אינדיאנה מדינת הילד תמיכה משאבים עבור הורים ומשפחות

אינדיאנה מדינת הילד תמיכה משאבים עבור הורים ומשפחות

הורים שוקלים להגשת תמיכה לילד באינדיאנה או לבקש שינוי תמיכה בילדים יכולים להשתמש ברשימה הבאה של שאלות נפוצות כדי לעזור להם ללמוד עוד על התהליך. משפחות יכולות גם להיענות לבקשת תמיכה באינדיאנה בילדים על ידי איתור סוכנות התמיכה בילדים באינדיאנה המקומית, הגשת בקשה לתמיכה בילדים, וגישה למשאבים נוספים.

סוגים של תשלומים תמיכה הילד יכול לכסות

מטרת התמיכה בילדים היא לכסות צרכים בסיסיים כגון דיור, מזון ובגדים.

בגלל העלויות של גידול הילד הם מעבר לצרכים בסיסיים, ההורה כי אין משמורת על הילד תורם כלכלית באמצעות תשלומים במזומן. תמיכה יכולה לכסות עלויות הקשורות למקלט כמו משכנתא או שכר דירה, שירותים, טיפול רפואי ועוד. ההוצאות עשויות לכלול גם פריטים וצרכים סבירים עבור בית הספר או צרכים חינוכיים אחרים.

הסכמים אחרים חייבים להיות מטופלים הדדית בין ההורים עבור פעילויות מחוץ לבית הספר כמו במחנה, ספורט, ועוד. סוג זה של תמיכה כספית היא חובה משפטית להורים שאינם שומרי חובה לספק לילדיהם. אם ההורה הלא - אוסטוסטלי אינו עומד בציפיות של תמיכה בילדים, תשלומים הופכים לפירעיים והחוק הידוע בפיגור או בפיגור מתחיל.

כללים ותקנות של אינדיאנה

כללי התמיכה של הילד והנחיותיו משתנים בהתאם למדינה, ולכן חוקי האינדיאנה אימצו את ההכנסה השבועית הגולמית, את החובות ואת העקרונות הנוספים למדינת אינדיאנה.

קווים מנחים אלה אומצו החל מאוקטובר 1989 וכוללים את תיקוני התמיכה של אינדיאנה במהלך חודש ינואר 2016. לדוגמה, חוק התמיכה בילדים החדש של אינדיאנה, שהונהג ב -2012, הוריד את גיל האמנסיפציה של תמיכה בגילאי 21-21.

אינדיאנה הילד תמיכה משאבים ניתן למצוא הן באינטרנט והן במשרד המקומי של התובע המחוזי:

כיצד קובץ עבור אינדיאנה הילד תמיכה

ב אינדיאנה, ההורים יכולים לבקש תמיכה בילדים ישירות מן אינדיאנה מחלקת שירותי הילד הילד הלשכה תמיכה באתר. השלבים הבאים יסייעו למשפחות להקים הזמנת תמיכה בילדים באינדיאנה:

 1. הכר את הנחיות התמיכה של הילד באינדיאנה.
 2. השתמש אינדיאנה הילד תמיכה מחשבון להעריך את כמות התמיכה הילד צפוי לקבל. הכנסות והוצאות נקבעות על בסיס מספר קווים מנחים כגון שכר, שעות נוספות, עמלות ודרכי הכנסה אחרות, כדי להגדיל או להקטין את הסכום, חייב להיות רישום מוכח של שינוי קיצוני בנסיבות מאז ההסדר הקודם , או שההסדר חייב להיות בן שנה לפחות.
 3. הדפס בקשה עבור שירותי התמיכה של אינדיאנה.
 4. מעקב עם המשרד המקומי של התובע המחוזי, המספק שירותי אכיפת הילד תמיכה מטעם אינדיאנה הילד תמיכה הלשכה.

גישה נוספים תמיכה אינדיאנה הילד משאבים

ישנם מספר משאבים פדרליים ומדינתיים אשר עשויים להיות מועילים, כולל:

 • המשרד הפדרלי של הילד תמיכה באכיפה
 • המדריך הפדרלי על אכיפת הילד תמיכה
 • הילד תמיכה רשת Lien (CSLN)
 • שאלות נפוצות על אינדיאנה הילד תמיכה

  No Replies to "אינדיאנה מדינת הילד תמיכה משאבים עבור הורים ומשפחות"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   − 4 = 2