סיבות מדוע הילדים שלך עלול לשנוא אותך בסתר

סיבות מדוע הילדים שלך עלול לשנוא אותך בסתר

אף אחד לא רוצה לחשוב כי הילדים שלהם באמת שונא אותם, אבל זה יהיה נאיבי מאיתנו לדמיין את הילדים שלנו לא מחסה כל רגשות שליליים כלפינו. הם אנושיים, והם חווים את אותו טווח של רגשות שאנחנו עושים, לפעמים אפילו יותר. במקום לרצות את הבעיה או להתעלם ממנה לגמרי, שקול את הסיבות הבאות מדוע הילדים שלך עשויים להרגיש כל כך חזק.

1. אתה חי על ידי הישן "לעשות כמו שאני אומר, לא כמו שאני עושה" מנטרה.

ילדים הם תפיסה מדהימה.

כאשר המעשים שלנו לא מתיישבים עם מה שאנחנו מצפים מהם לעשות, זה הורס את האמינות שלנו. אם אתה נפל לתוך מלכודת זו, להפוך אותו על ידי שינוי או פעולות שלך בשורה עם המילים שלך, או, לכל הפחות, מכיר את הפער והתחייבות לעבוד על הנושא.

2. הפכת את הילדים שלך לסודנים. 

זה טבעי עבור ההורים והילדים לפתח קשרים חזקים, במיוחד במשפחות חד הוריות. כאשר אתה הופך את הילדים שלך לסמוך על אמון, אם כי, אתה למקם אותם בתפקיד של מבוגר. אמנם זה אולי נראה מזיק, זה יכול לגרום ללחץ מיותר וחרדה עבור הילדים שלך. במקום לשים את הילדים בתפקיד זה, לעבוד על פיתוח חברויות למבוגרים, כי אתה יכול לסמוך על תמיכה הדדית.

3. אתה לא עקבי. 

לכולנו יש עליות ומורדות, וזה טבעי למצב הרוח שלנו בכל יום נתון להשפיע על האינטראקציות שלנו עם הילדים שלנו. עם זאת, כאשר אנחנו כל כך לא עקביים כי הילדים שלנו לא יודעים מה הם הולכים לקבל מיום אחד למשנהו, מטפל אוהב או אמא זילה, חוסר אמון וטינה לגדול.

במקום זאת, לעבוד על התמודדות עם הבעיות שלך באופן פרטי. התחל יומן או הצטרף לקבוצת תמיכה, כך שהרגשות השליליים שאתה חווה אינם מתפתחים ממש מתחת לפני השטח, מוכנים להתפוצץ בכל רגע.

4. אתה שם אותם באמצע.

מצפה הילדים שלך להעביר הודעות הלוך וחזור בינך לבין שלך לשעבר מכניס כמות עצומה של מתח עליהם.

במקום זאת, לדבר עם האקס שלך ישירות. אם אתה באמת רוצה ליצור צפחה נקי, להתנצל בפני הילדים שלך עבור אותם פעמים כאשר השתמשת בהם כדי לתקשר עם האקס שלך במקום לעשות את זה בעצמך. הם יעריכו את המאמץ שלך להיות אמיתי ובעל טעויות משלך.

5. אתה שם גבולות מיותרים על הקשר שלהם עם ההורה השני.

במצבים מסוימים, ביקורי הורים-ילדים אינם אפשריים בשל בעיות לוגיסטיות או בטיחותיות. זה כאשר הילדים שלך יכול לראות את ההורה השני, אבל אתה לא אתן להם את זה הופך להיות בעיה. הסיבות יש מעט לעשות עם הבטיחות שלהם ואת כל מה לעשות עם הכעס שלך, ולכן אתה עושה את הילדים שלך שירות. במקום זאת, עבוד על בניית אמון עם האקס שלך והקמת לוח זמנים קבוע לביקור, כך שהילדים שלך יוכלו ליהנות מקשר בריא לטווח ארוך עם ההורה האחר.

6. האהבה שלך מותנית. 

האם הילדים שלך מאמינים שאתה אוהב אותם רק כאשר הם שיתופיים או לקבל ציונים טובים? רוב הזמן, אמונה זו היא לא נכונה, אבל אם הילדים שלך מאמינים בכל זאת, זה הולך להפריע למערכת היחסים שלך. הקפידו לומר להם שאתם אוהבים אותם ללא תנאים; לא בגלל כל מה שהם עשו כדי להרוויח את האהבה שלך, אלא פשוט כי הם הילדים שלך.

7. אתה מוגזם. 

הנה עוד סיבה מדוע הילדים שלך עשוי להיות רותח מרוב טינה. אם אתה נוטה להיות הורה מסוק, תסתכל שוב על הגבולות שהגדרת במקום ולראות אם אתה יכול לבוא עם פשרה. זה לא אפשרי (או חכם) בכל המצבים, אבל לשקול מחדש אחד או שני תחומים שבהם אתה אומר בדרך כלל "לא" יכול לעזור לשבור חלק מהקירות בינך לבין הילדים שלך.

8. אתה לא אמין. 

היזהר לגבי ביצוע הבטחות לילדים שלך. זה רק לוקח אחד או שניים "שבור" הבטחות להחליש את האמון בך. אם היית אשם בהבטחות שלא יכולת לשמור עליהן, תתנצל בפניה ישירות ודיבר על ההתחייבויות שאתה מוכן לעשות.

גידול ילדים הוא תמיד הולך להיות עבודה בתהליך. כפי שאתם רואים כמה סיבות מדוע הילדים שלך עלול להיות כועס איתך, זכור כי המטרה היא לא להיות מושלם, אלא כדי להשתפר לעשות את מה שאתה עושה, להקשיב לילדים שלך ולראות את נקודת המבט שלהם, ו יותר.

זה הכל על למידה מן החוויות שלך ובניית מערכת יחסים קרובה יותר קדימה.

No Replies to "סיבות מדוע הילדים שלך עלול לשנוא אותך בסתר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 2