אבות חדשים התמודדות עם אקס: כיצד להגיש עבור זכויות ביקור | insightyv.com

אבות חדשים התמודדות עם אקס: כיצד להגיש עבור זכויות ביקור

אבות חדשים התמודדות עם אקס: כיצד להגיש עבור זכויות ביקור

בתור אבא חדש, אתה יכול להיות בהנחה כי תקבל הרבה זמן כדי הקשר עם הקטן שלך. אבל אם אין לך יחסי עבודה טובים עם האקס שלך, זה יכול להיות מסובך. הנה כיצד להגיש זכויות ביקור כאב חדש:

נתיב 1: לשתף פעולה עם האקס שלך

ייתכן שלא תצטרך להקים הזמנת ביקור רשמית דרך בתי המשפט מיד אם כבר יש לך מערכת יחסים טובה עם לשעבר שלך.

חשוב לדבר על הנושא לפני לידת תינוקך, כדי לוודא ששניכם נמצאים באותו דף על שאלות כגון:

 • האם מישהו יצור איתי קשר כאשר אתה עובד?
 • האם אני יכול להיות שם ללידה?
 • האם נחתום על מסמכי אבהות בבית החולים?
 • אחרי שאתה משוחרר, אני צריך להתקשר הראשון לפני הביקור?
 • כמה פעמים אני יכול לבוא, וכמה זמן?
 • האם יש הגבלות שאני צריך לצפות?
 • איך נוכל לעבוד יחד כדי להקל על שנינו?

באופן אידיאלי, שניכם מסכימים כי אתה בהחלט צריך להיות שם בבית החולים, כי תוכל לעבוד יחד כדי לקבוע לוח זמנים קבוע ביקור קדימה. עם זאת, להגיע לנקודה זו לא תמיד חלקה. אם האקס שלך אינו מוכן לעבוד איתך כדי ליצור תוכנית ביקור, אז ייתכן שיהיה עליך לעבור על אפשרות אחרת.

נתיב 2: כיצד להגיש בקשה לביקורים בבית המשפט

רשמית הקמת זכויות ההורים שלך יכול לקחת קצת זמן, במיוחד עבור חדשים, רווקים אבות.

למעשה, רוב המדינות מניחות כי לאם לא נשואה יש משמורת ראשונית אם היא מגישה למשמורת ילדים בבית המשפט או לא. וזה אומר שאבות חדשים צריכים להיות פרואקטיביים לגבי הגשת זכויות ביקור. הנה מה לעשות אם האקס שלך הוא לא משתף פעולה, והיחיד לראות את התינוק שלך הוא לעבור את מערכת המשפט:

 1. להקים אבהות. זה הדבר הראשון שאתה צריך לעשות. אם השם שלך על תעודת הלידה, זה עשוי להיות הוכחה מספקת של אבהות למדינה. אם לא, אתה רוצה לבקש בדיקות אבהות כדי לאמת את היחסים הביולוגיים שלך עם הבן שלך. ניתן לעשות זאת על ידי פנייה לבית המשפט המקומי או לסוכנות התמיכה בילדים.
 2. שלם את תמיכת הילדים. זה עשוי להיות נושא רגיש. חשוב לציין שתמיכת ילדים וביקור הם למעשה שני נושאים נפרדים בבית המשפט, כך שאינך מאבד את זכויות הביקור כאשר אתה מתגעגע לתשלומים. עם זאת, אתה צריך לדעת מראש כי מעשה הקמת רשמית אבהות יפעילו משרד אכיפת הילד תמיכה (OCSE) כדי ליזום את התהליך, והמדינה מצפה לך להתחיל לבצע תשלומים הילד תמיכה מיד – עוד לפני שהם כתובת סוגיית הביקור.
 3. קובץ לביקור. ברוב המדינות, תצטרך להגיש בקשה לביקור רשמי עם המשפחה של בית המשפט למשמורת החטיבה. זה יהיה גם להיות מועיל ללמוד על חוקי משמורת הילד במדינה שלך. ברגע שאתה מוכן למעשה להגיש את ההצעה, אתה צריך גם להיפגש עם עורך דין, לפחות עבור ייעוץ ראשוני. אם תחליט להמשיך בעצמך, לדבר עם פקיד בית המשפט על הגשת “פרו se”, כלומר מייצג את עצמך.
 1. שקול גישור. תלוי איפה אתה גר, המדינה עשויה לדרוש אותך ואת החברה לשעבר שלך להשתתף בפגישות גישור דרך בית המשפט, בניסיון להגיע להסכמה הדדית על ביקור ומשמורת. זה יכול להיות מועיל מאוד בהפחתת המתח והסכסוך, כך שתוכל ליצור יחסי עבודה טובים יותר עם לשעבר שלך.
 2. יצירת תוכנית הורות. מדינות מסוימות גם דורשים ממך להגיש תוכנית ההורות עם בתי המשפט. מסמך זה יכלול את פרטי לוח הזמנים של הביקור שלך, וכן את ההסדרים שתסכימי לשניכם, בנוגע לחגים, ללינות לילה, ללוחות זמנים של בתי ספר לעומת ימי קיץ ועוד..

למצוא את השגרה הטובה ביותר עבור ביקורים בייבי 

בין אם אתה יוצר תוכנית ביקור ראשונית עם לשעבר שלך או שאתה באופן רשמי קובץ עבור זכויות ביקור עם המדינה, לנסות לכוון ביקורים קצרים, תכופים בתחילה.

אם אפשר, לנסות לעבוד את התזמון סביב לוח הזמנים של תנומת התינוק שלך, כך שתוכל למקסם את זמן מליטה. ואל תדאגי אם האקס שלך מניקה – התינוק שלך ילמד את הקול שלך, את הריח שלך ואת הנוכחות שלך גם אם אתה לא מקבל להאכיל אותו או אותה בשנה הראשונה. זכור גם, כי לוח הזמנים של הביקור שלך ישתנה ככל שהתינוק יגדל ותעבור לביקורים ארוכים יותר אך פחות תכופים. לאורך כל התהליך, להישאר ממוקד בבניית מערכת יחסים לאורך החיים עם התינוק שלך, ולספוג זמן מליטה רב ככל שתוכל במהלך החודשים הראשונים של החיים.

No Replies to "אבות חדשים התמודדות עם אקס: כיצד להגיש עבור זכויות ביקור"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  67 − 61 =