הטוב ביותר עבור מחזיקה את העלות של גירושין.

No Replies to "רוצה גירושין? כמה זה הולך לעלות לך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 1