הנה כמה מוצק טיפול עצמי טיפים לגברים עוברים גירושין

הנה כמה מוצק טיפול עצמי טיפים לגברים עוברים גירושין

דוד מצא את עצמו במצב של הכחשה מוחלטת לאחר גירושיו וסנדרה היה סופי. למרבה המזל, הדברים היו ידידותיים בדרך כלל והם פיתחו תוכנית הורות ששניהם הרגישו טוב עם עבודתם עם אמילי וסמנתה. אבל ברגע שהגיעו ניירות הגירושין האחרונים והוא כבר לא היה נשוי, דוד עמד פנים אל פנים עם מציאות חדשה. דייוויד מצא את עצמו נסחף רגשית.

חברים ותיקים שהוא וסנדרה נהנו היו לו צדדים נבחרים, והוא מצא שכמה מהם לא חזרו עוד לשיחותיו או לטקסטים שלו. הוא התמוטט על ימים אחדים, מרגיש בודד מדי והתחיל לחשוב על סתם לצאת ולהשתכר כדי להקהות את הכאב.

מצבו של דייוויד אופייני למדי לגברים שמצאו את דרכם דרך גירושים, אך אינם מרגישים מוכנים לחיים החדשים שלהם. זה הזמן בחייו של אדם כאשר יש לו כמה החלטות ומעברים גדולים לעשות, יש לו כמה להתאבל לעבור, והוא צריך לוודא שהוא הטוב ביותר שלו בזמן שהוא מרגיש הכי גרוע מכל. תחושה זו של הטוב ביותר אישי להיות על גבי המשחק שלו הוא קריטי עבור אדם רק מגיע דרך גירושים. ביצוע כמה צעדים קריטיים לקראת טיפול עצמי טוב יותר היא הדרך הטובה ביותר להישאר ממוקדת ולקבל החלטות טובות הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך.

בדקתי עם כמה גברים שאני מכיר שעברו בהצלחה בנישואין באמצעות גירושין לתוך החיים בודדים ועדיין שמירה על מחויבותם לאבהות.

רעיונות אלה הם שלהם ונראים לשלב היטב יחד לגישה שתסייע לגברים לעשות את זה דרך תהליך של גירושים ולצאת את הקצה השני.

 • לאכול בדרכים בריאות. שמירה על דיאטה כי הוא תזונתי נמוך בשומן, פחמימות, ממתקים יעזור לכל אדם להרגיש טוב יותר נפשית ופיזית. בעקבות הנחיות כלליות של מערכת MyPlate הפדרלי עבור אכילה בריאה היא מקום טוב עבור גברים עובר גירושין להתחיל. איזון פירות וירקות, דגנים, חלבון, חלב עוזר לשמור על הגוף והנפש חזק יותר מסוגל לנהל את הלחץ.
 • תרגיל. תרגיל מוצק טוב לא רק עושה את הגוף יעיל יותר, אלא גם משחרר אנדורפינים אשר מסייעים לשמור על יציבות רגשית וחוסן. אם אין לך תוכנית תרגיל הנוכחי, להתחיל עם כמה הליכה ולבנות עד אסטרטגיות תרגיל מאומצת יותר. ייתכן גם רוצה לשקול למצוא אנשים אחרים כדי לממש עם זה עוזר עם הרשת החברתית שלך, ואם יש לך מחויבות להתאמן עם מישהו אחר, קשה יותר להישאר זמן נוסף במיטה או בעבודה. כמו כן, אם אתה רק מתחיל תוכנית התעמלות, הקפד לבקר תחילה עם הרופא שלך כדי לוודא כי אין בעיות בריאות כי יהיה להחמיר על ידי פעילות גופנית נמרצת.
 • להעריך מחדש את חברויות. הניסיון של דוד עם חברים לשעבר גם הוא נפוץ עם גברים לאחר הגירושין. זמן המעבר הזה הוא הזדמנות טובה לסקור את החברים הנוכחיים שלך ולקבוע אילו מהם לשמור ואיזה מהם להשליך. תסתכל ביקורתית על אלה המספקים תמיכה מוצקה טובה, תמיכה כי הוא ישר, ישר וחיזוק של התנהגויות טובות לעומת אלה נוטים למשוך אותך או לגרום לך פחות העצמי הכי טוב שלך. אתה צריך להיות חברויות כי הם מרוממים, זה עוזר לך לחשוב ישר ולעשות לך יותר טוב ממה שאתה אחרת יהיה, כולל הזדמנויות בשבילך לשרת אותם. אם החברים שלך לא ככה, זה הזמן לנתק את הקשר, או לפחות להתחיל את התהליך של gravitating לחברים חדשים, כי לעשות את התמיכה שאתה צריך.
 • צפה הזדמנויות צמיחה אישית. זה די קל לגבר להתפלש לרחמים עצמיים ולמצוא את עצמו מסתחרר כלפי מטה. ובכל זאת, עם כמה זמן הפנוי החדש, אדם כזה יש כמה הזדמנויות חדשות גם כן. שקול תחביב חדש, כי אתה רוצה לחוות אבל לא היה לי את הזמן. תחשוב על לקחת כמה שיעורים או לעבוד על תואר. קבל את עצמך מוכן לקידום או עבודה חדשה או קריירה. לאחר מטרות המטרה לא החיים שלך יעזור להקל על המעבר.
 • ליצור או לשנות את תוכנית החיים שלך. לכל אדם צריכה להיות משימה אישית, מטרות אישיות וכיוון כללי לחייו. שקול לכתוב תוכנית חיים אישית אם אין לך כבר אחד. אם יש לך תוכנית חיים, הנסיבות השתנו עם הגירושין ואתה צריך להעריך מחדש את זה ולבצע שינויים במידת הצורך.
 • קבל עזרה אם אתה צריך את זה. אם אחרי כל המאמצים הכי טוב שלך אתה פשוט לא נראה מקבל על העליונה של הטיפול העצמי שלך, ייתכן שתרצה לחפש עזרה נוספת. מטפל יכול להיות אופציה טובה להמשך כאב נפשי. ייתכן שתרצה לשקול להתייעץ עם מאמן החיים כדי לעזור עם תכנון אישי, פרודוקטיביות, וצמיחה. מאמן אישי בבית כושר המקומי שלך עשוי גם להיות משאב טוב עבור אכילה נכונה, פעילות גופנית וירידה במשקל. המעסיק שלך עשוי להיות תוכנית סיוע לעובד כי יציע כמה משאבים גם כן. אין שום דבר רע בחיפוש אחר עזרה בעת הצורך. אתה תהיה אדם טוב יותר ואבא טוב יותר אם אתה בריא מבחינה פיזית, רגשית, חברתית ורוחנית.
 • הישאר קרוב לילדים. אלמנט חשוב אחד להישאר טוב לאחר גירושין הוא להישאר קרוב לילדים שלך, להישאר מחויבים התפקיד האבהי החשוב שלך בחייהם. עבור אל בית הספר שלהם ואירועי ספורט, לקחת אותם על תאריכים, ולפנות את הזמן עבורם. כפי שאתה שם בשבילם, יש תגמולים גדולים הקשורים האהבה שלהם בשבילך.

כמו כל אדם עובר את תהליך הגירושין לתוך פרק חדש של החיים, יש מכשולים ואתגרים, אבל יש גם הזדמנויות לצמיחה ושיפור. גברים שיכולים לעקוב אחר הצעדים הללו ולהימנע מהתשלילים הקשורים למעבר זה יהיו מאושרים יותר, בריאים יותר, מרוצים יותר אישית, ואב טוב יותר ומאושר יותר לילדיו.

No Replies to "הנה כמה מוצק טיפול עצמי טיפים לגברים עוברים גירושין"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 4 = 1