כיצד להימנע לשים את הילדים באמצע הגירושין שלך

האם אתה בטעות לשים את הילדים באמצע, כך שהם נתפסים לעתים קרובות בינך לבין לשעבר שלך? זה מעגל קסמים שיכול לקרות לכל אחד, אפילו להורים הכי מודעים ומודעים לעצמם. התחל את תהליך הריפוי על ידי הראשון לוקח את הזמן כדי לחקור את הדרכים שבהן אתה עלול להיות פגיע לשים את הילדים באמצע הגירושין שלך. הנה חמש הדרכים הנפוצות ביותר גרושים ההורים בשוגג לשים את הילדים שלהם באמצע בלי אפילו להבין את זה - ומה אתה ואת לשעבר יכול לעשות בקשר לזה:

5 דרכים גרוש הורים לשים את ילדיהם באמצע

Friday
של 05

Tweaking ההורה שלך בזמן לוח הזמנים דרך הילדים.

עָצוּב teenage girl sitting on couch

תמונות © izusek / Getty Images

אמנם זה הרגל רע, זה אחד שבדרך כלל מתחיל בתמימות. לא משנה כמה טוב הכוונות שלך, זה אולי נראה קל יותר לדבר עם האקס שלך דרך הילדים שלך לפעמים. אבל באמצעות אותם כדי להתאים את לוח הזמנים ההורות זמן על לטוס מעביר את הילדים באמצע וכוחות אותם להיות מקבלי התגובה של לשעבר שלך. אז בפעם הבאה שאתה מוצא את עצמך אומר, "תן לאמא שלך לדעת שאני אסוף אותך ב 5:30" או "האם אמרת לאבא שלך כי יום שישי לא עובד?" לעצור ולהרים את הטלפון. התקשר ישירות שלך לשעבר או, לכל הפחות, לשלוח טקסט מהיר או דוא"ל במקום.

02
של 05

שואל על החיים של ההורה השני או נישואים חדשים.

סקרנות היא טבעית. וכן, בכנות, הילדים שלך עשוי להיות כל שמח לשתף את המידע איתך. אבל זה לא מידע שאתה צריך, וזה עוד דרך גרושים ההורים לשים את הילדים באמצע. במקרים שבהם אתה רוצה לקבל מידע נוסף על מערכת יחסים חדשה כדי להרגיש בנוח עם הילדים שלך להיות סביב האישה החדשה שלך לשעבר או חברה, זה הרבה יותר טוב להגיע ולבקש את המידע הזה בעצמך. זה מאפשר לך לנהל שיחה ישירה על החששות שלך ולקבל מידע אשר עשוי למעשה לשים את דעתך בנוח, מבלי לשים את הילדים באמצע בכלל.

03
של 05

ביצוע פסקי דין על החלטות ההורה האחר.

הורים גרושים שופט זה את זה לעתים קרובות. הוא לא עושה דברים כמוך, או שהיא שולטת מדי. לא משנה מה הסיבה, ולא משנה כמה תקפות שלך הם, הימנעות bashing שלך לשעבר מול הילדים. להיות מודע, גם, כי לנשוך את הלשון לוקח משמעת בפועל. אבל זה האינטרס של הילדים שלך להיות בעל הרשאה ליצור דעות משלהם ולא להאכיל negativity על שני ההורים.

04
של 05

מצפה הילדים שלך באופן אוטומטי לדעת מה שאתה צריך.

הילדים שלך לא יכולים לקרוא את דעתך. אז אל תצפו להם באופן אינטואיטיבי לדעת מה אתם רוצים שהם יעשו או יגידו כשהם עם האקס שלכם. במקום זאת, תן להם לדעת ישירות מה שאתה צריך. זה תרגול טוב לכל החיים, גם לך וגם לילדיך. שיתוף הצרכים שלך בקול רם, ישירות, מסיר ציפיות לא מציאותיות נותן לאדם האחר הזדמנות לתמוך בך באופן אותנטי.

05
של 05

בחירת מה הוא לפחות נוח עבור האקס שלך.

לבסוף, דרך אחרת גרושים ההורים לעתים קרובות לשים את הילדים באמצע היא על ידי בחירה מכוונת כל האפשרויות הן לפחות נוח אחד לשני. זוהי רק עוד דרך לעורר בעיות עם האקס שלך, ולעתים קרובות אין סיבה לכך. זכור, גם זה לא עולה לך משהו כדי לבחור אפשרויות שעובדות עבור לשעבר שלך. ולפעמים כשאתה מדמיין איך זה להתייחס זה לזה בכבוד ובאדיבות כללית, אותו אופן חוזר אליך. אז להימנע מעמידה בדרך של מה נוח עבור האקס שלך, רק כדי להפוך אותו או שלה אומלל. במונחים של 'שמירה על השלום' ולהפגין אינטראקציות סבירות עם האקס שלך, זה הרבה יותר טוב להיות מתיישבים כאשר אתה יכול ומתי זה הגיוני עבור הילדים.

No Replies to "כיצד להימנע לשים את הילדים באמצע הגירושין שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    2 + 8 =