להפוך לאם חד-הורית

אם תהפוך לאם חד-הורית, באמצעות הזרעה מלאכותית, אימוץ, הפריה חוץ-גופית או כל אמצעי אחר, היא אחת ההחלטות החשובות ביותר שתעשה אי פעם. גלה אם אתה באמת מוכן להיות אם חד הורית עם שאלות מפתח אלה:

אִמָא and baby girl

סאלי אנסקומב

לפני שאתה אפילו להתחיל את תהליך הפיכתם של אם חד הורית על ידי בחירה, אתה צריך לדעת בוודאות מי יהיה חלק של מערכת התמיכה שלך. מי הם האנשים שאתה יכול לקרוא באמצע הלילה, עם מי אתה יכול להיות כנה לחלוטין על עליות ומורדות של הבאת ילד לתוך העולם שלך?

02
מתוך 10

איך אתה מוכן מבחינה כלכלית להיות אם חד הורית על ידי בחירה?

לאמהות חד הוריות רבות אין הזדמנות לשקף מִרֹאשׁ על אם הם "מוכנים" מבחינה כלכלית לילד, אבל אתה עושה. כמה אתה צופה לגדל ילד יעלה מדי חודש ואתה כרגע מביאים מספיק כסף כדי לכסות את עלויות נוספות, בתוספת הוצאות בלתי צפויות, כגון חשבונות רפואיים?

03
מתוך 10

איך אתה מוכן מבחינה לוגיסטית להפוך לאם חד-הורית על ידי בחירה?

תחשוב איפה אתה גר. האם יש לך מקום, שבו אתה כרגע, כדי לספק מרחב מחיה עבור אדם נוסף?

מה עם לוח הזמנים שלך? אתה יכול לטפל לוגיסטי או לקחת חופשה מהעבודה או ביצוע סידורי טיפול בילדים, כך שתוכל להמשיך להתפרנס?

04
מתוך 10

אילו כוחות יש לך כבר ישפר את תפקידך כאם?

מה איתך כבר עושה לך מועמד מצוין לגידול ילד בהצלחה? זה חשוב לחשוב על, כי ייתכנו פעמים כאשר אתה תוהה אם היית מוכן באמת, ולהיות בקי היטב את נקודות החוזק שלך יהיה לשים את דעתך בנוח לעזור לך ליישם את אותן תכונות לאתגרים אתה בפנים.

05
מתוך 10

אילו חולשות אתה צריך לראות עבור שלנו?

כבני אדם, לכולנו יש חולשות שיכולות להפריע ליכולת שלנו להיות סבלניים, לאהוב ולהקריב את עצמנו. לדעת מראש מה להיזהר יעזור לך לפצות על החולשות שלך ולהתחיל את העבודה של הפיכתם עוצמות.

06
מתוך 10

איך יש לך להתמודד עם לחץ ולחץ גם בעבר?

מאז הורות יכול להיות מלחיץ מאוד, חשוב לדעת איך אתה קווית להתמודד עם הלחץ. האם אתה פאניקה? להתכופף וליישם את עצמך בצורה מלאה יותר? תחשוב על אלה פעמים בחיים שלך כאשר יש לך להתמודד עם מתח טוב מאוד, ולחקור איך אתה יכול להעביר את חוויות הצמיחה לחוויה של להיות אמא חד הורית.

07
מתוך 10

מה מרגיע אותך?

ערכו רשימה של חמישה דברים שמרגיעים אתכם. זה יכול להיות אמבטיה, לקרוא ספר, או לדבר עם חבר. תחשוב על זה מראש, כך שתוכל לתכנן לשלב כמה פעילויות מרגיעה אלה לתוך החיים שלך. טיפול בעצמך בדרך זו יעזור לך להיות נוכח יותר עם הילד שלך להתמודד עם הלחץ בצורה יעילה יותר.

08
מתוך 10

איך אתה רואה את המעורבות של המשפחה והחברים שלך?

האם אתה רוצה שהם יהיו מאוד מעורבים? שולית? ואיך הם מרגישים לגבי המעורבות הפוטנציאלית שלהם? אלה נושאים לדיון עכשיו לפני שאתה במצב של ציפיות unmet. באופן דומה, אם האב הלידה של הילד הוא בתמונה (כמו במקרה של תורם אתה יודע), איזה תפקיד הוא ישחק בחיי הילד?

09
מתוך 10

מה אתה חושב יהיה הכי קשה? איך אתם מתכוננים לזה?

יש כוח עצום הליכה דרך מצבים אתה לדמיין יהיה קשה, ואת visualizing עצמך לטפל בהם בדרכים יזום ויעיל. קח קצת זמן עכשיו, לפני שאתה הופך באופן רשמי לאם חד הורית על ידי בחירה, כדי להציץ במצבים שונים אתה מאמין שאתה בפנים, ואת התמונה עצמך לטפל בהם היטב.

10
מתוך 10

איך תגיב לשאלות בנוגע להחלטתך?

לבסוף, יהיו פעמים כאשר אנשים אחרים מציגים שאלות שמגיעות כגסות או פולשניות. איך תטפל במצבים האלה? האם תגיב במילים, או תתעלם מהן? איך זה יכול להשתנות כאשר הילד שלך גדל מספיק כדי לתפוס את התוכן של מה שנאמר?

לחשוב על המחשבות שלך בעניין זה עכשיו יהיה להוכיח להיות נכס בהמשך הדרך כאשר אתה מוטבע לחלוטין בתפקידך כאם חד גאה על ידי בחירה.

No Replies to "להפוך לאם חד-הורית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    93 − = 88