סקירה קצרה משפטי ביטול אזרחית

סקירה קצרה משפטי ביטול אזרחית

 

חוקים בנוגע לביטול אזרחי שונים ממדינה למדינה. 

 

אתה יכול לחקור את חוקי המדינה כדי להיות יותר מוכר מה התהליך היה כרוך. ביסודו של דבר, ביטול האזרחי הוא הליך משפטי זוג עובר את הנישואים שלהם הכריז בטל ומבוטל. בית משפט, מהסיבות הבאות, יכול להכריז על נישואין בטלים ומבוטלים:

 • אם בן זוג אחד הוא מתחת לגיל החוקי לנישואין.
 • אם יש קשר ביולוגי קרוב בין בני הזוג.
 • אם אחד מבני הזוג הרגיש דחוי לתוך הנישואין על ידי אחרים או נסיבות מסוימות.
 • אם אחד מבני הזוג היה נשוי בעבר וכי נישואין לא הסתיים בגירושין.
 • אם אחד מבני הזוג הופך נפשית או פיזית מסוגל לקחת חלק בנישואין.
 • אם אחד מבני הזוג לא יגלה כי הם היו נשואים בעבר גרושים.
 • אם אחד מבני הזוג מונע מידע כגון אימפוטנציה, סטריליות, רישום פלילי או מחלה המועברת במגע מיני.

 

ההבדל בין גירוש לביטול אזרחי

 

ביטול, בדיוק כמו גירושין הוא עניין משפטי הדורש זוג להשתמש בבתי המשפט. גירושין מסתיים באופן חוקי את הנישואין ואילו בוטל הוא תהליך משפטי זוגות לעבור כי מכריז על נישואין מעולם לא התקיים. 

אנשים מחפשים ביטול על גירושין מסיבות רבות. גירושין יכול לשאת סטיגמה דתית שאדם היה קשה לחיות עם או, כדי להיות מסוגל להתחתן שוב בכנסייה הקתולית אחד יצטרך הנישואים הקודמים הכריז חוקית בטל.

על פי מדריך ההישרדות הקתולי של גירושין, "נישואין חוקיים לעולם לא יכולים להינתק, מדוע, משום שהנישואין נועדו לדמיין את הקשר הבלתי נשלט בין אהבה לכל דבר בין הכנסייה המשיחית לכנסייה, לכנסייה אין כוח לשבור נישואין אותנטיים אבל יש לה הסמכות לקבוע - אחרי חקירה יסודית - אם הקשר הזה מעולם לא נוצר והנישואים היו פסולים, מלכתחילה ".

מה זה אומר? הרבה דברים! ביטול ניתן להעניק לבן הזוג אם בן הזוג השני הראה חוסר בחשיבה בעת קבלת החלטות במהלך הנישואין. או, בן הזוג לא ידע דבר על טיב הנישואין. 

 

כיצד להשיג ביטול אזרחי

 

קבלת ביטול אזרחית דומה להשגת גירושין, כי אתה חייב להגיש עתירה עם בתי המשפט הקובע מה הטעם אתה מרגיש את הנישואין יש לבטל. ברוב המקרים של ביטול האזרחי הנישואין הם משך קצר ובדרך כלל אין בעיה של פיצול רכוש נשואים, משמורת ילדים או תמיכה הילד.

עם זאת, ישנם מקרים של נישואין ארוכי טווח מסתיימת ביטול. אם זה המקרה אז חלוקת רכוש נשואים, משמורת ילדים, הילד תמיכה, מזונות מטופלות באותו אופן יהיה אם הנישואין הסתיימו גירושין.

בין אם אתם בנישואין ארוכי טווח או לטווח קצר, התהליך כולל הגשת עתירה המבקשת נישואין בטל ושימוע בפני בתי המשפט. אם ימצא בית המשפט כי העותר, המבקש לבטלה הוכיח את טענתם כי הנישואין יוכרזו בטלים ומבוטלים על ידי שופט.

 

איך ילדים משפיעים על בידוד אזרחי

 

מדינות מסוימות אינן מאפשרות ביטול אם הנישואין מיוצרים ילדים.

במדינות אלה, הנישואין יכולים להסתיים רק באמצעות גירושין. במדינות המעניקות ביטול, מעמד הילדים נשאר כפי שהיה במקרה של גירושין. ביטול זה לא אומר כי הילדים שלך באופן אוטומטי להיות לגיטימי בכל הנסיבות.

No Replies to "סקירה קצרה משפטי ביטול אזרחית"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  74 − 67 =