מה לעשות כאשר אתה גירושין ו יש קרנות

מה לעשות כאשר אתה גירושין ו יש קרנות

לפני שאתם מתחתנים, הנכס שבבעלותכם הוא "רכוש נפרד", כלומר הוא בבעלות כולה על ידך. לדוגמה, אם אתה הבעלים של הבית יש 10,000 $ בבנק בזמן הנישואים שלך אתה מביא את זה רכוש נפרד לתוך הנישואין.

הנכס יישאר נפרד אלא אם כן הוא "comingled" עם הנכס הנפרד בן הזוג שלך הביא את הנישואין. אם אתה מתחתן ושני אתה גר בבית בבעלותך לפני הנישואין ואת שני ההכנסות משמשים לשלם את המשכנתא, כי הבית הופך להיות נכס משפחתי.

נכס כי בן הזוג החדש שלך יהיה עניין אם יש גירושים בעתיד.

במהלך גירושין, את המשימה של חלוקת רכוש ונכסים אחרים יכול להיות קשה וקונפליקט אחד עבור זוגות במיוחד אם קרנות כבר commingled במהלך הנישואין. במהלך המשא ומתן ההסדר להחליט מה הנכס שייך אשר תלוי במידת ההתייחסות של כספים התרחש במהלך הנישואין ואת המורכבות של כל העסקאות כגון רכש רכב או הביתה. במילים אחרות, קרנות commingled לשחק תפקיד ענק במהלך הגירושין.

איזה תפקיד יכול להתחרות קרנות לשחק גירושין?

בעת הגירושין, אתה ובני הזוג שלך יידרשו לחלק את כל רכוש הנישואין. מה זה אומר? משמעות הדבר היא כי כל רכוש או כספים ששימשו לטובת הנישואין להיות רכוש נשואים. אם זה היה בית בבעלות לפני הנישואין או כסף שנצברו לפני או במהלך הנישואין ששימש לרכוש רכוש במהלך הנישואין אז הנכס יחולק על פי חוקי גירושין המדינה בזמן הגירושין.

6 דוגמאות לקרנות מצומצמות:

1. אם אתה יורש כסף להפקיד את הכסף לחשבון משותף עם בן הזוג שלך, הירושה ואז הופך נכס נשואים.

2. בני זוג הבריכה יחד כסף או לשמור או לקנות בית. אם אתה הבעלים של בית לפני הנישואין ואת המשכנתא היא שילמה עבור כספים מתוך חשבון הבנק המשותף כספים אלה נחשבים "commingled" ואת הבית הופך נכס משפחתי.

3. אם אתה ובני הזוג שלך לשלב משאבים לאחר הנישואין ולקנות בית, מכונית, טלוויזיה או כל נכס אחר, כי הנכס נחשב נכס נשואים.

4. אם יש לך חשבון השקעות או להתחיל חשבון השקעות, ההכנסות של שני בני הזוג תרמו לחשבון, הכספים בחשבון זה הופכים להיות רכוש משפחתי.

5. אם יש לך חשבון בדיקה או חשבון חיסכון שבו שני בני הזוג להפקיד כספים, כספים אלה הופכים נכס משפחתי.

6. אם אתה לווה סכום כסף מהמשפחה ולהשתמש בכסף זה לטובת שני בני הזוג והמשפחה בכלל, כי הכסף הופך כסף בנישואין. במקרה כזה, שבו הכסף חייב, זה היה, בזמן הגירושין, להיות באחריות שני בני הזוג להחזיר את ההלוואה. אלא אם כן, כמובן, אתה יכול לנהל משא ומתן על הסדר בזמן הגירושין.

8 דרכים להימנע מתלוות כספים במהלך נישואין:

אם לא לשמור על חשבונאות מפורט של מה שאתה עושה עם הנכסים שלך במהלך הנישואין זה יכול להיות קשה להוכיח כי הנכס לא נרכש עם commingled קרנות. להלן כמה הצעות למי שרוצה להימנע commingling במהלך הנישואין:

1. יש הסכם prenuptial זה קובע בבירור מה רכוש יהיה ולא ייחשב רכוש נשואים צריך להיות גירושין.

2. אין להשתמש רכוש נפרד כדי לשלם את החוב הנישואין. לדוגמה, אם ההורים שלך מתנה לך סכום גדול של כסף, לא להשתמש בכסף כדי לשלם את הבית או לשלם את החוב בכרטיס אשראי. זכור, אם הנישואין הטבות מן הכספים, הכספים הופכים נכס משפחתי.

3. שמור את שמך לבד על כל מעשה נפרד רכוש בבעלות. אם זה רכוש נפרד דורש תחזוקה להשתמש רק ההכנסה שלך לממן את התחזוקה. ולשמור רשומות קפדניות להוכיח כי בן הזוג שלך לא לתרום באופן חלקי לשמירה על הנכס.

4. שמור חשבון בנק נפרד. רק להפקיד כספים לחשבון משותף שאתה רוצה להשתמש כמו קרנות הנישואין. כל הכספים שנותרו, לשמור על חשבון נפרד משלך והוא יישאר רכוש נפרד.

5. אין להשתמש קרנות נפרדות, אלה כספים לא משמש לשלם משכנתא או חוב משפחתי, לרכוש בית, מכונית של הטלוויזיה.

לא, אלא אם כן אתה רוצה את זה הביתה, מכונית או טלוויזיה להיות פטור מחלוקת רכוש משפחתי צריך להיות גירושים.

6. ככלל אצבע, לדון מראש אם או לא כל רכישה שתבצע כזוג צריך להיות נכס משפחתי או רכוש נפרד. אם אתה רוצה להיות עניין שווה בבית אז אתה צריך להשתמש כספים משני בני הזוג לרכוש את הבית עם שני בני הזוג "שמות על שטר משכנתא.

7. אם אתה רוצה לבצע רכישה שנותרה רכוש נפרד ולאחר מכן להשתמש כספים מתוך חשבון רק עם השם שלך על זה ולשמור רשומות של הכספים המשמשים לבצע את הרכישה. לדוגמה, לשלם עם המחאה כי הוא מן החשבון בשמך בלבד ולשמור עותק של המחאה.

8. לפני הנישואין, להתייעץ עם עורך דין גירושין אשר מכיר חוקי רכוש במדינה שלך על מה שאתה צריך לעשות כדי להגן על רכוש נפרד שלך במהלך הנישואין.

הדבר הטוב ביותר בני הזוג יכולים לעשות אחרי הנישואין היא לא לקשר נכס או כספים. אם הנישואין שלך יסתיימו בגירושים, זה יהיה עד אחד או אחר להוכיח כי הנכס הוא רכוש נשואים כפוף לחלוקה. אלא אם כן שמרו על רשומות מעמיקות על רכישות זה יכול להיות כמעט בלתי אפשרי להוכיח או להפריך כי הנכס הוא למעשה נכס משפחתי.

No Replies to "מה לעשות כאשר אתה גירושין ו יש קרנות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 4 = 2