עישון קשור גירושין ונושאים בריאותיים

עישון קשור גירושין ונושאים בריאותיים

מחקר שנערך על ידי אריק דוהרטי, וויליאם ג'. דוהרטי מאוניברסיטת מינסוטה מצא כי למעשנים יש סיכון מוגבר של 53% לגירושין. ככל הנראה, גיל, גזע, חינוך, הכנסה או מין לא משנה.

מחקרים נוספים

מחקרים קודמים הראו כי מעשנים צעירים נראה להיכנס לבגרות עם בעיות פסיכולוגיות יותר מאשר שאינם מעשנים. בנוסף, מעשנים מבוגרים הוכח יש רמות גבוהות יותר של דיכאון וחרדה.

אלה הם סוג של בעיות אשר יכול להוביל לבעיות ביחסים.

למרות מחקר ארוך טווח של 1997 על ידי המכון למחקר חברתי באוניברסיטת מישיגן קובע כי עישון הוא מנבא לגירושים, דוהרטי מדגיש כי עישון לא באמת לגרום גירושין. עם זאת, הוא מצא כי אלה מעשנים יש מאפיינים וחוויות החיים שהופכים אותם יותר גירושין נוטה יותר מעשנים.

המחקר מ - ISR עוקב אחר יותר מ 33,000 צעירים ומצא כי שיעורי עישון היו הרבה מעל הממוצע בקרב אותם גברים ונשים אשר מאוחר יותר להתגרש; ולכן, עישון הוא מנבא של גירושין.

דוהרטי עבד עם נתונים ארציים מייצגים מתוך הסקר החברתי הכללי, אשר מנוהל מדי שנה על ידי המרכז לחקר דעת קהל באוניברסיטת שיקגו.

להפסיק לעשן

Quitting, אפילו עם בן זוג תומך וכאשר אחד רוצה להפסיק, זה לא דבר קל להשיג.

 

נראה כי אנשים מנותקים וגרושים נוטים פחות להפסיק לעשן מאשר נשואים. הוא חשב כי התמיכה החברתית כי בן הזוג יכול לספק מסייע להגביר את ההסתברות להפסיק לעשן. עם זאת, מעשן עם בעיות בחיי הנישואין יש יותר מתח בחייו / שלה ויש לה סיכוי נמוך יותר להצלחה הפסקת עישון.

לימודי אפקט נישואין

מצאנו כמה מחקרים שמקשרים נישואין ועישון. מחקר אחד מראה כי נישואין יש יתרונות בריאותיים חיוביים, במיוחד עבור גברים. בעוד אחד אחר מראה כי, למרבה הצער, הנישואין אין השפעה חיובית על הרגלי עישון. מר בכמן אומר כי למרות הנישואין יכולים לצמצם את כמות האדם שותה, מה שהוא מכנה "אפקט הנישואין" הביאה רק ירידה קלה הרגלי עישון סיגריה.

ללא עישון בני זוג דאגות

רבים ללא עישון בני זוג יש רגשות חזקים מאוד על הרגלי עישון של בן זוגם. הרגשות יכולים לנוע מדאגה, פחד וגועל כדי להרגיש חסרי חשיבות, מאוכזבים ופגועים. חלק מהשותפים מפרשים את בן הזוג שלהם לא עוזבים את עישון באומרו כי הם לא אכפת לבריאות שלהם, ובסופו של דבר לא ממש אכפת בן זוגם או המשפחה.

עישון פסיבי

ETS או עישון פסיבי הוא למצוא את דרכו לתוך מעצר המקרים. חלק מההורים איבדו את זכויות ההורים שלהם או היו הגבלות עיקריות על זכויות הביקור שלהם.

לִנְסוֹעַ

אזור נוסף שיכול לגרום סכסוך בנישואין בין מעשן לבין לא מעשן הוא נוסע. מקומות רומנטיים רבים הופכים לחלוטין ללא עישון.

בנוסף, להחליט אם לשבת בחלקים עישון של מסעדות ונמלי תעופה, שם הציע, יכול גם לגרום לעימות. אז הזדמנות גדולה עבור כמה זמן לבד עבור זוג כזה רק לגרום ללחץ יותר.

סיכוני בריאות אחרים

בני זוג ללא עישון וילדים חשופים לעישון יד שנייה, עשויים לאמץ אותם התנהגויות שליליות, ולעתים קרובות יש תזונה לקויה ודיאטות.

בשורה התחתונה

נראה כי עישון יכול להיות בעל השפעה שלילית לא רק על הבריאות הגופנית שלך, אלא גם על בריאות הנפש שלך ואת היחסים נישואין, יותר מדי.

No Replies to "עישון קשור גירושין ונושאים בריאותיים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    99 − 93 =