היתרונות הרבים של ייעוץ נישואין | insightyv.com

היתרונות הרבים של ייעוץ נישואין

היתרונות הרבים של ייעוץ נישואין

 

בהעדר הכישורים לעבוד באמצעות בעיות בחיי הנישואין? אם כן, תוכלו למצוא ייעוץ נישואין מועיל. 

 

יש אנשים שנשארים בנישואים אומללים עד שהטינה בונה והם מרגישים שאין להם ברירה אלא להתגרש. הם אינם משמיעים קול לאומללות שלהם, הם הולכים עם הזרם בתקווה שמשהו ישתנה והבעיות ייפתרו מיד. אז יש מי “לנסות” עם כל מה שהם צריכים לעשות את הנישואין לעבוד לפני שהם עוזבים.

אנשים אלה הם פותרי בעיות שמרגישים שהם חייבים את זה לנישואים כדי לנסות למצוא פתרונות לבעיות לפני שהם זורקים במגבת.

דבר אחד משותף הן כי הם לעתים רחוקות ללכת לייעוץ נישואין. מניסיוני, דיברתי עם מעט מאוד אנשים שניצלו את ייעוץ הנישואין לפני שהחליטו להתגרש. במילים אחרות, הם לא ממש נותנים את הנישואים שלהם סיכוי הוגן על ידי עבודה עם מקצועי.

שמירה על נישואין ופתרון בעיות בתוך הנישואין לוקח מיומנויות. מיומנויות יחסים כי כמה מאיתנו הם מצוידים באופן טבעי עם. אנו עשויים לחשוב שאנחנו עושים כל שביכולתנו כדי לפתור את הבעיות בנישואין, אבל יועץ נישואין יכול להיות בעל תועלת רבה בהוראת לנו דרכים חדשות לפתרון בעיות וקבלת הצרכים שלנו נפגשו.

 

להלן רשימה של 5 יתרונות לזוגות לקבל במהלך הייעוץ הזוגי:

 

1. תלמד כיצד לפתור סכסוך באופן בריא.

בנישואין נישואין, תלמד מיומנויות תקשורת שיסייעו לך לא רק להקשיב לבן הזוג שלך, אלא, כדי לעבד גם מה בן הזוג שלך אומר.

2. תלמד כיצד לתקשר את הצרכים שלך בבירור ובגלוי ללא כעס או כעס.

3. תלמד איך להיות תקיף בלי להיות פוגע.

שני בני הזוג צריכים להיות מסוגלים לדבר על הבעיות שלהם ללא חשש לפגוע בבן הזוג השני. בנישואין נישואין, תלמד כי אתה יכול לקבל את מה שאתה צריך מבלי לעשות דרישות ולעסוק בסכסוך.

4. תלמד לעבד ולעבוד באמצעות בעיות שלא נפתרו. ייעוץ נישואין מציע סביבה בטוחה להביע כל אומללות אתה מרגיש. התחלת הרגשות שלך לתוך פתוח בעזרת מקצועי מאומן יכול להיות כל מה שאתה צריך. אתה עשוי לגלות כי בן הזוג שלך הוא יותר מוכן לעבוד יחד כדי לפתור את הבעיות הנישואין. אתה יכול גם למצוא כי בן הזוג שלך אינו מוכן לעשות את העבודה. אם כן, אז אתה חופשי לעזוב את הנישואין ללא אשמה, כי נתת את זה הכי טוב שלך ירו.

5. אתה תפתח הבנה עמוקה יותר של מי בן הזוג שלך ומה הצרכים שלו. יתרה מכך, תלמד עמוק יותר מי אתה ומה הצרכים שלך. אתה עלול בסופו של דבר למצוא כי צרכים אלה יכולים להיות נפגשו בתוך הנישואין. אסור לך.

מיומנויות היחסים הדרושים כדי לשמור על נישואין הגשמה ניתן ללמוד. יועץ הנישואין יכול ללמד אותך מיומנויות אלה תוך מעקב אחר ההתקדמות שלך, מתווך הסכסוך לתת משוב אובייקטיבי.

אם אתה ממתין זמן רב מדי כדי לחפש נישואין ייעוץ הסיכויים הם נגדך. גם אם אתה מרגיש שזה מאוחר מדי ואין כמות של ייעוץ יעזור הדרך היחידה לדעת בוודאות היא לחפש עזרה מקצועית. פעולה זו תמנע ממך לעשות טעות אתה מאוחר יותר להתחרט. אם אתה חושב על גירושים, להגן על עצמך מפני חרטה בעתיד על ידי עבודה עם יועץ נישואין. הוא / היא לא יכולה רק לעזור לך להשלים עם אם או לא להתגרש אבל יכול גם ללמד אותך את הכישורים הדרושים בכל מערכת יחסים בעתיד אם תחליט לעזוב את הנישואין.

No Replies to "היתרונות הרבים של ייעוץ נישואין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    93 − = 89