מה עליך לבחור, גישור או ליטיגציה? | insightyv.com

מה עליך לבחור, גישור או ליטיגציה?

מה עליך לבחור, גישור או ליטיגציה?

 

מגשר דן מדוע ייתכן שתרצה לבחור גישור על התדיינות משפטית עבור גירושין שלך. 

 

הבחירה של איזה גירושין עורך דין לשכור הוא מכריע. המספר העצום של עורכי דין גירושים בספר הטלפונים הופך את הראש שלך לסחרור.

שמעת את סיפורי הזוועה מהחברים שלך על כמה גרושים ויקרים הגירושין שלהם ואתה רוצה למנוע את הכאב אבל באיזו דרך אתה צריך לפנות? זוהי תגובה טבעית מאוד למה ששמעת וראית.

יש לך מספיק חוש לדעת גירושין עורכי דין הם לא חברים שלך אז אתה צריך לבחור בקפידה. העתיד שלך ושל ילדיך תלויים איך תמשיך.

לאחר שהיה עורך דין גירושין מאז 1996 אני אגיד לך את הסודות המלוכלכים בתוך ולהזהיר אותך מה לחפש. בקליפורניה ואולי במדינה שלך, עורכי דין גירושים הם רק סוג של עורכי דין אשר דמי מוגנים, על פי החוק, על ידי הון העצמי של הלקוח שלהם הביתה. חשוב לדעת איך גירושין עורכי דין במדינה שלך הם שילמו ולמצוא את זה לפני שתתחיל.

אתה יכול לאבד את הבית או נכסים אחרים כדי להתגרש עורך דין!

האם יש להם את הזכות לרוץ עד שטרות ענק ואז סטירה שעבוד על הבית שלך לכפות מכירה בסוף המקרה? במהלך השנים ראיתי רבים, עורכי דין רבים עושים כל שביכולתם כדי לשמור על המקרה הולך כל כך שהם יכולים להפעיל את הצעת החוק כי הם ידעו שהם הולכים לקבל תשלום. אנשים שמפרסמים את עצמם כ”אגרסיביים “משחקים את האינסטינקטים הגרועים ביותר שלך.

האם לא כולם רוצים את רוב הם יכולים לקבל את הגירושין ההתנחלות? אם כך, להתרחק עורכי דין אגרסיביים כי, עד שהם עושים, יהיה קצת לחלק.

משמורת ילדים ונושאים ביקור להביא את הנמר הלחימה הרבה אנשים כי הם כל כך כועס על שלהם לשעבר, קשה להם לראות כמה הילדים שלהם צריכים הורים שניהם בחייהם.

זה מקרה נדיר שבו יהיה זה לטובת הילד יש מגבלות על הקשר ההורים.

עורכי דין גירושין לתפעל לקוחות רגישים מבחינה רגשית!

ההתמקדות שלך במהלך הגירושין שלך כמו גם החיים שלך צריך להיות על מה הוא הטוב ביותר עבור הילדים. עורכי דין גירושין המניעים לקוחות רגישים מבחינה רגשית על ידי עידוד להם להילחם על הילדים לא עושים להם שום טובות. בהתאם לגיל הילדים, ייתכן שיהיה ארוך מאוד שיתוף הורות היחסים לפניך. האם אתה באמת צריך להתחיל את מלחמת העולם השלישית עם אבא או אמא של הילד שלך? עורך דין יותר ממוקד הילד יבין את הצורך ליצור מערכת יחסים שלווה עם לשעבר שלך ולא לעסוק במדיניות אדמה חרוכה.

הקרב על חלוקה רכוש יכול להיות אחד שעושה את הכי פחות הגיוני. כמה פעמים אנשים מוציאים יותר כסף על המאבק מאשר מה שווה את הדברים? אנשים יקבלו יותר אם הם משתפים פעולה זה עם זה. זה אולי נראה נגד אינטואיטיבי לך אבל זה נכון. תחשוב על זה כעל חלוקת עוגה. באיזו דרך תקבל יותר, אם אתה לחתוך אותו במחצית בין שני בני הזוג או אם לחתוך אותו 4 כך שכל בן הזוג ועורך הדין שלהם מקבל נתח. ברור את הידיים פחות בעוגה ככל שתקבל.

אז מה הפתרון? איך אתה יכול למצוא את עורך דין הגירושין הנכון שיש לו את הכוונה לשרת אותך ולא את עצמם? אני הולך להתחיל על ידי כמה הצהרות ואז אני הולך לשאול אותך שאלה חשובה. עובדה היא כי המערכת המשפטית שלנו הוא יריב. כלומר, הקרב יש זוכים ומפסידים.

זה הגיוני רק כדי למנוע עורכי דין גירושין לערעורים!

הכללים של ראיות וצורות משפטיות כל כך מסובך שאתה צריך לשכור מדריך כדי לקבל אותך דרך תהליך הגירושין כי זה יהיה עבודה במשרה מלאה מנסה להבין את זה בעצמך. אז הנה השאלה החשובה ביותר, האם זה הגיוני כדי למנוע את מערכת adversarial עבור גירושין שלך? אם להישאר מחוץ לבית המשפט לחסוך כסף על עמלות משפטיות תוך הגנה על הנכסים שלך ואת שיתוף הורות היחסים נשמע טוב לך, אז אתה באמת צריך לחקור את הגישור.

אז בואו נניח שאתה רוצה להמשיך בגישור. אתה רוצה לוודא את המגשר אתה משתמש יש רקורד נהדר. הדבר החשוב ביותר שאתה רוצה לדעת הוא כמה זוגות הם עבדו עם איזה אחוז התיישבו.

ברגע שאתה מוצא את זה אתה יכול להשוות את המחיר, משך הזמן שנדרש וגורמים אחרים כמו אישיות ומין של המגשר לפני שתחליט. הדבר החשוב הוא לקבל את כל המידע הדרוש לך כדי לקבל החלטה מושכלת. זכור לך רק הזדמנות אחת יש “גירושין טובים” אז לא הולכים בדרך הלא נכונה, כי אתה לא אוהב את היעד.

No Replies to "מה עליך לבחור, גישור או ליטיגציה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    63 − = 53