כיצד לבנות מחדש את אמון לאחר רומן רגשית

כיצד לבנות מחדש את אמון לאחר רומן רגשית

אמנדה גילתה שלבעלה יש רומן רגשי והיא מתקשה לבנות מחדש את האמון אחרי הפרשה. בעלה ובעלה רואים יועץ נישואין והוא בטיפול אישי. אמנדה תוהה אם היא צריכה להפריד מבעלה עד הבעיות של הנישואין נפתרות.

שְׁאֵלָה:

לאחרונה למדתי שבעלי מנהל רומן רגשי עם אישה מהעבודה.

הוא אומר שהוא נהנה מהתשומת הלב שהוא מקבל ממנה ושהיא מקשיבה לבעיות שלו וגורמת לו להרגיש שהוא "חשוב". אני מאוד נפגעת שהוא חולק דברים עם האשה הזאת ונעשה כל כך קשור אליה. אני מנסה להחליט אם אני רוצה להישאר בנישואין.

אנחנו רואים יועץ נישואין והוא רואה יועץ לבדו. נראה שהוא מנסה להציל את הנישואים, אבל אני לא מצליח להחזיר את האמון שאיבדתי. אני נאבקת בדחף לעזוב ותוהה אם לא נפריד עד שנוכל לפתור את הבעיות שלנו. אני אוהבת את בעלי, לא רוצה להתגרש, ואני לא רוצה לעשות שום דבר שיכניס את הנישואים שלי לסכנה גדולה יותר. מה אתה חושב, אני צריך להישאר או שאני צריך ללכת?

-אמנדה

תשובה:

אמנדה, הצעד הראשון להתגרש הוא ההפרדה. אם אתה רוצה את הנישואין לעבוד ואת הבעיות כדי להיפתר אז, לדעתי, אתה צריך להישאר במצב כדי לקבל את זה נעשה.

הדבר האחרון שאתה צריך עכשיו הוא המרחק בין בעלך לבין הנישואים שלך. השארת יהיה בורח מהבעיה ואת הצעדים שעליך לנקוט כדי לפתור את הבעיה. נישואין לא נשמרים על ידי בורח מבעיות. הם נשמרים על ידי דבק עם זה עושה את העבודה הקשה.

אתה אומר שאתה אוהב את הבעל שלך ואת לא רוצה להתגרש, אם זה המקרה, הפרדה לא יהיה לטובתך. 

אני מצטער על מה שאתה עובר ואני יודע את התוצאות ההרסניות של בגידה קשה להתגבר. אמון יכול להיות קשה לבנות מחדש אז אני מבין את חוסר היכולת לתת בו אמון עכשיו. הבעל שלך עשה בחירה וצעד צעדים שהוא ידע יהיה פוגע נפשית לך והרסני לנישואין.

כרגע הוא אינו ראוי לאמון שלך. זה צריך להיות הרוויח בחזרה על ידו. אם הוא חרטה בכנות ומוכן לעבוד על זה, הוא יכול לעזור לך לבנות מחדש את אמון אבוד. זה לא יקרה יותר מדי לילה אבל זה אפשרי.

מה שאני צריך שתבין הוא שלמידה לבטוח בו תבוא בעקבות מעשיו בעתיד ונכונותך להישאר פתוח כדי לשחרר את האמון השבור שאתה מרגיש עכשיו. אם הוא בכנות מעמיד את המאמץ כדי להחזיר את האמון שלך, עליך בכנות לשים את המאמץ להרגיש תחושה של אמון. 

העובדה שהוא מוכן ללכת לייעוץ נישואין וייעוץ אישי הוא סימן טוב. זה אינדיקציה חזקה כי בעלך גם רוצה להציל את הנישואין. אני חושב שאתה צריך למצוא נחמה בעובדה שהוא מוכן לעבוד בהצלת הנישואין.

זה לבד הוא אינדיקציה ענקית כי הוא מזהה את הטעות שהוא עשה והוא עושה צעדים כדי לוודא שזה לא יקרה שוב.

אחד משני דברים יקרה במצב שלך. אתה תגדל קרוב יותר לזוג על ידי עבודה באמצעות בעיה זו או שתגדל לגזרים ובסופו של דבר להתגרש. הסיכויים שלך לגדול ולבנות מחדש את הנישואין שלך ואת האמון שלך יגדל אם תישאר יחד ולעבוד על הנישואין.

קשה לעבוד על נישואים כאשר אתה חי בנפרד. העצה הטובה ביותר שלי היא להישאר במקום, מאז שאתה ייעוץ לאפשר היועצת שלך יש גם קלט על האם או לא הוא / היא מרגישה שעדיף לעזוב או להישאר.

בהצלחה!

No Replies to "כיצד לבנות מחדש את אמון לאחר רומן רגשית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 5 = 10