כיצד להתחיל משלך הורה יחיד קבוצת תמיכה – insightyv.com

כיצד להתחיל משלך הורה יחיד קבוצת תמיכה

להשתתפות בקבוצת תמיכה חד הורית יש יתרונות רבים לכל המשפחה. עם זאת, אתה עלול למצוא את עצמך באזור שבו אין קבוצה הוקמה, או אלה שניסית לא ממוקדים כרגע על תחומי ההורות יחיד שבו אתה צריך את התמיכה ביותר. אם כן, אל תוותרי. אולי הזמן מתאים לך להתחיל קבוצה משלך הורה תמיכה. הטיפים הבאים יכולים לעזור לך להתחיל.

רֶשֶׁת

התחל על ידי יצירת רשימה של כל ההורים שאתה מכיר. כלול מכרים ואפילו את החברים של חברים, בני משפחה ועמיתים לעבודה. לדוגמה, אם אתה יודע את הבת של עמית לעבודה הוא הורה יחיד, לשאול את עמית לעבודה כדי ליצור לך קשר איתה. לאחר שפיתחת רשימה של אנשים, התחל ליצור עמם קשר בנפרד כדי לברר אם הם מעוניינים להשתתף בקבוצת התמיכה החדשה שאתה מתחיל. בנוסף, כאשר אתה מדבר עם אנשים המעוניינים, בקש מהם להפיץ את הידיעה על קבוצת התמיכה החדשה במעגלים של חברים, בני משפחה ועמיתים לעבודה.

להחליט היכן לקיים פגישות

אתה יכול להתחיל על ידי פגישה בבית קפה מקומי או בבית של מישהו. זכור גם שהספרייה הציבורית המקומית שלך עשויה לקבל מקום פנוי לרשותך, ולחנויות גדולות, מסעדות וקניונים יש “חדרי קהילה” שבהם תוכל להשתמש ללא תשלום.

עם זאת, הקפד להתקשר מראש כדי לברר אם אתה יכול להזמין את החדר עבור תאריך ושעה מסוימים. כמו כן, לקבוע אם תספק שמרטפות בפגישות כי זה ישפיע על המקום שבו אתה מחליט להיפגש. אם אתם מתכננים להציע שמרטפות, שקול לבקש מקום בכנסייה המקומית או בבית הכנסת.

ייתכן אפילו שתוכל לגייס כמה מתנדבים מבוגרים כדי לעזור!

יצירת פלייר פרסום הקבוצה שלך

ניתן להשתמש בתוכנת עיבוד התמלילים של המחשב כדי להגיע עם עלון להודיע ​​על התאריך, השעה והמיקום של הפגישות שלך. נסו לשמור על העלון פשוט, והקפידו לבדוק את המסמך לפני שאתם מדפיסים אותו. כמו כן, שקול להפוך את העלון שחור לבן, ולא צבע, על מנת לשמור על עלויות ההדפסה.

השתמש עלון כדי לפרסם את הפגישות שלך

פרסם את העלון במכולת, בספרייה ובבתי הקפה המקומיים שלך. אתה יכול אפילו רוצה ליצור בגודל הפגישה הכרזות הפגישה כי אתה יכול להשאיר בחנויות ספרים מקומיים חנויות המשלוח. כמו כן, אם יש לך ילדים בבית הספר, אל תהסס לשאול אם אתה יכול לשלוח עותקים הביתה של העלון. בשל העלות של שכפול כמויות גדולות של העלון, אתה יכול להחליט לא לעשות את זה על בסיס קבוע. עם זאת, זה יכול להיות דרך נוחה לפרסם את הפגישה הראשונה שלך לקבוצה גדולה של הורים.

השתמש בחדשות כדי לפרסם את הפגישות שלך

התקשר לעיתון המקומי שלך. פעמים רבות, הם לא יחייבו אותך לפרסם פרסום של קבוצת תמיכה דרך דף האירועים הקהילתיים. אתה יכול גם להקליד הודעה לעיתונות פשוטה להודיע ​​על היווצרות של קבוצת התמיכה שלך בפקס אותו לעיתון המקומי שלך.

זה עשוי לעודד אחד הסופרים המקומיים לעשות קטע קצר על הקבוצה שלך, אשר יכול ליצור יותר חברים. בנוסף, ליצור קשר עם כל תחנות הרדיו המקומי ולשאול אם הם היו רואים תזמון ראיון קצר איתך.

תכנן סדר יום למפגשים ראשוניים

במהלך השלבים המוקדמים ביותר של הקבוצה שלך, ייתכן שתרצה להתמקד במתן הזדמנויות להורים לחלוק את חוויותיהם על ידי דיבור על נושאים שונים בקבוצות דיון קטנות. לדוגמה, נושא של שבוע עשוי להיות תקשורת. במהלך זמן הדיון, חברים יכולים לחלוק אחד עם השני מה עובד טוב להם בתחום מסוים זה. זה יהיה באופן טבעי להקל על שיתוף רעיונות חדשים, כמו גם לעזור לחברים להכיר אחד את השני ואולי אפילו ללכת הביתה עם אחד או שניים רעיונות הם יכולים ליישם מיד.

לצמוח צמיחה

זה נכון שאולי לא יהיו הורים רבים בפגישה הראשונה שלך, אבל הקבוצה תגדל עם הזמן. אחת הדרכים שבהן תוכל להפוך את התקשורת לקלה יותר עבור הקבוצה היא ליצור רשימה של כתובות הדוא”ל של כולם. בדרך זו, אתה יכול לשלוח תזכורות מהירות על פגישות ופעילויות. בנוסף, בסופו של דבר אתה רוצה לפתח קבוצת ליבה של מנהיגים אשר יחלקו את האחריות לתכנון הפגישות ופרסום הקבוצה.

No Replies to "כיצד להתחיל משלך הורה יחיד קבוצת תמיכה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.