האם מזונות קבועים דבר מן העבר?

האם מזונות קבועים דבר מן העבר?

קיבלתי לאחרונה דוא"ל מאיזה קורא שרצה לצאת ל"נישואיה המתעללים ". הבעיה היחידה, היא ובעלה הן מובטלות. היא היתה מוטרדת, כי לא היה לה כסף להגיש בקשה לגירושין או לפרנס את עצמה לאחר גירושין.

כמו כל כך הרבה נשים, היא היתה תחת הרושם כי אם היא התגרשה היא תקבל מזונות אבל היא היתה בתוך quandary כי אין לה הכנסה לשלם מזונות אלה.

היא שאלה אותי, "האם שופט יכריח אותו לעבוד ולשלם לי? "עניתי באומרו לה ששופט יכול להורות לו להשיג עבודה, אבל זה תלוי בבעלה אם נרכשה עבודה או לא. אמרתי לה שגם שופט יכול להציע שהיא גם תקבל עבודה ותתמוך בעצמה.

יש מיתוס שיש לנשים על מזונות ועל נישואין ארוכי טווח. הוא האמין כי אם אתה מתגרש לאחר נישואים לטווח ארוך כי בעלך לשעבר יהיה אחראי מבחינה כספית בשבילך עם מזונות קבוע הורה בית המשפט.

חוקי מזונות הם מדינה ספציפית לכל מדינה לטפל בעניין בצורה אחרת. לפני כמה עשורים היה מקובל שאישה תקבל מזונות קבועים לאחר נישואים ארוכי טווח. זה כבר לא המקרה.

מזונות במאה העשרים ואחת

הסטנדרט ברוב המדינות כיום הוא מזונות שיקומיים המשולמים למשך זמן מסוים ומעניק לאישה זמן "לשקם" את עצמה לאחר הגירושין.

באופן ספציפי, זה אומר לקחת קורסים בקולג 'אם אין לה מיומנויות סחירות או להיכנס מחדש את כוח העבודה ולבנות מחדש את הקריירה שלה לאחר הגירושין. בעיקרון, זה תמיכה בזמן שיש לה את ההזדמנות "לחזור על רגליה."

טקסס ומיסיסיפי מעניקים מזונות רק לנישואין של 10 שנים או יותר ורק לתקופה קצרה של זמן.

יוטה לא תעניק מזונות על פני פרק זמן השווה למשך הנישואין, וקנזס יפסיק את משך הזמן שלו ב- 121 חודשים.

המדינה האחרונה במדינה להמשיך להעניק מזונות לטווח ארוך או קבוע, מסצ 'וסטס, עכשיו (2011) רפורמה חוקי המזונות שלהם כדי להדביק את שאר המדינה. אם הרפורמה תעבור, קצב דמי המזונות יתבסס על מספר השנים שנישאו זוג.

לדוגמה, אם זוג נשוי פחות מחמש שנים, משך המזונות יכול להיות רק מחצית מספר חודשי הנישואין. אם הזוג היה נשוי במשך 10 עד 15 שנים, מזונות לטווח מקסימום יכול להיות מוענק עבור יהיה 70 אחוז מהזמן שהם היו נשואים. שופט יהיה מותר רק שיקול דעת להעניק מזונות ללא הגבלת זמן בנישואין מעל 20 שנה.

אני מניח שאתה יכול לומר כי רפורמה מזונות יש סחף את המדינה, כמו זה או לא נשים אשר הושמטו על ידי גברים לנהל המחוקקים המדינה צריך למצוץ אותו לשמור על הציפיות שלהם נמוך כשמדובר מה או אם הם יקבלו מזונות לאחר גירושים.

מיתוס המזונות הגדול

לדברי בוורלי וילט, סגן יו"ר הקואליציה לרפורמות גירושין, "הסיכון הפיננסי להישאר בבית ההורים כאשר מדובר מזונות הוא אפילו יותר מטריד.

כאשר לא הונהגה תקלה, מזונות קבועים שניתנו לבני זוג שוויתרו על הקריירות שלהם כדי להפוך להורים בבית, החלו להתפוגג, דמי מזונות קבועים נחשבו כבלתי הולמים את הרעיון לשבר נקי מאחורי כל אשמה ".

וכאן טמון המיתוס, אם אתה הורה להישאר בבית אשר ויתר על הקריירה שלך לגדל את הילדים יש לך זכות מזונות קבועים. לדברי גב 'Willett אם שני ההורים מסכימים אחד ההורים להישאר בבית אז הסכם זה צריך להיות מחייב מבחינה משפטית לאחר הגירושין. ובגלל זה האמונה, נשים בכל רחבי הארץ כועסים כי הם צריכים להיות אחראים מבחינה כלכלית על עצמם לאחר גירושין הוא סופי או מזונות לטווח קצר אוזל.

קח למשל את ג'ואן. בעלה היה הורה לשלם מזונות במשך 7 שנים כי ג 'ואן היתה אם להישאר בבית, ויתרה על הקריירה שלה וכאשר רצתה גירושין חשבתי שזה בעלה של בעלה לשעבר כדי לתמוך בה כי הם הגיעו להסכמה כי היא מוותרת על יכולתה להישאר אחראית כלכלית לעצמה.

תקופת המזונות של ג'ואן עומדת להסתיים והיא נמצאת בפאניקה כי במקום לחזור לכוח העבודה או לחזור לקולג 'ולבנות מחדש את הקריירה שלה היא כבר החלקה על ידי ו לשרוד על מזונות.

ג 'ואן סבור שיש לשנות את החוקים כך נשים כמוה יכולים לקבל מזונות קבועים ואף פעם לא צריך להתמודד עם הקשיים הפיננסיים היא פונה עכשיו. ג'ואן היא אשה בריאה וחכמה בת 45. בנה הוא עכשיו בקולג ', ימי גידול הילדים שלה מאחוריה, אבל היא מרגישה שבעלה לשעבר עדיין צריך להיות אחראי לה, "אורח חיים".

אני יכולה להבין את הקושי שאחד ייתקל בו כשאתם בונים מחדש את הקריירה אחרי שביליתי שנים כאמא של שהייה בבית, אני עצמי הייתי במצב כזה. אני לא מבין עם זאת את תהליך המחשבה כי נכנס להאמין כי אדם אחר צריך להיות אחראי מבחינה כספית בשבילך, לכל החיים רק בגלל שאתה נשאר בבית וגידל את הילדים.

במאמר שפורסם ב- Forbes.com, ג'ף לנדרס אומר: "אם אישה נמצאת בנישואים ארוכי טווח, והיא גם יצאה מכוח העבודה במשך עשרות שנים או שיש לה הכנסה נמוכה משמעותית מזו של בעלה, אני מאמין היא זקוקה - וראוי לה - כדי לשמור על אורח חיים שלאחר הגירושין, אשר לפחות דומה במידה מסוימת לסגנון החיים שבו נהנתה במהלך הנישואים ".

אני מסכים עם מר לנדרס, ואם היינו חיים בעולם מושלם, לא היה מותר לבעל / אב, על ידי מערכת בתי המשפט לענייני משפחה לעזוב באופן שרירותי משפחה שתלויה בו כלכלית ... לא בלי השלכות בכל מקרה. מאז אנחנו לא חיים בעולם מושלם חוקי הגירושין עכשיו שינוי כיוון ככל מזונות הוא מודאג אני ממליץ לכל הנשים לעשות בחירות תעסוקה זה לא אומר יום אחד מסתיים קורבן של מיתוס מזונות הגדול.

No Replies to "האם מזונות קבועים דבר מן העבר?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    31 + = 38