למד מה שנדרש כדי להיות אמא טובה

למד מה שנדרש כדי להיות אמא טובה

אמא מאמצת היא חובקת, לא רק של הילד עם הרבה חיבוקים ונשיקות אלא של המורשת של הילד וההיסטוריה גם כאשר זה שונה משלה. היא מחבקת את העבר של ילדה בכוחות עצמה ובשביל הילד. אמא מאמצת היא אדם מיוחד. 

תהליך האימוץ

אימוץ נחשב לעתים קרובות כמצב שבו הורה ביולוגי או הורים קובעים כי הילד יהיה טוב יותר עם משפחה אחרת.

הם מסירים את זכויות ההורים שלהם, לפעמים לזוג אנונימי או, באימוץ פרטי, למשפחה שפגשו ואישרו. 

אימוץ יכול להתרחש גם כאשר ההורה מתחתן מחדש - נקרא אימוץ "סטפארנטי" כאשר בן הזוג החדש מקבל על עצמו את האחריות על הילד וזכויותיו. זה נקרא "הורה שני" או "שיתוף הורה" אימוץ כאשר ההורים הם זוג מאותו המין. בשני המקרים, על ההורה הביולוגי האחר לחתום על זכויות הוריו ואחריותה החוקית, אם היא עדיין חיה לפני שניתן יהיה להשלים את אימוץ ההורה או ההורה השני. 

אמהות מאמצות - והורים מאמצים באופן כללי - חייבים בדרך כלל לעבור בדיקות רקע ומחקרי בית. הכנסה ומצב משפחתי אינם בדרך כלל שיקולים או כפופים לדרישות. 

להיות אמא מאמצת 

להיות אמא מאמצת היא לא עבור כל אישה. אתה חייב להחזיק לא רק באינסטינקט של אמא טבעית, אלא בהבנה והערכה של המצב שהביא את הילד אליך.

הקשר בין אם מאמצת לילד גדל עם הזמן, בדיוק כשהילד גדל בתוך רחם אמו הראשונה. יום אחר יום, לגעת על ידי מגע, ועם כל זיכרון, הם הופכים למשפחה. 

אמהות מאמצות יודעות שהן מעבירות פצעים - לא רק של ברכיים פיזיות, אלא של לבבות. אם מאמצת נותנת אהבה, קבלה ואישור לשאול ולדבר על יום לידת הילד ועל ההורה הראשון או ההורים.

אם מאמצת היא שומרת זיכרון. אתה יכול לשקול לשמור על הפרטים של הלידה, תמונות של בית החולים, ואת התמונות של ההורים שהביאו את הילד לעולם, יחד עם גזיר העיתון כי הודיע ​​הכל. אולי אתה יכול ליצור ספר מיוחד שאומר את כל הסיפור כאשר הילד שלך מוכן להבין את זה. 

כמובן, אמהות מאמצות הן כמו אמהות ביולוגיות. הם מומחים למציאת חפצים אבודים, אך הם גם מבינים ומאמתים את האובדן העמוק והעמוק שניתן להשאיר בידי הורה או הורה חסר, בין אם מדובר באימוץ של סטפרט או צד שלישי. היא מאפשרת לדמעות ליפול ולהרגיש כאב כשהילד מתאבל על אמא או על הורה שאינו קיים עוד. היא בטוחה כי היא לא תחליף, אלא גימור של מירוץ עבור מישהו, מכל סיבה שהיא, לא יכול לרוץ עוד.

תפקיד זה אינו חלש רוח, ולא פצוע בקלות. לאהוב, לטפח ולגדל ילד שלא נולד לה ביולוגית היא הקריאה שלה. היא אם.

No Replies to "למד מה שנדרש כדי להיות אמא טובה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 6