כועס לשעבר? זה מה לצפות במהלך המשא ומתן ההתנחלות

כועס לשעבר? זה מה לצפות במהלך המשא ומתן ההתנחלות

 

שום דבר לא הופך גירושין קשה יותר מאשר משא ומתן עם כועס לשעבר

 

איך בן הזוג שלך מתנהג במהלך המשא ומתן ההתנחלויות גירושין תהיה השפעה ישירה על האם או לא תקבל הסדר הגירושין הוגן. אלא אם כן, אתה יכול בראש אותו / אותה על השביל.

אני אשתמש הניסיון האישי שלי עם גירושים כדוגמה לנקודה שאני אנסה לעשות במאמר זה. במהלך נישואינו היו לי ציפיות מסוימות של בעלי; לאחר שהוגשו הגירושים היו לי אותן ציפיות.

טעות גדולה!

ידעתי שבעלי הוא אדם נחמד, מתחשב ומכבד. חשבתי שתכונות אופי אלה ימשיכו וימלאו תפקיד בדרך שבה אנו חיים את חיינו בתהליך הגירושין. לא הצלחתי להתאים את הציפיות שלי ועל ידי כך, לא הצלחתי להגן על זכויות הגירושין החוקיות שלי כמיטב יכולתי במהלך המשא ומתן על הסדר הגירושין.

במהלך הנישואין, אנו חשים תחושה של אחריות לרווחת בן הזוג. עבור חלק, גירושין לוקח את תחושת האחריות וזה הופך על הגנה על האינטרסים שלהם על חשבון שלהם בקרוב להיות לשעבר.

אם אתה רוצה להתרחק הגירושין שלך עם הסדר הוגן אתה צריך לצפות איך בן הזוג שלך יבחר "להגן" שלו / שלה המיקום במהלך התהליך. ואם, אם התהליך יביא לשינוי דרסטי בתכונות האישיות.

רק בגלל בן הזוג שלך לא היה אגרסיבי במהלך הנישואין לא אומר שהם לא יהיו במהלך הגירושין.

התנהגויות זה יכול לחזות מה אסטרטגיות משפטיות בן / בת הזוג שלך ישתמשו במהלך גירושין:

1. כוח פיננסי במהלך הנישואין:

האם בן / בת הזוג שלך ינסה לעוף למטה ולקחת את כל השלל? האם הוא / היא המפרנס העליון בנישואין? האם הוא / היא קשרים משפטיים? האם הוא / היא שכרה עורך דין גירושין עם מוניטין של עיסוק גירושים סכסוך גבוה?

אם בן הזוג שלך היה אחד עם הכוח במהלך הנישואין, גירושין לא הולך לשנות אותו / אותה למישהו מוכן לוותר על כוחם. אם משהו, גירושין יגרום להם יותר אכזרי כאשר מדובר שמירה הן כוח פיננסי ורגשי עלייך.

אם בן הזוג שלך יש כסף גדול, שוכר שם גדול גירושין עו"ד יותר סביר שהוא / היא gearing עד להתדיין למוות. אם זה בכלל אפשרי אתה צריך לזרוע את עצמך עם ארסנל משפטי זהה היחס.

2. אי יציבות רגשית:

אף אחד לא מסוכן יותר בזמן הגירושין מאשר בן זוג שהגיע unglued רגשית. אם בן הזוג שלך אינו מסוגל לשחרר רגשות שליליים ולהשתמש ההיגיון במהלך תקופה זו, אם אתה לא זהיר, אתה נמצא בצרות באופן חוקי. אתה צריך לקחת בחשבון כי אתה מנסה לנהל משא ומתן עם נושאים פיננסיים עם מישהו שאינו חושב ומתנהג באופן רציונלי.

כל ההימורים כבויים עם סוג זה של אדם. הם כל כך לא יציב, כי הם לא יכולים לדאוג הרווחה הפיננסית שלהם שלא לדבר על לשים הרבה מחשבה לתוך מה יכול להיות לטובתך. אתה לא רק רוצה גירושין מוסמך, תצטרך להתייעץ עם פסיכולוג אשר יוכל לעזור לך להבין את התנהגויות לא הגיוני של בן / בת הזוג שלך.

3. בן / בת הזוג שלך רוצה גירושין עכשיו:

הנה דוגמה של "עכשיו" גירושין זה יכול להשאיר אותך מסוחרר מבחינה רגשית וכלכלית. בן הזוג שלך יש רומן; הוא / היא מאוהבת ו chomping על קצת לבנות חיים חדשים עם עניין האהבה החדשה. הם, כמובן, ירצו לקחת איתם כל כך כשהם יעזבו את הנישואים ככל האפשר. בניית חיים חדשים עם גבר אחר / אישה אחרת יכולה להיות כסף אינטנסיבית ואתה צריך לצפות ולהתכונן לקרב במהלך תהליך הגירושין.

מצד שני, בן הזוג אשר מקבל זרק עבור האהבה החדשה יכולה לנסות לגרור את תהליך הגירושין על ידי גרירת את תהליך הליטיגציה. הוא / היא עשויה לנסות ללבוש אותך, לגרום לך לחכות זמן רב ככל האפשר כדי להתחיל בבניית החיים החדשים שלך בציפייה שהם יבואו משם עם התנחלות פיננסית מתוקה.

במקרים מסוימים, הרצון של בן הזוג להתקדם במהירות יכול לשמש נגדם לטובת שמאל מאחורי בן זוגו.

אם אתה לא רוצה בסופו של דבר לחיות מן לשלם לבדוק לשלם לבדוק גירושין הודעה אתה צריך להתכונן אסטרטגית לגירושים על בסיס התנהגויות אתה רואה את בן / בת הזוג. אם בן הזוג שלך מתנהג כמו אויב אתה צריך לקחת את הנשק ולהשתמש בכל נשק לרשותך.

כיצד להגן על האינטרס המשפטי שלך במהלך הסדר גירושין קשה:

 • לדעת איך רכוש וחובות הם עסקו במדינה שלך במהלך גירושין. זה ייקח לעשות קצת מחקר אבל, זה יהיה שווה את הזמן והמאמץ.
 • אל תהיה מאוים על ידי התנהגות של לשעבר שלך. אתה תלך למשא ומתן על הסדר גירושין עם האקס שלך על אותו בסיס. לשניכם יש את אותן זכויות. אל תרשה לעצמך לקנות איומים על "לקיחת הילדים" או ", משאיר אותך חסר". כועס לשעבר אוהב להפחיד איומים. אל תשיב לאיומים! קח אותם לעורך הדין שלך ותן לו להתמודד עם האקס שלך.
 • אל תנסה לרמוז את האקס שלך.
 • אל תלך מצפה יותר ממה שיש לך זכות חוקית. אולי הוא בגד בך, זה לא אומר שהוא ישלם את החשבונות שלך עד סוף ימיך. 
 • תשאיר את הכעס שלך מחוץ למשא ומתן ההתנחלויות. גירושין הוא עניין עסקי. אין מקום לרגשות בתהליך. קח את הכאב הרגשי שלך למטפל ואת הבעיות המשפטיות שלך לעורך הדין שלך.
 • אל תיתן לעורך הדין שלך לדבר איתך על התישבות פחות ממה שאתה יודע שיש לך זכות חוקית.
 • אף פעם לא לחתום על הסכם להסדר גירושין בלי לקרוא כל מילה והרגשה מרוצה כי ההתיישבות היא הוגנת. 

No Replies to "כועס לשעבר? זה מה לצפות במהלך המשא ומתן ההתנחלות"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  11 + = 17