הצורך בשליטה: הסיבה מתעללים, התעללות

הצורך בשליטה: הסיבה מתעללים, התעללות

למה מתעללים, התעללות? מה מניע פריק שליטה התעללות הקורבנות שלהם? התעללות מילולית, התעללות גופנית והתעללות נפשית, באים מכל צורך לשלוט. ככל מחקר יותר אני עושה על הנושא וככל שאני להתמודד עם לקוחות ביחסים התעללות יותר אני בא להאמין כי התעללות יש קשר הדוק עם בעיות של שליטה.

זה הטבע האנושי להרגיש צורך לשלוט על הסביבה שלנו, במידה מסוימת את האנשים שיש לנו יחסים עם.

לדעתי, יש צורך לשלוט בכך, לפעמים הוא הגורם העיקרי להרס היחסים שלנו.

במהלך הנישואים שלי, הייתי שולט. לא הייתי פריק שליטה שלא הרגישה טוב עם עצמה, אלא אם כן כולם צועדים לפקודות שלה. הייתי מה שאחרים מכנים "יבלת דאגה". דאגתי אם הילדים שלי אוכלים נכון או לא, בין אם הבית היה נקי מספיק או אם חופשות משפחתיות יפעל בצורה חלקה.

בגלל הדאגה הרגשתי צורך לשלוט בדברים מסוימים. אמרתי לעצמי שאני צריכה להשתלט כי זה היה לטובת משפחתי. אתה יודע למה אני מתכוון, אם תכננתי כל רגע של חופשה, זה אומר שכל רגע ייהנה. דבר מצחיק הוא, כל רגע היה מתוכנן אבל כל רגע לא נהנו כי חייתי עם אנשים שיש להם את דעתם ואת הרעיונות שלהם על מה שהם רוצים ולא רוצה לעשות.

בסופו של דבר הם היו נהנים מהחופשה שלהם ואני הייתי בסופו של דבר להדגיש את הסבל רגשית כי הרגשתי הרגשתי מחוץ שליטה כאשר התוכניות שלי לא לבוא לידי ביטוי. זה מה שאדם עושה עם מתח ואי נוחות רגשית הם מרגישים כאשר מחוץ לשליטה זה קובע אם הם הופכים למילולי, מילולי או פיזי או רגשית.

ההבדל בין יבלת דאגה לבין פריק שליטה

יש כאלה שיש להם תחושות של פחד, חוסר ערך, חוסר כשירות ובושה שהופכים לפריקים של שליטה. רגשות הערך העצמי שלהם קשורים עד כמה הם יכולים לגרום לאחרים להתכופף לגחמותיהם ולפעול לפי פקודותיהם. יש להם צורך לנהוג כדי לקבל שליטה על חייהם, כלומר, נסיבות השליטה, ואנשים ... במיוחד את האנשים מהם הם זקוקים לאהבה אישור. ברגע שאתה מתחיל לנסות לכפות את זה סוג של שליטה על אנשים אתה יכול להתערב סכסוך יבואו.

אני מאמין כי פריקים שליטה יש סובלנות נמוכה לכל סוג של כאב רגשי. במיוחד תחושות של בושה, פחד ודחייה של מה שהם מאמינים שהוא נכון או לא נכון. כאשר משהו קורה בחיים שלהם כדי להביא את הרגשות האלה בלתי נסבל הם מוצאים דרכים להתמודד בדרך כלל כישורי ההתמודדות שלהם מתכוון התעללות עבור אלה ביחסים עם פריק שליטה.

להלן רשימה של חמישה מיומנויות התמודדות פריק שליטה עלול לנקוט, על מנת לקבל את דרכם:

1. צעקות, צרחות, תוך שימוש בשפה משפילה ומבזה.

2. כיבוי ולא מדבר או להגיב על הצורך שלך כדי לדון בבעיות.

3. מניעת חיבה, עזרה כספית או כל דבר אחר שהם חושבים שאתה צריך מהם.

4. להכות, לדחוף, חבטות, בעיטות.

5. שתייה, עשיית סמים והתנהגויות ממכרות אחרות.

כל אחד מההתנהגויות הנ"ל הוא ניסיון של המתעלל להרגיע את הכאב הרגשי הבלתי נסבל שהם מרגישים כאשר הוא מרגיש מחוץ לשליטה. במקום להסתכל פנימה ולנסות להבין למה יש להם רגשות שליליים כאלה הם לקבור את הכאב, לחיות בהכחשה של זה לעוות את המציאות של ההתנהגויות שלהם. כמה פעמים שמעת את המתעלל מאשים את האדם שהם מתעללים בו על פעולותיהם? קל יותר להאשים מישהו אחר על התנהגות רעה מאשר להודות שהם זקוקים לעזרה ולהתמודד עם הרגשות הכואבים האלה.

אני לא מאמין שיש התעללות מכל סוג שהוא. אם אתה חי במערכת יחסים מתעללת עליך לעזוב ולצאת מיד. שליטה על מה שיש לך שליטה וזה משלך פיזית ונפשית לרווחתה.

כאשר אנו אוהבים מישהו, קל לעשות תירוצים, להיאחז ומקווים שמישהו ישתנה. מאמר זה לא נועד לעודד אף אחד לסלוח התנהגות פוגעת. זה יהיה, עם זאת, לעזור לך לראות מה עומד מאחורי התנהגות פוגעת. ברגע שאתה מבין את זה, זה פחות סביר שאתה מאשים את עצמך ולקנות לתוך מה שאתה נאמר על ידי המתעלל שלך.

בשורה התחתונה, התעללות היא על הצורך לשלוט, צורך משוגע. זה על המתעלל ועל חוסר היכולת שלהם להתמודד עם רגשות לא נעימים. זה לא על התעללות או כל דבר שנאמר או נעשה על ידי אותם כל כך, לא מאפשרים פריק שליטה כדי לקבוע איך אתה חי את חייך. קח את השליטה בחזרה ולקבל את עצמך מתוך הדרך של נזק.

No Replies to "הצורך בשליטה: הסיבה מתעללים, התעללות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 11 = 17