למה ההורה מבקש לשנות שם של ילד קטן?

הורה עשוי להעדיף לשנות את שם הילד מתישהו לאחר אישור הלידה ורשומות הוגשו. הורה שרוצה לחפש שינוי שם קטין יצטרך לעבוד עם מערכת בתי המשפט. תהליך שינוי השם משתנה ממדינה למדינה. על ההורים להתייעץ עם מומחה משפטי במדינתם לקבלת מידע על שינוי שמו של ילד קטין לאחר הלידה. הנה כמה סיבות מדוע הורה עשוי להמשיך שינוי שם קטין לאחר הלידה.

דְיוֹקָן of mother with son (6-7)

ג'סיקה פיטרסון / Brand X Pictures / Getty Images

לעתים קרובות אם אחד ההורים של הילד נעדר מחיי הילד, הילד לא יהיה קשר חזק שם ולכן, הילד רשאי לבקש שינוי שם של עצמו. שופט יחליט אם להגיש בקשה לבקשה או לא.

02
של 05

לְהִתְגַרֵשׁ

בעתירת גירושים, כאשר מבקשות נשים לחזור לשם הנעורים שלה, היא יכולה לבקש עתירה נפרדת כדי לבקש שינוי שם הילד שלה מדי. עם זאת, אם אין סיבה ממשית לשנות את שמו של הילד, מלבד עוינות, יש סיכוי חזק כי שופט לא היה להעניק סוג זה של שינוי שם הבקשה קטין.

03
של 05

חסר אבא חוזר לחיי הילד

אב שאולי היה נעדר לשנים קודמות של ילד עלול לחזור לחייו של ילד ולפתח קשר חזק עם הילד. כתוצאה מכך, האב עשוי לבקש שינוי שם לילד, שאולי יש לו את שם הנעורים של האם או שם משפחה אחר של האם. שני ההורים יצטרכו להסכים לשינוי שם קטין במקרה זה.

04
של 05

אלימות במשפחה

הורה עשוי לבקש שינוי שם עבור ילד קטין כדי להגן על הילד מפני נזק פוטנציאלי. שופט ייתן דעתו לבקשה זו, שכן עניינו העיקרי של בית המשפט הוא טובת הילד.

05
של 05

אימוץ

אם ילד מאומץ, הורה מאמץ ירצה כנראה לשנות את שמו של הילד לשמו הפרטי. גם אם הורה מתחתן מחדש וסטפרט הוא אימוץ של ילד, הן של הילד של הילד ואת stepparent יכול לבקש שינוי שם בבית המשפט.

No Replies to "למה ההורה מבקש לשנות שם של ילד קטן?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 1