איך אני יכול למצוא טיפול חירום לילדים ברגע האחרון?

איך אני יכול למצוא טיפול חירום לילדים ברגע האחרון?

שְׁאֵלָה: איך אני יכול למצוא טיפול חירום לילדים ברגע האחרון?

אין לי משפחה, ואמא של הבת שלי מתה. איך אני יכול למצוא טיפול חירום לילדים ברגע האחרון, אם הילד שלי חולה מדי ללכת לבית הספר, ואני לא יכול לפספס את העבודה?

תשובה: אמהות חד הוריות רבות לשתף את המצב הקשה שלך. ללא בני משפחה מסביב כדי לעזור עם טיפול חירום לילדים, זה אולי נראה כאילו אין לך אפשרויות בכלל.

עם זאת, אל ייאוש. תמיד יש לך אפשרויות - לפעמים אתה פשוט צריך לחשוב באופן יצירתי לחשוף את אלה יעבדו. בצע את השלבים הבאים כדי לסייע:

 1. עשה רשימה. שב וערוך רשימה של כל מי שאתה מכיר. רוב הסיכויים, יהיה מישהו ברשימה מי יכול לעזור, או מי מכיר מישהו שיכול לעזור.
 2. צמצם אותו לזהות אילו אנשים ברשימה שלך היה קשר מוקדם עם הבת שלך. אולי היא היתה בבית שלהם לפגישה, או שהיא מכירה אותם מקבוצת התמיכה החד הורית.

  בנוסף, לזהות אילו אנשים ברשימה שלך הם הסיכוי הטוב ביותר להיות זמין כי הם גם לא עובדים, או לעבוד לוח זמנים חלופי.

  לבסוף, אם הבת שלך מבוגרת מספיק כדי לדון בנושא איתך, לשאול אותה אילו אנשים היא תהיה הכי נוח עם.

 3. בצע שיחות. התחל להתקשר לאנשים שזוהו, ולשאול אם הם יוכלו לטפל בבת שלך למשך היום. אם אתה יכול לעשות את זה בלילה הקודם, גם אם אתה רק חושד כי הבת שלך יורדת עם משהו, זה אפילו טוב יותר. ככלל, ככל שתיתן יותר תשומת לב, כך גדל הסיכוי שתמצא מישהו שמוכן לעזור.
 1. שקול מקצועי חירום הילד טיפול אפשרויות. יש לזכור, כי גם כמה מתקני טיפול בילדים מציעים גם טיפול בילדים לילדים חולים. 
 2. דבר עם המעסיק שלך. לבסוף, לא להתעלם מהחשיבות של לדבר עם המעסיק שלך על הצורך שלך לטיפול בילדים חירום, כמו גם. זה אפשרי כי הם יאפשרו לך לעבוד מ, להשתמש כמה זמן להגמיש, או לוחות זמנים הסחר עם עובד אחר עד הבת שלך הוא טוב יותר.

   

  No Replies to "איך אני יכול למצוא טיפול חירום לילדים ברגע האחרון?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   + 48 = 53