צריך לקבל את הילדים שלך בית הספר רשומות? הנה איך | insightyv.com

צריך לקבל את הילדים שלך בית הספר רשומות? הנה איך

צריך לקבל את הילדים שלך בית הספר רשומות? הנה איך

כהורה, יש לך את הזכות לקבל רשומות בית הספר בשם הילדים שלך. זה כולל את כרטיסי הדו”ח שלהם, ציוני מבחן סטנדרטיים, וכל רשומות משמעת על הקובץ. כאשר הילדים שלך גרים איתך כל יום, מסמכים אלה נשלחים אליך בדרך כלל ישירות או חוזרים הביתה תרמילים של הילדים שלך. אבל עבור ההורים שאינם custodial ומי לשתף משמורת, מקבל רשומות בית הספר כמו אלה לא יכול להיות קל.

למעשה, ייתכן שיהיה עליך רשמית לבקש עותקים, או מן לשעבר שלך או מבית הספר. אני קורא לזה ‘הדרך הקלה’ ו’הדרך הקשה ‘. בואו לחקור את שתי הדרכים כדי לקבל רשומות בית הספר.

כיצד לקבל רשומות בית הספר בדרך הקלה

הדרך הקלה ביותר להשיג עותקים של רשומות בית הספר של הילדים שלך היא להעביר את הבקשה שלך לאקס שלך. אתה כנראה כבר בקשר על בסיס קבוע. (ואם אתה לא, שקול לבנות מחדש את האמון והתקשורת עם האקס שלך לפני שאתה עושה משהו אחר.) אם האקס שלך מכחיש את בקשתך או טוען כי יהיה קשה מדי לעשות עותקים ולשמור אותך בלולאה, יהיה עליך לעבור לשלב הבא: פנייה לבית הספר. 

כיצד לקבל רשומות בית הספר בדרך הקשה

אל תדאג אם אתה צריך ללכת בדרך הזאת כי זה באמת לא כל כך קשה. חוק זכויות הילד ופרטיות (FERPA) מעניק להורים את הזכות לגשת לרשומות בית הספר של ילדיהם, אשר יאפשרו לכם להישאר מעודכנים בהתקדמותו של ילדכם.

ברוב המקרים, כל שעליך לעשות הוא לכתוב את בית הספר מכתב המבקש גישה לכרטיסי הדו”ח של ילדך, ציוני מבחנים מתוקננים ורשומות אחרות. ייתכן שתצטרך להציג את תעודת הזהות האישית שלך לבתי הספר כדי לאמת את זהותך, אך בית הספר אינו צריך לראות עותקים של הסכם משמורת הילד או מכתב החתום על ידי ההורה האחר.

טיפים לבקשת רשומות בית הספר 

 • במידת הצורך, להזכיר פקידי בית הספר כי FERPA מעניקה להורים גישה רשומות של ילדיהם.
 • כהורה הטבעי של ילדך, אינך יכול לקבל גישה לרישומי בית הספר של ילדך, אלא אם כן קיים צו בית משפט המבטל את זכויותיך במידע זה.
 • עם זאת, שים לב ש- FERPA מגן רק על זכותך למידע אקדמי, שאינו כולל דברים כמו תפריטי ארוחת צהריים, טופסי דיווח על נסיעות או תמונות של בית הספר.
 • בית הספר אינו נדרש על פי חוק ליצור עותקים של רשומות בית הספר של הילד בשמך. בדרך כלל, הם יאפשרו לך להיכנס ולהציג את הרשומות של הילד או לחייב אותך עבור עותקים ודואר אם המסמכים צריכים להיות בדואר.
 • בית הספר לא יאפשר לך “לבדוק” את רשומות בית הספר של הילד שלך עם ההבטחה להחזיר את הקובץ מאוחר יותר.
 • צור קשר עם המורה של הילד שלך באופן ישיר כדי לדון מתי יפורסמו כרטיסי הדיווח, כך שתדע מתי לבקש עותקים. ייתכן גם שתוכל למצוא מידע זה באתר האינטרנט של בית הספר.
 • אם בית הספר של ילדך מספק גישה מקוונת לציונים ולציוני הבחינות, בקש מאנשי בית הספר לספק לך את קוד הגישה המתאים, כך שתוכל להישאר מעודכן באופן קבוע.
 • ודא גם, כי המורה של הילד שלך יש את כתובת הדוא”ל שלך ואת מספר הטלפון. זה יגרום תקשורת עם המורה של הילד שלך חייב להיות קל יותר.
 • אם ברצונכם לקבל הודעה ישירה על כל שינוי בביצועיו האקדמיים של הילד או בהתנהגותכם, ודאו שהמורה של ילדכם יודע זאת.
 • שקול לבדוק עם המורה של ילדך מעת לעת באמצעות הדוא”ל כדי לראות כיצד הילד שלך עושה.
 • שמור את הקווים של תקשורת פתוחה עם לשעבר שלך ואת המורה של הילד.

No Replies to "צריך לקבל את הילדים שלך בית הספר רשומות? הנה איך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  13 − 3 =