האם אתה יודע מספיק על חוקי משמורת אורגון לזכות בבית המשפט?

האם אתה יודע מספיק על חוקי משמורת אורגון לזכות בבית המשפט?

כהורה יחיד, אחת הדרכים הטובות ביותר להגדיל את הסיכוי שלך לזכות במשמורת הילד היא להכיר את חוקי משמורת הילד במדינה שלך. חוקי המשמורת של אורגון דומים בדרך כלל למדינות אחרות. למרות זאת, יש תמיד ניואנסים אתה צריך לזכור לפני הכותרת לבית המשפט למשפחה. הנה מה שאתה צריך לדעת על איך משמורת ילדים באורגון.

מדינת אורגון משתמשת במספר קריטריונים כדי לקבוע באופן רשמי הסדרים משמורת ילדים.

בראש ובראשונה, חוקי המשמורת באורגון מבוססים על טובת הילד. משמעות הדבר היא כי בתי המשפט מסתכל היטב על הסדר איזה משמורת יהיה הטוב ביותר עבור הילד כדי לעזור לו / לה לשגשג. במקום להתמקד בנוחות או אפילו הסטטוס קוו (שמירה על הדברים אותו לשם שמירה על אותם), אורגון ילדים הסדרי משמורת נועדו להיות מבוסס רק על הצרכים של הילד. בנוסף, בתי המשפט באורגון אינם מפלים הורים על בסיס מין. לאמהות ולאבות ניתנת הזדמנות שווה בפני החוק, כאשר אין להן סיכוי טוב יותר לקבל משמורת פיזית על בסיס מין בלבד.

איך משמורת אורגון השפעת החוקים

כאשר שוקלים את האינטרסים של הילד, שופטים משפטים משפטיים באורגון בדרך כלל להעריך את הגורמים הבאים בהתאם לחוקי אורגון הילד משמורת:

 • הקשר בין הילד, הוריו ובני משפחה אחרים.
 • רצון ההורים.
 • ההעדפה העיקרית של המטפל, אם המטפלת העיקרית נחשבת כקסטודיאן מתאים.
 • כל נכונות של הורה לטפח ולעודד יחסים בין הילד להורה האחר של הילד.
 • כל היסטוריה של התעללות בין ההורים.

ראוי לציין שכל נכונותם של ההורים לתמוך ביחסיו של האחר עם הילד היא מכרעת.

הורים עם היסטוריה של עמידה בין הילד לבין ההורה האחר עשויים להיות מופתעים לגלות כי בתי המשפט מזעיפים התנהגות כזו, גם כאשר ההורה מוצא את זה מוצדק.

תוכניות הורות וחוקי משמורת אורגון

כאשר נוקטת פעולה משפטית בניסיון לזכות במשמורת ילדים באורגון, ההורים צפויים להגיש לבית המשפט תכנית הורות, כולל לוח זמנים מוצע של זכויות וחובות של כל הורה. זהו צעד חשוב, כי לא צריך להתעלם או נלקח בקלילות. תוכנית ההורות של המשפחה שלך עשויה לכלול הוראות כגון:

 • לוח הזמנים שלך למגורים.
 • כל התוכניות עבור אחד ההורים כדי לעבור.
 • סופי שבוע סופיים וחג לוחות זמנים עם הילד.
 • מידע שיש לחלוק בין ההורים באופן שגרתי.
 • תוכניות תחבורה, במיוחד עבור shuttleling את הילד בין הבתים.
 • איך ההורים יעבדו יחד כדי לפתור סכסוכים.

משמורת ילדים משותפת באורגון

לפני קבלת החלטה על משמורת משותפת, בית המשפט ישקול אם שני ההורים מסכימים להסדר משמורת פיזית משותפת. באופן כללי, בתי המשפט לענייני משפחה באורגון לא יבקשו משמורת משותפת אלא אם שני הצדדים יסכימו להסדר כזה. בנוסף, כאשר שני הצדדים מסכימים למשמורת משותפת, זה נדיר עבור בית המשפט אורגון כדי לעקוף את הסכם הצדדים ואת הסדר היחיד משמורת.

גם בתי המשפט באורגון אינם משנים בדרך כלל הסכם משמורת משותף, אלא אם כן קיימות ראיות חזקות לשינוי בנסיבות העלולות להשפיע לרעה על הילד.

No Replies to "האם אתה יודע מספיק על חוקי משמורת אורגון לזכות בבית המשפט?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  37 − = 35