ניאוף: מה זה מיתוס ומה המציאות?

ניאוף: מה זה מיתוס ומה המציאות?

 

מיתוסים רמאים לספר את עצמם כדי להצדיק ניאוף שלהם

 

אף אחד לא מבצע ניאוף מבלי שיוכל להצדיק את התנהגותו לעצמו. הבעיה עם הצדקות כאלה היא שהם שקר, דרך של התנהגות רעה מבלי לחשוב על ההשלכות של ניאוף לאחרים.

נואף חי בעולם מיתולוגי, סיפורים. המציאות של מעשיהם שונה בהרבה מה"מציאות "שהם יוצרים כדי להצדיק את הניאוף.

 

ניאוף גורם כאב רגשי

 

מִיתוֹס:

אם בן הזוג שלי יגלה על הפרשה הוא יתגבר עליה. בן הזוג שלי מתעלם מהצרכים שלי, לא מראה לי שום חיבה ופועל כאילו הוא כבר לא אכפת. אם בן הזוג שלי כבר לא אכפת לרומן לא אומר שום דבר לו / לה. זוהי חשיבה מיסטית, כי אם לא נחקר נואף אין מושג איך בן הזוג שלהם יגיב להם בוגד. 

מְצִיאוּת:

כאשר בן זוג הוא מרומה על יש רגשות של בגידה, דיכאון, וכעס. בן זוג ירגיש מדרגה שנייה ולא רצוי. הוא ישאל את ערכם ואת ערכם כבעל או כאשה. בן הזוג נפגע רגשית על ידי ניאוף אם רמאי מאמין בן הזוג הוא עדיין השקיעו בנישואין או לא. 

בני הזוג להתגבר על בגידה של ניאוף אבל רק אחרי הרבה סבל. ניאוף כואב והוא יכול לגרום נזק פסיכולוגי חמור. יש גם אובדן של אמון ואמונה של נואף.

עד כדי כך שזה עושה ניאוף ששרדו קרוב בלתי אפשרי.

לא רק בן הזוג שלך ייפגע על ידי ניאוף, אבל מישהו קרוב אליך יושפעו לרעה. ילדים, בני משפחה וחברים כל מי שאכפת לך יסבלו אם תעשה את הבחירה לעסוק במערכת יחסים נואפת.

נואף יכול להרגיש כי היתרון של ניאוף להם שווה את הסבל של אחרים. זה לא נכון! ניאוף כואב וזה אף פעם לא בסדר לפגוע באדם אחר.

 

ניאוף אמצעי שבירת הבטחה לבני הזוג שלך

 

מִיתוֹס:

אני כבר לא מאוהבת בבן הזוג שלי; הנישואים נגמרו כבר שנים. אם אין עוד אהבה אין עוד "הבטחה". הנואף התגרש בעצמו מהנישואים. במוחו של הנואף, זה משחרר אותו מכל נדרים של נאמנות.

מְצִיאוּת:

אמנם, רגשות של אהבה הם נסיבות מקילות על נשבע להיות נאמן לבן זוג. אהבה היא לא הנסיבות רק על אף, וחוסר אהבה לבן הזוג אינו הצדקה לביצוע ניאוף ונידויים נשואים שבורים.

יש לשקול יותר מאשר את הרגשות של נואף לבד. אם בן הזוג עדיין יש רגשות של אהבה, נואף חייב את שיקול בן הזוג לפני העוסקים התנהגות נואפת.

עד שיש גירושין אתה עדיין חי בתוך החוזה הנישואין וזה אומר לקיים את הנדר להיות נאמן. יש לשקול יותר מאשר את הרווחה הרגשית שלך.

 

ביצוע ניאוף גורם לך אדם רע

 

מִיתוֹס:

אני לא אדם רע אם יש לי מערכת יחסים עם מישהו אחר מאשר בן הזוג שלי.

עבדתי קשה מאוד כדי להציל את הנישואים שלי. מגיע לי להיות מאושר וקיבלתי את הזכות להיות מאושר גם אם אני מוצא את זה אושר עם מישהו אחר מאשר בן זוגי.

מְצִיאוּת:

ניאוף הוא התנהגות לא מוסרית. זה כל כך פשוט. כמובן, כיחידים אנו חופשיים להגדיר התנהגות אתית בתנאים שלנו. רובנו בוחרים לחיות לפי חוקי החברות בכל הנוגע למה שהוא ולא התנהגות אתית.

חסד, התחשבות, יושר, כבוד, הם כולם התנהגויות אתיות. אני חושב שזה בטוח לומר שהחברה רואה באדם נאמן לבן / בת זוגו אתיקה ומוסרית.

במילים אחרות, אם אתה ניאוף אתה לא אדם טוב. אם אתה נשאר נאמן אתה אדם טוב. בעיצומו של תשוקה וצורך רגשי, אתה לא יכול לשים הרבה ערך על איך החברה שופטת אותך.

כאשר הפריחה היא מעל ורדים פרשה הלך דרומה אתה יכול להתערב תתחיל שוב דאגה עצמך איך בן הזוג שלך, בני משפחה, חברים, ועמיתים לעבודה לראות אותך. עדיף לשקול את המציאות של התנהגות נואפת מאשר להיתפס על הרעיון המיתי, storybook שאתה יוצר כדי להצדיק ניאוף.

No Replies to "ניאוף: מה זה מיתוס ומה המציאות?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    22 + = 31