היתרונות והחסרונות של גישור גירושין

היתרונות והחסרונות של גישור גירושין

 

שימוש בגישור גירושין במקום ליטיגציה

 

מדיטציה במהלך הגירושין היא דרך למצוא פתרונות לנושאים כגון משמורת ילדים ותמיכה זוגית. זוהי חלופה לתהליך רשמי של בית המשפט לגירושין. במהלך הגישור, שני הצדדים לגירושים ועורכי הדין שלהם נפגשים עם צד שלישי מטעם בית המשפט. צד שלישי זה, "המתווך" מסייע למשתתפים במשא ומתן על פתרון לגירושין.

הצדדים יש הזדמנות לדון בנושאים, לנקות את כל המחלוקות ולהגיע להסכמה כי שניהם מסכימים.

המתווך הוא מפלגה אובייקטיבית. אין זה תפקידו לפתור בעיות או לכפות הסכם על הצדדים. הוא / היא עוזרת לצדדים להגיע להסכם על ידי מתנהג כמתווך. הוא רשאי להציע חוות דעת או להציע הצעות, אך בשום זמן לא יורשו לכפות הסכם על הצדדים.

 

היתרונות של גישור גירושין

 

1. אתה חוסך זמן וכסף. אם מצליחים, גישור פירושו להטות את התהליך הפורמלי של בית המשפט לגירושים. זה מקצר את התהליך עבור הצדדים ומסייע למזער את העומס של מערכת המשפט המשפחתי.

2. גישור הוא הוגן לכל הנוגעים בדבר. המתווך הוא צד שלישי שאין לו עניין בתוצאה. הוא / היא עומדת להרוויח כלום. בגלל האובייקטיביות שלהם הם עשויים להיות מסוגלים לראות פתרונות הצדדים לא יכול כי הם לא מושקעים רגשית בתוצאה.

3. הגישור הוא תהליך סודי. אין כתב בית משפט המריא כל מלה. כל ההערות שצולמו על ידי המתווך נזרקות לאחר מכן. אתה לא צריך לדאוג שלך "כביסה מלוכלכת" להיות שודרה בציבור. אין הליך פומבי ציבורי.

4. הגישור נמנע מליטיגציה ארוכה, מתמשכת, חוסך כסף בעמלות משפט ומקטין את הצעדים שבדרך כלל צריך לעבור כדי לקבל גירושין.

5. הזוג המתגרש נמצא בשליטה ולא נתון לחסדיו של שופט בית משפט לגירושין. 

 

6 חסרונות של גישור גירושין

 

1. הגישור אינו הליך משפטי, כך שאינך יכול לנצל תגלית קדם-צבאית. אתה הולך עיוור ללא תועלת של מסמכים להוכיח הכנסה ונכסים.

2. גישור נותן בן זוג זועם הזדמנות להסתיר נכסים ומידע פיננסי אחר. אמנם, אם אתה יכול להרשות לעצמך גבוה אנליסט פיננסי ייתכן שתוכל לזהות נכסים מוסתרים לפני הגישור begines. 

3. אם הנישואים היו בריונות או שבן זוג אחד שלט באחרת, הגישור מגדיר את בן הזוג החלש לכישלון בכל הנוגע למשא ומתן על הסדר הגירושים ההוגן. 

4. אם בן זוג אחד היה רמאי טורי או, הנישואים היו פוגעים בהתנהגויות העבר לא יילקחו בחשבון במהלך הגישור. הגישור הוא על מה שיקרה בעתיד, לא מה שקרה בעבר. 

5. התובעים המתגרשים ללא עורכי דין נוטים פחות להכיר את זכויות הגירושין המשפטיים שלהם, ומסיבה זו, יש לנצלם. 

6. אם בן הזוג הוא המום על ידי תהליך הגירושין הם נוטים פחות להיות מסוגל להתמקד בנושאים ולהגן על זכויותיהם העתידיות.

 

 

כיצד להתכונן לגירושין גירושין

 

  • לעשות את שיעורי הבית שלך. לעבוד עם עורך הדין שלך כדי לוודא כי כל הבעיות להיות מכוסה תהיה תוצאה הוגנת ושווה בשבילך. אתה תהיה תמיכה בתיווך בתיווך, תמיכה זוגית, חשבונות פרישה, חלוקת רכוש משפחתי וחוב. הקפד לקבל את כל הברווזים שלך בשורה!
  • היזהר הצרכים העתידיים שלך לאחר גירושין. האם תקציב שלאחר הגירושין וללכת לגישור נקבע לנהל משא ומתן על מה שאתה צריך כדי לשרוד כלכלית לאחר גירושין.
  • אם יש לך ילדים, להפוך אותם הדאגה העיקרית שלך. הורים אינם יכולים להיכנס לגישור בתקווה להרוס את האחר אם יש ילדים המעורבים בו. יש לזכור כי ילדים זקוקים שני הורים אשר להתרחק גירושין מבחינה כלכלית רגשית שלמה. 

No Replies to "היתרונות והחסרונות של גישור גירושין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 11 = 14