התעללות משפטית: כאשר בן זוג משתמש בית המשפט למשפחה לנקום בדיוק

התעללות משפטית: כאשר בן זוג משתמש בית המשפט למשפחה לנקום בדיוק

למה בן הזוג שלך משתמש במערכת המשפט המשפחתי כדי להציק לך ולהתעלל בך?

האם תוכל להתפשר או האם אתה בסופו של דבר בבית המשפט גירושין? הסיבה היחידה להתגרש זוגות בסופו של דבר בבית המשפט גירושין היא כי אחד או אחר מסרב לנהל משא ומתן, לתווך או להיות גמישים לבוא להסכם עם האחר.

תשעים וחמישה אחוזים מכלל הגירושין מתגוררים מחוץ לאולם. זהו נתון מעודד, אבל זה צריך להיות ידוע כי 5% הנותרים הם אלה אשר שומרים על מערכת המשפט המשפחתי עובד לאורך זמן.

זה 5% כי נוטים לחזור לבית המשפט שוב ​​ושוב. לפעמים על נושאים קלים שניתן לפתור אם אחד הצדדים היה עושה את הבחירה להגיב על המצב באופן רציונלי. זה היה הניסיון שלי בעבודה עם לקוחות כי הבעיה הבסיסית עם אנשים אשר חוזרים ללא הרף לבית המשפט הוא הצורך להגיע אפילו עם, או לנקום על בן זוג לשעבר.

יש גם בן הזוג שמסרב ללכת על הסכם בניסיון לחזור על בן זוגם לשעבר או בן הזוג אשר מונע ביקור ילדים או תמיכה הילד בניסיון לחזור לבן זוג לשעבר. הם משתמשים במערכת בתי המשפט המשפחתיים כדי שלא יצטרכו להתמודד זה עם זה ולא יאלצו לקבל אחריות על התפקיד שהם משחקים בסכסוך המתמשך עם בן זוגם לשעבר. זוהי התנהגות רעילה כי כל נזק כולל את העוסקים בהתנהגות.

במילים אחרות, הם שומרים על מערכת משפטית שנסוגה בגלל שיש להם בעיות רגשיות שצריך לטפל בהן. אז הנה כמה עצות ממני, אם שלך לשעבר דוחף את הכפתורים רגשית ואתה רוצה לחזור אליה על ידי הולך לבית המשפט, להביא אותך למרפאה של המטפל, לא במשרד עו"ד.

קארין האפר, יועצת נישואין ויועצת משפחה בלאס וגאס זיהתה הפרעה חדשה לאומה שכבר סובלת מתסמונת העייפות הכרונית, מהפרעת התמכרות לאינטרנט ומסיבות אחרות של גיל חדש.

מהי תסמונת התעללות משפטית?

זה נקרא "תסמונת התעללות משפטית", והוא יכול לפגוע קורבנות פשע, עורכי דין, עורכי דין, וכל מי שיש לו עסק עם מערכת המשפט המשפחתי. לדברי ד"ר Huffer, "תסמונת התעללות משפטית (LAS) היא סוג של הפרעת דחק פוסט טראומטית (PTSD). זוהי פגיעה נפשית, לא מחלה נפשית. זוהי פגיעה אישית המתפתחת אצל אנשים שהותקפו על ידי הפרות אתיות, הפרות חוקיות, בגידות ומרמה. התעללות בכוח ובסמכות וחוסר אחריות עמוק בבתי המשפט שלנו הפכו להשתוללות ".

השימוש במערכת בתי המשפט למשפחה להתעלל לשעבר רק מקדם יותר קונפליקט. אם אתה מאמין כי לחזור לבית המשפט או לעסוק בהתנהגות אשר מתריס צו גירושין צו אתה עוסק התעללות משפטית. מטפל יכול ללמד אותך מיומנויות הדרושות כדי לפתור את הסכסוך בצורה בריאה יותר, מיומנויות זה יחסוך לך לא רק מתח נפשי אבל כל הכסף שאתה נותן עורך דין גירושים בכל פעם שאתה כועס עם לשעבר שלך.

אם אתה קורבן של לשעבר אשר משתמש בית המשפט למשפחה להתעלל או להציק לך, לדבר עם עורך הדין שלך על האפשרויות המשפטיות שלך, לעשות את מה שאתה צריך לעשות על עצמך כדי למנוע מלהיות המום רגשית.

No Replies to "התעללות משפטית: כאשר בן זוג משתמש בית המשפט למשפחה לנקום בדיוק"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 5 = 4